2

@Objectivo Sporo wyborców nawet nie ma pojęcia o istnieniu Glapińskiego ani nawet instytucji której on szefuje.

0

@tomek8756 Aha. A ktoś inny też wyciągnął pomocną rękę do rodziny ofiary?

1

@AdamaTraore To i tak dobrze, że nie postawili mu zarzutów za paserstwo.

0

@tomek8756 Czyli gdzie jest to nagranie z monitoringu? Bo na razie ja szary człowiek spoza Białegostoku widzę słowo przeciwko słowu, chciałbym na podstawie dowodów wyrobić sobie własne zdanie na ten temat.

0

@FC1899Barca Dość mylące zestawienie bo lata pandemii w sektorze bankowym nie powinny być brane pod uwagę i wyciąganie na ich podstawie jakichś wniosków.

0

@Kgorecki2500 Nowomowa XXI wieku.

0

Prosty sposób na obejście tego jest taki, że agent teraz wynegocjuje ogromną prowizję bezpośrednio dla piłkarza zamiast dla siebie, a w umowie z piłkarzem wpisze sobie odpowiednie wynagrodzenie, które ten mu odpali i FIFIE nic do tego.

3

Od dłuższego czasu odkładałem sobie lekturę książki "Dallas 63" Stephena Kinga, niczym konsumpcję wymarzonego deseru. Motyw podróży w czasie który wręcz uwielbiam, do tego wspaniałe lata 60-te, no i sam zamach na JFK wokół którego narosło tyle teorii spiskowych oraz który nadal pobudza wyobraźnię. Aż w końcu sięgnąłem po tą pozycję i muszę przyznać, że się nie zawiodłem. Książka po prostu rewelacyjna. Sam zamach wokół którego toczy się akcja został przesunięty na dalsze tło i jeśli ktoś oczekuje jakiegoś kompendium wiedzy o wszystkich teoriach spiskowych to będzie zawiedziony. Rozkminy na temat podróży w czasie także potraktowane trochę po macoszemu. Jednak cała reszta historii wciąga na tyle, ze jeszcze nieraz sięgnę po tę pozycję. Gorąco polecam każdemu kto szuka ciekawej niewymagającej lektury.

0

@koziar Profesjonalizm i ambicja - zwłaszcza gdy odpuścił sobie najważniejszy mecz eliminacji do mundialu.

0

@msmsms Taa Jasne - zapomniałeś dodać, że pewnie wynalazła ją na strychu jakiegoś faceta gdy robiła mu porządki.

1

@Lautaro Piła spalinowa i tniesz drzewo.

0

@kuba1794 Kantor walutowy alior banku zbiera dobre recenzje, ale nie wiem jak to wygląda w praktyce.

1

@Kuba0723 Ogólnie wszystkie przekręty z ówczesnych lat to jedna wielka masakra. I do dziś nikt nawet za to nie beknął a ciemny lud jeszcze wybiera te mendy na cieplutkie stołki w europarlamencie.

1

@Ojciec5tkidzieci Loona Bailando, Ivan i Delfin Czarne oczy. Ogólnie te starsze "hity" bo teraz nie słucham radia ani telewizji muzycznych i mniej kojarzę te nowe wakacyjne kawałki.

0

@Arno The Knick.

2

@Colon Prince - Purple rain.

0

@kempnou A ja tam olewam ten finał pod względem kibicowania. Jeśli w ogóle będę go oglądał to raczej bez żadnych emocji.

0

@Qba2312 Może pomagają wypuszczać "przecieki" korzystne dla Barcy podczas negocjacji to w zamian dostają czasem inne smakowite kąski.

1

@Joe_Pesci Za 20 tys. za miesiąc? Gdzie mam podpisać?

0

@Sulimo Trauma dla kotki, że traci młode? Xd

0

@xoran No ci to tym bardziej nie. Przecież nic takiego nie napisałem.

0

@MessiTheBesst Czyli jeśli ktoś uważa Stanowskiego za męskiego zwisa to ma jego pełne poparcie aby mógł mu wedle swego upodobania ubrudzić koszulę w miejscu publicznym. Ciekawe podejście.

1

@adamLeo66 Pamiętaj też aby mieć na to odpowiedni kwit - czyli albo przelew albo przekaz pocztowy. Wiem że kiedyś były problemy w US jeśli ktoś przekazał to gotówką do ręki.

0

@Fan2005 No spoko - ale to chyba nie ich wina, że im rząd coś przyznał od czapy?

0

@Fan2005 Nie czytasz ze zrozumieniem. Należy za to rozliczyć tych, którzy to przyznali. Ja ze swojej strony tylko nadmieniam, że wcale nie zazdroszczę tej kasy tym ludziom, którzy ją dostali.

6

@Objectivo Czyli wobec polityków PIS też można dopuszczać się podobnych postępków, skoro ich rządy wywołują zrozumiałe reakcje?

7

@ObiwanKenobi Przyjęliśmy Ukraińców to teraz po prostu dostosowują nasz kraj do swoich standardów. W sumie cieszę się, że to nie Polacy się dopuścili tego postępku. Teraz tylko wyciągnąć konsekwencje wobec sprawców.

0

@Pawel13sz Osiem zapałek.

1

@anxted Jakby nie było, to jest to jednak złamanie polskiego prawa i jeśli ten ambasador miałby być w jakiś sposób przez Polskę szykanowany to powinny być to szykany oficjalne i dopuszczone przez prawo. Dopóki Polska nie podejmuje wobec rosyjskich dyplomatów żadnych takich decyzji, to powinna zagwarantować ich bezpieczeństwo i pociągnąć sprawców do odpowiedzialności. Ja tak to widzę. Nawet gdyby Polska była w stanie wojny z jakimś krajem to dyplomaci tego kraju powinni być u nas bezpieczni.

0

@DawidekFCB Takie rzeczy są według przepisów w Polsce karalne. Po przekroczeniu jakiegoś czasu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?