0

@Szklaner A czy mieliśmy w tym kraju prezydentów którzy znali się na prawie? Rzadko gdzie prawnicy stoją na czele państwa.

1

@Mow_mi_Douglas No nie sądzę - rekordowe transfery Dembele, Coutinho, Hazarda były właśnie w klubach hiszpańskich.

0

@miladi Ok Spoko Oceny to rzecz subiektywna i każdy może oceniać co innego. Natomiast według mnie to liczby są najbardziej miarodajnym kryterium.

2

@Vebrol Wybrał stagnację zamiast kroku poziom wyżej. Rewelacyjny wybór.

0

@miladi No ale w czym przejawia się ta dominacja? Piłka nożna to nie gra oceniana za styl tylko za skuteczność - zarówno w defensywie jak i w ataku. To, że jedna drużyna pozwala drugiej na ciągłe ataki w całym meczu, ale za to perfekcyjnie się broni i nie traci bramki to oznacza że to właśnie ona była lepsza. Nawet jeśli chodzi tylko o defensywę. A cała reszta to rzecz gustu.

0

@miladi Ale co znaczy lepszy? Lepszy w futbolu jest ten który strzeli więcej bramek. Koniec kropka. Cała reszta to rzecz gustu. Jeden ceni sobie grę w defensywie, drugi grę w ataku. Dyskusja o tym kto jest lepszy jest bez sensu.

0

@miladi Antyreklama futbolu to ich przeciwnicy. Skoro byli niby lepsi to dlaczego nie wygrali? Taka prawda.

1

"Świat potrzebuje złych ludzi. Dzięki nam inni źli trzymają się z daleka." Rust Cohle.


1

Pamiętajcie drogie dzieci - "dziki też człowiek" - Władysław Kargul.

9

@Kgorecki2500 A czym się różni taka Serbia od Niemiec czy Francji? Że uzgadniają takie rzeczy za zamkniętymi drzwiami?

2

@Joe_Pesci Najlepszy gracz tego turnieju.

17

@FC1899Barca Wyjmijcie te kije, mnie to akurat rozbawiło.

1

@Songo91 Dawać Eintracht i Bayern i niech Lewy im po hat tricku zaaplikuje

0

No i trudno Real wygrał ale za to Klopp przegrał ligę i teraz LM. A to zawsze jakiś powód do uśmiechu.

0

Patrząc na wzrok Mane i Salaha to ciężko to widzę. Oni już nawet w to nie wierzą.

0

@Sau_Ron Wtedy akurat Benzema nie grał, to wiesz...

1

No i przez te klękanie dziś bardziej za Realem.

0

@barcelonaLM Jak bez biletu to jaki w tym problem?

1

@tristan87 Takich to z miejsca powinni odstrzelić. Przecież to żarty aby w erze zamachów terrorystycznych dochodziło do takich cyrków.

0

@TheMugShot Że co? Kto w ogóle wpadł na podobny pomysł

1

@Karzel Ja tam ogólnie nie mam nic do Liverpoolu ale dopóki ten Klopp tam jest to zawsze trzymam kciuki aby im się noga powinęła

3

@Medium I pomyśleć, że ktoś siedzi i ogląda takie bzdury i nikt mu za to nie płaci. To dopiero jest zastanawiające.

0

@DonMatteo901 Jeśli to prawda, to wielki szacunek dla tego Człowieka.

0

@PatrychoO Jako, że wyrzucili PSG, a do tego jeszcze grają w finale z Liverpoolem Kloppa, to jestem im nawet skłonny wybaczyć wygraną.

1

@Rust_Cohle No i co robić w tyle wolnego?

0

@RosjaninBut Jeśli to ma być alternatywa dla UE, to chyba nie chodzi o sojusz stricte militarny tylko o coś innego. Ja jestem w pełni za tym pomysłem.

0

@Kurkmen Tak jednoznacznie to na pewno nie można. Sprawa jest pewnie oparta na założeniu, że nikt nie zabrania obywatelom UE zarejestrować auto na Węgrzech i też korzystać z przywilejów i bez rozpatrzenia przez unijne instytucje i wyraźnego sprzeciwu będą mogli to stosować.

3

@Kidd Tyle pytań, a tak mało odpowiedzi. Ale tak na serio - kogo to w ogóle obchodzi?

0

@Szklaner Mateusz prosił też aby naciskać na naszych młodych kolegów z Norwegii. Ile maili im wysłałeś?

0

@Kurkmen Bez względu na gatunek? Wtf? O co się rozchodzi bo nie kumam?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?