0

@AdamaTraore Andora.

2

@John_Doe Tartanowe boiska? U nas to wszędzie z żużlu były.

0

@FCB_dimiC Ja akurat bym nie chciał. Mam innych faworytów.

1

@kubix05 Oj tak. Za małego to się ciągnęło taki rower na górkę, wciskało pod ramę i się zjeżdżało.

0

@FCB_dimiC Nie no bez jaj. Tylko Polska , a potem to już obojętne, byle nie Niemcy.

3

@Khajio Trochę takie stracone pokolenie. Może na mundialu w końcu coś wygrają.

1

@Majkel34 Sto lat młody byku.

0

@Tom0VeB The Knick z Clive Owenem. Rewelacja. Edit - ta rewelacja to nie kolejny tytuł, tylko moja ocena tego wspaniałego serialu. Polecam trailer.

2

@DaPidejpi Amelinum? A po co to? Komu to potrzebne?

1

@tomek8756 Miejsce zamieszkania nie ma nic do rzeczy. Zabrać czynne prawo wyborcza osobom które nie zaliczą egzaminu z podstawowej wiedzy nadające ten przywilej.

0

@chosenone Jaki więc problem aby stać z tyłu a na pierwszy szereg posłać prawdziwych radykałów i nimi sterować albo tych farbowanych i w obu przypadkach realizować swoją politykę?

0

@chosenone No widzisz - czyli cała istota problemu opiera się tylko na tym jaka grupa manipuluje resztą idiotów. Skoro jednak ta tzw. "inteligencja" nie jest na tyle inteligentna aby sobie poradzić z omotaniem reszty idiotów to chyba rzeczywiście nie zasługuje na władzę.

0

@chosenone Sugerujesz, że demokracja to na tyle upośledzony system w którym ludzie są tak ograniczeni, że nie potrafią sami znaleźć alternatywy aby zmienić rzeczywistość która im nie odpowiada? W takim przypadku nie wiem czy jest sens bronić takiego systemu. Jeśli natomiast ta rzeczywistość im odpowiada to w czym problem?

0

@chosenone W PRL nie było alternatywy w wyborach. Tam partie mogą normalnie funkcjonować. To jest ta różnica.

0

@vangoor No fakt. Inflacja już dawno zjadła te marne 200 zł, które proponują. Powinni dołożyć co najmniej drugie 500 , albo właśnie 700.

0

@Kgorecki2500 Zaraz. Tam niedawno chyba były wybory i ludzie jasno się opowiedzieli po stronie Orbana.

0

@LS Jaki poziom abstrakcji? Kiedyś każdy chętny dostawał jakiś sektor w lesie i tam zbierano wszystkie gałęzie obcięte po wycince które się nadawały na opał, składało to na stos, leśniczy na koniec mierzył i pobierał symboliczną opłatę. Od paru ładnych lat nikt się tym nie zajmuje, a materiał na opał leży i gnije. Co w tym abstrakcyjnego, że wraca się do sprawdzonych pomysłów, jeśli jest taka potrzeba?

1

@Siro Oko Saurona.

3

@jordus100 W sumie racja. Odprowadzenie dodatkowego podatku to najlepszy sposób na rozwiązanie tego problemu.

1

@Hubsao No cóż - wypadałoby życzyć zdrowia pacjentowi.... Ale w sumie lepiej aby operacja się udała, ale pacjent zmarł.

1

@tomek8756 Nie chce się wierzyć, że to piszą zwykli ludzie. To jakieś trolle muszą być.

1

@Kurkmen Więcej podobnych pomysłów. Szybciej dojrzeje w społeczeństwie idea aby wypisać się z tego szaleństwa.

0

@derlysy1979 Spokojnie jeszcze całe pół roku - dojdą jakieś kontuzje itd. Zobacz jak szybko takie Włochy spadły z samego szczytu. Trzeba być dobrej myśli.

1

@derlysy1979 Według mnie po prostu brakuje impulsu do strajków. Po prostu nikt nie inspiruje i nie podburza do tych protestów. Żadna grupa,organizacja która ma na to hajs, żadne media, żadna partia nie próbuje tego wykorzystać - być może się boją, że potem tego nie zatrzymają.

0

@AlexDark00 Jeśli zrezygnowaliby z rozgrywek UEFY to wcale by nie było więcej tych meczy. Oczywiście wszystko zależy od organizacji, ale żaden klub by nie poszedł na to aby opuścić ligi krajowe.

10

@AlexDark00 Chyba żaden z założycieli Superligi nie zamierzał opuszczać lig krajowych.

0

@bartekvisca Cena robi różnicę.

0

@FCBMati10 Przecież grają w grudniu a nie czerwcu. Jeszcze dojdą kontuzje po drodze i wszystko się może zmienić.

1

@barcanawieki Polska ma wygrać, a jak nie to jakaś drużyna z Europy, byle nie Niemcy.

0

@trolownik Oby tak było choć ostatnio Francję wyjaśniła drużyna bez żadnej gwiazdy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?