1

@YouTuber Równie dobrze to Mbappe może złapać kontuzję.

0

@Hubsao Kontrakt i wysoką premię za podpis. Nie oszukujmy się - Barca mu tego nie zapewni.

1

@Kubusek^^ Jak już to jakiś silikon, ale skoro masz nową uszczelkę to powinna trzymać. Może oczyść te powierzchnie bo gdzieś kamień się zrobił i uszczelka nie dolega, albo za słabo dociśnięta.

0

@pioz123 Chłopie - czy ja tłumaczę tę osobę? Bardziej dociekam co mogło spowodować taki manewr. Spoko - może moja kolejna część wypowiedzi umniejsza to wykroczenie i źle to zabrzmiało, ale nie taki był mój zamiar.

0

@Azi Dokładnie - może ta osoba na co dzień porusza się w ruchu lewostronnym i się jej pomerdało? Tak czy siak nie widzę tu zagrożenia które powodował swoją jazdą przykładowo niejaki Frog, a przypomnijmy, że sąd go uniewinnił.

0

@norbi77 Ja nie w temacie - ale kto niby sprzedaje Lotos ruskim?

0

@MesQueUnClub_87 "muzykę, która jednocześnie jest nieszablonowa i idealnie wkomponowuje się we współczesne oczekiwania muzyki POP". Zdecyduj się i wybierz jedno.

0

@Majkel34 Dla mnie ciekawszy byłby wspólny projekt z Gooralem.

1

@pawelke3n Muzyczny konkurs dotyczący tak naprawdę dość subiektywnych gustów i krytyka, że ktoś nie głosował wedle kryteriów politycznych. Gdzie i kto robi tu błąd?

0

@Peszko07 Dobra weź już nie strasz. Wzrosty cen są jak pandemia czy wojna. Z początku panika, lęk o przyszłość, potem stopniowe znużenie a teraz już tylko wzruszenie ramion na nowe doniesienia w tym temacie.

0

@gumaz Nie uważam kogoś kto nie bierze za lamusa, ale raz brałem znieczulenie i jak to potem odchodzi przez te kilka godzin to teraz wolę przecierpieć te kilka minut zwłaszcza jak jest coś małego do naprawy niż się potem męczyć.

0

@Kgorecki2500 Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

0

A w tej Chelsea już się unormowała sytuacja? Mają już nowego właściciela?

0

@The_Man Współczuję tym nauczycielom, że mają takich uczni.

1

@Pawlak1992 Ciesz się, że ktoś ustala te zasady bo ktoś taki jak Bartomeu bez podobnych zabezpieczeń zniszczyłby ten klub do cna.

3

@Danny Gaucho Kolega pomylił prawo Paskala z prawem Webstera.

1

@tomek8756 Rozumiem, że facetów którzy czują się kobietami też ten urlop obejmuje?

1

@Gaz W lidze farmerów to Dembele miałby co najmniej plus 10 w każdej kategorii. W związku z tym zamykam temat.

0

@Jacu327 1. Benzema.2. nikt 3. nikt. 4. Lewandowski 5. de Bruyne 6. Mbappe 7. Salah

1

@aldewir Zapewne to przetrwa, ale jednak należałoby wytłumaczyć czy ktoś wydał na to pozwolenie, czy też była to "samowola", a nie zamiatać sprawę pod dywan.

1

@aldewir Tak jest.

4

Sporo osób narzeka na goszczących u nas Ukraińców, a tymczasem u mnie w okolicy inni nasi "goście" tym razem z USA dzisiaj przejechali sobie kolumną wojskową ciężkich pojazdów po zabytkowym moście obrotowym, na którym jest ograniczenie masy pojazdu do 2,5 t. Sprawa wzbudziła spory odzew w lokalnej społeczności, ale artykuł opisujący to zdarzenie już usunięto, więc źródła w mediach wam niestety nie podrzucę.

1

@Pablit Braithwaite mógłby w końcu dostać jakieś minuty. No i Balde też oczywiście.

2

@IronSanHybrid Po samym twoim opisie tak myślałem, że chodzi o to właśnie wykonanie.

0

@Semafor80 Ja tam akurat za nic nie dziękuję. Nie mieszaj wszystkich Polaków w jakiś konkurs kiczu i tandety.

0

@Freudysta No ale wytłumacz mi jaki sens ma w ogóle ta cała Eurowizja bo ja tego nie ogarniam. Czy jeśli jakaś piosenka wygra to teraz zaczniesz jej nałogowo słuchać? Czy raczej nadal będziesz sięgał po te utwory które podobają się tobie a nie innym? Czy w takim razie jeśli wygra twój typ to uważasz,że inni dostosują swój gust do twojego? A jeśli nawet, to co to zmieni w twoim życiu?

0

@Kurkmen To po co to oglądać?

0

@Kurkmen Dopiero to odkryłeś?

0

@Hanok Dzisiaj Noc Muzeów i szkoda czasu na jakiś festiwal kiczu i tandety czy też te inne wymienione bzdety.

1

@ZiggyStardust Jak to każdy Niemiec....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?