@Arkon Ja z kolei nie pamiętam kiedy byłem prywatnie. Wszystko zależy chyba od dentysty. Ja cały czas chodzę regularnie na przeglądy i wszystkie ubytki robi mi od ręki kiedy są jeszcze drobne. Będąc na wizycie od razu zapisuję się na kolejną za około pół roku i jak na razie nie mam żadnych zastrzeżeń.
@Medium Ciekawe czy oni w ogóle wiedzą za czym akurat głosowali. Tam jest taki chaos w tych głosowaniach w europarlamencie, że przy tym nasz Sejm to wzorcowa instytucja.
@bartekvisca Nieprawda, bo umowy z Norwegami jeszcze nie zostały dopięte, a po tym jak nasz premier belkotal te swoje wysrywy pod adresem Norwegii to na pewno dadzą nam korzystne warunki .
@clyde No ciekawe podejście. Czyli w tej jednej sprawie 80-letni dziad nie może decydować, ale już może wybierać ci rząd, który wpływa na setki innych istotnych spraw w Twoim życiu?
@Mads A ja napiszę ci jedno - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Jedyna grupa "zawodowa" jaką bym tu wrzucił to wszystkie te stanowiska obsadzone przez różnych pociotków i znajomków opcji politycznej , która akurat znajdzie się u władzy.
0
@Arkon Ja z kolei nie pamiętam kiedy byłem prywatnie. Wszystko zależy chyba od dentysty. Ja cały czas chodzę regularnie na przeglądy i wszystkie ubytki robi mi od ręki kiedy są jeszcze drobne. Będąc na wizycie od razu zapisuję się na kolejną za około pół roku i jak na razie nie mam żadnych zastrzeżeń.
0
@lucca87 Tak właśnie było - https://spidersweb.pl/bizblog/turystyka-paliwowa-niemcy-polska/
I tak zresztą nadal jest - artykuł sprzed 7 dni - https://businessinsider.com.pl/gospodarka/berlin-obniza-ceny-paliwa-rozczarowani-niemcy-i-tak-tankuja-w-polsce/c9h2mv5
0
@GeneralXavi W czasie drugiej wojny to już tak nie rozmawiali, ale to co zrobiono z Czechosłowacją łudząco przypomina to co obecnie jest z Ukrainą.
1
@Nazio87 @DaPidejpi
0
@Uukasz_93 Czyli wychodzi na to, że ten protest jest skuteczny skoro sam Stanoski tak dotkliwie go odczuł.
1
@Virusk3 Gdyby wszystkie kluby były zarządzane tak jak Bayern, to świat futbolu nie byłby tak wypaczony jak jest obecnie.
0
@Medium Ciekawe czy oni w ogóle wiedzą za czym akurat głosowali. Tam jest taki chaos w tych głosowaniach w europarlamencie, że przy tym nasz Sejm to wzorcowa instytucja.
0
@AdiKingu96 Mogłeś powiedzieć, że w takim razie niech czas dojazdu i powrotu na tym rowerze wliczy ci do czasu pracy.
3
@Przemek2323 Niech jej ktoś przypomni, że Orban znalazł na to sposób i podobno do aut z obcą rejestracją sprzedają po wyższej cenie.
0
@dawidor9 Sprzedaj chatę, albo zamieszkaj w jednym pokoju a resztę wynajmij ludziom.
2
Choć ciężko w to uwierzyć, to właśnie tym pomysłem Nowa Zelandia chwilowo przejęła pałeczkę pierwszeństwa od unijnych ekooszołomów we wprowadzaniu absurdów. Musiał im tam ciężki sufit na głowy upaść. https://www.money.pl/podatki/niecodzienny-podatek-nowa-zelandia-chce-obciazyc-rolnikow-za-gaz-wydzielany-przez-krowy-i-owce-6777927935589024a.html
0
@AdamaTraore No raczej nie. Blokady powinny być na terenie calego kraju.
0
@GeneralXavi No tak. Na drugi raz może się nauczą mówić "Tak, będziemy solidarni, ale Panowie przodem"
1
@bartekvisca Nieprawda, bo umowy z Norwegami jeszcze nie zostały dopięte, a po tym jak nasz premier belkotal te swoje wysrywy pod adresem Norwegii to na pewno dadzą nam korzystne warunki .
0
@GeneralXavi Brawo. Teraz doić tych frajerów ile wlezie.
0
@Coutinho007 Oby nie.
1
@clyde No ciekawe podejście. Czyli w tej jednej sprawie 80-letni dziad nie może decydować, ale już może wybierać ci rząd, który wpływa na setki innych istotnych spraw w Twoim życiu?
0
No i gitara. Skoro Xavi na niego liczy to oby się prezentowal jak najlepiej w nowym sezonie.
0
@Mads A ja napiszę ci jedno - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Jedyna grupa "zawodowa" jaką bym tu wrzucił to wszystkie te stanowiska obsadzone przez różnych pociotków i znajomków opcji politycznej , która akurat znajdzie się u władzy.
2
@Abominacja Dzięki takim debilnym pomysłom może w końcu ludziom otworzą się oczy i rozwalą ten eurokołchoz od środka .
0
@Janiama Dokładnie to samo dzieje się na La Rambli po porażkach Barcy.
0
Słuchaj Valverde - jest sprawa. Nie chciałbyś wpisać sobie mundialu w Katarze do CV?
0
@zmiter912576 Nie znam typa, ale zaraz wygoogluję i ocenię.
2
@kuz No w bankomacie w którym wypłacasz. Jak go przekroczysz to wyskoczy informacja o maksymalnej jednorazowej wypłacie.
0
@kuz Czasami bankomat ma limit np 1 tys i wtedy chcąc wypłacić np 10 tys musisz 10 razy pod rząd wypłacać.
0
@DaPidejpi Cóż za seksistowskie podejście. A gdzie ta słynna równość i tolerancja?
0
@KapiFCB Każdy ma swoje zdanie. Dla mnie nie ma nic głupszego i tyle.
0
@tomek8756 W obecnej chwili podobne sprawy interesują mnie tyle co zeszłoroczny śnieg.
5
@HighestInTheRoom Najgłupszy sport jaki wymyślono. Wystarczy spojrzeć na Gołotę aby uzmysłowić sobie jakie spustoszenia w organizmie powoduje boks.
4
@QAnon Taki pomysły to miód na moje serce. Kolejna cegiełka pod fundament upadku tego eurokołchozu.