0

@ZwyklyKibicBarcy04 A od kiedy trofeum to synonim słowa puchar? Trofeum oznacza ogólnie pojęty sukces - srebrny medal też się do takich zalicza.

0

@Comfortable_ A może to i lepiej, że będą później. Może dojdą jakieś kontuzje u naszych rywali.

2

@football123 Dziwne, że nie zauważyłeś tez jakimż to wielkim filarem gospodarki są koncerny luksusowych aut...

0

Po tym sezonie to Eric odpali i nikt nie będzie chciał tu jakiegoś de Lighta.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Kane ma srebrny medal z mistrzostw Europy. Zalewski nigdy takiego nawet nie powącha.

0

@barcelonaLM Chyba już nieaktualne, bo usunęli

5

@Ojciec5tkidzieci No i zaczęło się. Najpierw krzyczą, żeby im nie wchodzić do łóżka i nie krytykować tego co tam robią bo to ich sprawa, a teraz sami zaczynają wchodzić do innych łóżek. Ech ...

0

@daniel32778 No niekoniecznie. Niekoniecznie.

0

@Roobo Od razu mówiłem, że Xavi go odzyska. I proszę - to już się dzieje.

11

Jakie szczęście, że Węgrzy złapali ta zadyszkę po Euro, bo gdyby nie zawalili tych dwóch meczów z Albanią to nasza kadra mundial by se na telewizorze oglądała. Ależ oni są niewygodną drużyną dla faworytów.

0

@barcelonaLM No i gitara.

0

@Zip Otóż nie....

0

Z cyklu kto to powiedział?
"Nigdy nie uczestniczyłem w żadnym wypadku na tyle poważnym, by było warto go wspominać. (...) Nie byłem też w sytuacji potencjalnie katastrofalnej."

0

@daniel32778 No nie wiem czy da się to przewidzieć jak byśmy się zachowali w przeszłości.

0

@Katalończyk 99 Nie chodzi o dodatkową karę, tylko o to aby sfaulowana drużyna nie grała w osłabieniu przez czas w którym udziela się pomocy ofierze faulu. Choc problematyczne to może być w przypadku bramkarza który sfauluje.

1

@norbi77 Jeszcze można dodać, że po faulu o ile sprawca nie dostanie czerwonej kartki, a gracz poszkodowany musi opuścić boisko aby udzielono mu pomocy medycznej, to sprawca powinien zejść z boiska razem z osoba poszkodowaną i dopiero razem z nią wrócić na boisko.

0

@Seba_89_ Piekarski chyba się odezwał dopiero jak zaczęli rzucać w nich kamieniami, i fakt - zamiast pomóc to tylko dolał oliwy do ognia. A co stanoskiego to chyba każdy ma swój rozum i powinien sam rozważyć argumenty i ocenić zachowanie Rybusa a nie bezkrytycznie łykać wszystko co osoby medialne im przekazują.

1

@Kgorecki2500 A tak swoją drogą to UE najpierw powinna uporządkować chaos i wyeliminować absurdy podczas głosowań w parlamencie europejskim a dopiero potem pouczać innych w tym temacie.

0

@FC1899Barca Przecież to bzdury. Rybus nie zrobił nic karygodnego a spotkał go hejt i krytyka. Nie tak wyglądał jego wybór. To my mieliśmy wybór - albo go hejtować bez powodu, albo przyjąć jego decyzję bez krytyki.

0

@endriuuu2 Na razie nic nie wiadomo. Gdy ten konflikt zacznie wygasać to Zachód znowu wróci do interesów z kacapami.

0

@endriuuu2 Odnoszę się jedynie do naszych działań zmierzających do zagłodzenia ekonomicznego Rosji - zwłaszcza poprzez sankcje na ich surowce. Wychodzi na to, że tu efekt naszych działań jest odwrotny od zamierzonego.

0

@P33ck Szczęsnego też można by wymienić.

0

@endriuuu2 No ale na razie to efekt jest odwrotny od zamierzonego.

0

@daniel32778 Ależ on żywił te uczucia. Po prostu chodzi mi o samą reakcję w dniu śmierci. W tym dniu w ogóle tego jeszcze nie brał do głowy.

0

@Rust_Cohle Teoretycznie ogarniał, ale nie był tym przejęty. Do dziś to pamiętam.

0

@Walker Dziecko na razie nawet nie weźmie tego do głowy. Do dziś pamiętam gdy 6-7 letni syn sąsiada,który zginął powiedział do mnie zupełnie nieprzejęty - "a wiesz, że mój tata nie żyje?"

0

@MesQueUnClub96 Niemcy to powinni dostac dożywotniego bana na wszelkie rozgrywki i niech sobie z ruskimi od czas do czasu zagrają. Ha tfu na nich.

0

@Ojciec5tkidzieci Jakiś żulik na kacu się zabłąkał. Ot i cała tajemnica.

0

@Kondziubarca Co za syf. Weź a przyszłość ostrzegaj przed takim czymś bo aż się niedobrze robi od takiego widoku.

1

@Kondziubarca Że jest oderwany od rzeczywistości. Znaleźli sobie czarna owcę do napiętnowania i tyle. Gdyby Rybus chociaż jakieś polityczne wypowiedzi popełnił a z tego co wiem to cicho siedzi. A ciekawe ilu z polityków po cichu robi jakies interesy z ruskimi firmami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?