0

@Deviler A to są takie wesela gdzie polewają wodę?

0

@MysticCat Dlaczego my też nie mamy tego zapisanego w konstytucji?

1

@Freudysta To wina opozycji, a raczej braku alternatywy która proponuje jakieś konkrety. No i wojna, incydenty na granicy białoruskiej też nabijają im poparcie i stanowią idealną wymówkę na wszystko.

0

@Sulimo Zupełnie jakby Mosze miał kota o imieniu Ałszfic.

0

@Joe_Pesci Po ile takie psy chodzą? Umieją wykonywać jakieś przydatne czynności czy trzeba je najpierw wytresować?

0

@barcelonaLM A mi z początkiem tej paranoi to zabrali na mojej lokalnej stacji 10 groszy zniżki dla stałego klienta. Niby nic ale psychologicznie tak to podziałało, że już u nich nie tankuję i nie zatankuję. Chytry dwa razy traci.

0

@maslok A jakiej jesteś płci? To znaczy z jaką się utożsamiasz?

1

@John_Doe Rzecz gustu. Jedyna muzyka jaka mnie porusza do tańca to rock and roll. Jak go słyszę to noga sama chodzi. No ale rozumiem że nie każdy tak ma.

0

@xVENUMx Przychodzi dziennikarz do Rosjanina:
- Jak się panu żyje?
- Nie mogę narzekać.

1

@Survier Tak gwoli ścisłości to Fryzjer i Czesław byli na fotce drużyny Amiki, a Janiama w drużynie Legii, więc powiazań bym tu nie szukał. Kto z was pamięta takie drużyny jak Odra Wodzisław czy Ruch Radzionków? Albo Stomil Olsztyn?

0

@zodiak_10 Ludzie. Przecież tam nikogo nie ma. Co ty pier.... człowieku.

0

@Emhyr No w końcu. Oby mu się wiodło.

4

@Kgorecki2500 Panie Emanuel - a co tam z sytuacją na Ukrainie?

1

@masq Niech idzie prywatnie a nie na fundusz.

7

Dziś znalazłem na szafie stary plakat z zespołami Ekstraklasy z sezonu 98/99 Był na nim @Janiama , był Czesław Michniewicz i Fryzjer na fotce Amiki. (Michniewicza bez podpisu bym nawet nie poznał). Połowy klubów już nie ma w ekstraklasie. Masa nazwisk się przypomniała. A tak swoją drogą to dziś nawet nie znam kilku nazwisk z polskiej ekstraklasy.

0

@AdiKingu96 Rety. Prywatna firma wyczuła potencjał i kieruje reklamy do swej grupy docelowej aby na nich zarobić. Normalnie straszne rzeczy się dzieją. Jak żyć?

0

@MesQueUnClub96 Mnie w to nie wplączesz. Jak Robercikowi naprawdę zależy to stać go na to aby samemu dopłacić różnicę.

5

@RosjaninBut Albo przeciek ze środowiska klubu aby wywrzeć na nim presję i być rozgrzeszonym za nieprzedłużenie umowy. W sumie w takim przypadku nawet nieistotne jest czy to prawda.

2

@ObiwanKenobi Tak poza tematem to te debaty wydają się zwykłą stratą czasu. Czy zdarzyło się kiedykolwiek aby jeden poseł przekonał swoją wypowiedzią innych posłów do zmiany zdania na temat procedowanych przepisów? To jest przekaz tylko do wyborców bo nie sądzę aby słowa wygłoszone podczas debaty mogły nakłonić kogoś do zmiany poglądu.

1

@malicinho Dokladnie - sam byłem świadkiem jak policjant zobaczył kogoś kto wjechał pod prąd i pomógł mu wyjechać z tej uliczki. U nas pierwsze co by zrobił to wystawił mandat. Inna kultura po prostu.

0

@marcin62 Czyli jak nie podniesie pucharu to będzie można to kwestionować?

0

@Pawel13sz Dziwnie piszesz Diego.

0

@Essos Tej która będzie ładnie grała. Chciałbym aby Serbia daleko zaszła.

0

@tobiasson92 Bardzo dobra wiadomość.

0

@draxidox No zależy czego kto szuka. Tak jak piszę - na szybki spływ i jak komuś nie przeszkadza tłok to jak najbardziej. Do tego po drodze sporo infrastruktury typu restauracje itd. Dla większej grupy Krutynia jest spoko. Na spokojny spływ we dwójkę moim zdaniem bardziej nadaje się Sapina, choć te jeziora mogą być męczące.

0

@draxidox Ze swojej strony to nie polecam Krutyni. Za duży tłok. Dosłownie kajak w kajak i czasem nawet kolejki w dobijaniu do brzegu. Lepsza jest Sapina. Spokój, cisza, tylko trzeba się przebić przez kilka jezior, a tam już się trzeba nawiosłować choć jak nie ma fali to nie ma tragedii. Można też sobie zrobić przystanek na wyspie - facet od kajaków nas tam nakierował.

1

@Comentateiro Grawitacja górom? Lepiej nie.

5

@Comentateiro Moim zdaniem zbyt ostro. Zakaz zabójstw też nie powinien być ustawowo określony tylko powinien wynikać z osobistych wyborów. Trochę rozumiem o co ci chodzi ale każdy ma prawo kształtować kraj w którym żyje. Sprawa aborcji rozbija się tak naprawdę o termin w którym jedni nazywają płód jeszcze zlepkiem komórek a drudzy już dzieckiem. To moim zdaniem jest sedno problemu z którego potem każdy wyciąga swoje wnioski.

1

@Mns21 By żyło się lepiej.

0

@CryMeARiver Obczaj sobie Królowie Żyta, Roman Wielkopolski i wszystko ci się rozjaśni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?