La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1785 Culés

18

Ale to jest hipokryta. Nie dość, że błysnął z Orlenem to jeszcze jego wywód jacy to Polscy piłkarze są słabi. Teraz jak przyjaciel selekcjonerem jest to jednak piłkarze słabi, a jak był Brzęczek, a potem Sołza to był ich głównym hejterem. Wtedy piłkarze byli super, ale trenerzy słabi.

https://x.com/Grzesiek_Gawin/status/1534900567847448577

1

@Uukasz_93 punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Jego na droższa benzynę stać wiec żyje w innej rzeczywistości i gorsze jest to ze nie może sobie spokojnie podjechać zatankować co wpłynie na jego komfort życia bardziej niż cena. Tacy ludzie rzadko potrafią postawić się w sytuacji innych. A prawda jest taka ze niektórych przy tych cenach benzyny na dojazdy do pracy np. nie stać

4

@Uukasz_93 Stanowski sprawia wrażenie równego kolesia. Sprawia wrażenie :)

0

@Uukasz_93 Czyli wychodzi na to, że ten protest jest skuteczny skoro sam Stanoski tak dotkliwie go odczuł.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?