@miladi No ale w czym przejawia się ta dominacja? Piłka nożna to nie gra oceniana za styl tylko za skuteczność - zarówno w defensywie jak i w ataku. To, że jedna drużyna pozwala drugiej na ciągłe ataki w całym meczu, ale za to perfekcyjnie się broni i nie traci bramki to oznacza że to właśnie ona była lepsza. Nawet jeśli chodzi tylko o defensywę. A cała reszta to rzecz gustu.
@miladi Ale co znaczy lepszy? Lepszy w futbolu jest ten który strzeli więcej bramek. Koniec kropka. Cała reszta to rzecz gustu. Jeden ceni sobie grę w defensywie, drugi grę w ataku. Dyskusja o tym kto jest lepszy jest bez sensu.
@Kurkmen Tak jednoznacznie to na pewno nie można. Sprawa jest pewnie oparta na założeniu, że nikt nie zabrania obywatelom UE zarejestrować auto na Węgrzech i też korzystać z przywilejów i bez rozpatrzenia przez unijne instytucje i wyraźnego sprzeciwu będą mogli to stosować.
0
@Szklaner A czy mieliśmy w tym kraju prezydentów którzy znali się na prawie? Rzadko gdzie prawnicy stoją na czele państwa.
1
@Mow_mi_Douglas No nie sądzę - rekordowe transfery Dembele, Coutinho, Hazarda były właśnie w klubach hiszpańskich.
0
@miladi Ok Spoko Oceny to rzecz subiektywna i każdy może oceniać co innego. Natomiast według mnie to liczby są najbardziej miarodajnym kryterium.
2
@Vebrol Wybrał stagnację zamiast kroku poziom wyżej. Rewelacyjny wybór.
0
@miladi No ale w czym przejawia się ta dominacja? Piłka nożna to nie gra oceniana za styl tylko za skuteczność - zarówno w defensywie jak i w ataku. To, że jedna drużyna pozwala drugiej na ciągłe ataki w całym meczu, ale za to perfekcyjnie się broni i nie traci bramki to oznacza że to właśnie ona była lepsza. Nawet jeśli chodzi tylko o defensywę. A cała reszta to rzecz gustu.
0
@miladi Ale co znaczy lepszy? Lepszy w futbolu jest ten który strzeli więcej bramek. Koniec kropka. Cała reszta to rzecz gustu. Jeden ceni sobie grę w defensywie, drugi grę w ataku. Dyskusja o tym kto jest lepszy jest bez sensu.
0
@miladi Antyreklama futbolu to ich przeciwnicy. Skoro byli niby lepsi to dlaczego nie wygrali? Taka prawda.
1
"Świat potrzebuje złych ludzi. Dzięki nam inni źli trzymają się z daleka." Rust Cohle.
1
Pamiętajcie drogie dzieci - "dziki też człowiek" - Władysław Kargul.
9
@Kgorecki2500 A czym się różni taka Serbia od Niemiec czy Francji? Że uzgadniają takie rzeczy za zamkniętymi drzwiami?
2
@Joe_Pesci Najlepszy gracz tego turnieju.
17
@FC1899Barca Wyjmijcie te kije, mnie to akurat rozbawiło.
1
@Songo91 Dawać Eintracht i Bayern i niech Lewy im po hat tricku zaaplikuje
0
No i trudno Real wygrał ale za to Klopp przegrał ligę i teraz LM. A to zawsze jakiś powód do uśmiechu.
0
Patrząc na wzrok Mane i Salaha to ciężko to widzę. Oni już nawet w to nie wierzą.
0
@Sau_Ron Wtedy akurat Benzema nie grał, to wiesz...
1
No i przez te klękanie dziś bardziej za Realem.
0
@barcelonaLM Jak bez biletu to jaki w tym problem?
1
@tristan87 Takich to z miejsca powinni odstrzelić. Przecież to żarty aby w erze zamachów terrorystycznych dochodziło do takich cyrków.
0
@TheMugShot Że co? Kto w ogóle wpadł na podobny pomysł
1
@Karzel Ja tam ogólnie nie mam nic do Liverpoolu ale dopóki ten Klopp tam jest to zawsze trzymam kciuki aby im się noga powinęła
3
@Medium I pomyśleć, że ktoś siedzi i ogląda takie bzdury i nikt mu za to nie płaci. To dopiero jest zastanawiające.
0
@DonMatteo901 Jeśli to prawda, to wielki szacunek dla tego Człowieka.
0
@PatrychoO Jako, że wyrzucili PSG, a do tego jeszcze grają w finale z Liverpoolem Kloppa, to jestem im nawet skłonny wybaczyć wygraną.
1
@Rust_Cohle No i co robić w tyle wolnego?
0
@RosjaninBut Jeśli to ma być alternatywa dla UE, to chyba nie chodzi o sojusz stricte militarny tylko o coś innego. Ja jestem w pełni za tym pomysłem.
0
@Kurkmen Tak jednoznacznie to na pewno nie można. Sprawa jest pewnie oparta na założeniu, że nikt nie zabrania obywatelom UE zarejestrować auto na Węgrzech i też korzystać z przywilejów i bez rozpatrzenia przez unijne instytucje i wyraźnego sprzeciwu będą mogli to stosować.
3
@Kidd Tyle pytań, a tak mało odpowiedzi. Ale tak na serio - kogo to w ogóle obchodzi?
0
@Szklaner Mateusz prosił też aby naciskać na naszych młodych kolegów z Norwegii. Ile maili im wysłałeś?
0
@Kurkmen Bez względu na gatunek? Wtf? O co się rozchodzi bo nie kumam?