2

@Kgorecki2500 W Polsce to i tak należy najpierw zacząć od normalizacji przepisów w zakresie obrony koniecznej, bo to niewielka różnica czy mam w ręku broń czy widelec skoro żadnej z tych rzeczy nie mogę legalnie użyć do swojej obrony.

0

@Tasde No ale tu napisano, że ukarano go za wpisy, co wydaje się dla mnie trochę dziwne.

0

@BorzyKrzys Kraj wspaniały tylko ludzie kur-y.

0

@ef Można tylko gdybać. Fakt, że straciliśmy wówczas elitę narodu, ale kto jest w stanie przewidzieć jak poleciałyby kostki gdyby jedną z nich zawczasu wyjąć i skierować domino w inną stronę?

2

@JimMorrisonFCB Przecież ta informacja znajduje się w tekście więc po co to dodawać drugi raz?

0

@dv7wisnia Gavi może być nowym symbolem Barcy. Jego odejście to byłby ogromny cios wizerunkowy dla klubu i Laporty. Zwłaszcza, że pojawiają się zastanawiające doniesienia odnośnie działań ze strony klubu jeśli chodzi o przedłużenie umowy.

0

@AdamaTraore Może się mylę, ale jako prezydentowi przysługuje mu chyba immunitet.

1

@mindbender84 Całą resztę rozumiem, ale że Ochojska czyli jedyna obrończyni uciśnionych z czego ją kojarzę też głosowała przeciwko? Aż kusi sprawdzić czy to nie fejk.

1

@Sulimo Przeczytać to pikuś. Pomyśl jak musi wyrabiać się Mróz, aby tyle ich napisać.

1

@Vebrol Liga jest najlepszym wyznacznikiem pracy trenera i ogólnie jakości drużyny. LM to w dużej mierze szczęście, dyspozycja dnia itd.

0

@Janas11224 Aj weź. Nie wiem dlaczego oni jeszcze się nie wzięli za tego tuska. Na co czekają? Aż inflacja dojdzie do 20 %?

0

@AdamaTraore Ale to tylko zgniły Zachód tak go określa.

2

@KrystianR Świat byłby piękniejszy gdyby w ten sposób rozwiązywano wszelkie konflikty.

0

@Bobo25 Jestem zupełnie innego zdania. Nazwałbym to raczej normalnością. Tyle ode mnie w tym temacie.

1

@PatrychoO I prawidłowo. Dyscyplina to dyscyplina.

0

@Bobo25 Ja przykładowo nie widzę w tym żadnego absurdu.

0

@Emhyr I pomyśleć, że taki Ibra nie ma Złotej Piłki. To jakieś żarty są normalnie.

1

@koziar The Knick.

0

@Eto'o9 R10 Jak to dobrze, że z daleka można jedynie ujadać, a wpływ na dostępność broni w Stanach jest stąd znikomy.

0

@tomek8756 Kara tak, zabieranie za to prawka - zdecydowanie nie.

2

@DaPidejpi Nie potrafiłbym żyć w dużym mieście, ale gdybym musiał wybierać to pewnie patrzyłbym głównie na klimat, który mi odpowiada.

0

@AmigoBlancos Oczywiście, że Benzema. No chyba, że Salah zrobi coś spektakularnego w finale LM, o ile w ogóle zagra.

0

@Rust_Cohle W sumie mogliby oceniać już po pierwszej połowie sezonu a potem po drugiej. Spokojnie da się ustalić jakieś zasady aby tak to wycyrklować. Choć i tak już po tylu latach zrobili w końcu sensowną zmianę i oceniany jest cały sezon.

1

@Kurkmen Uważam, że nie. Na razie usilnie pracują nad zapewnieniem nam bezpieczeństwa energetycznego więc zaczęli układać sobie na nowo stosunki z Norwegią.

0

@GeneralXavi Nie każdy musi się wyżerać.

0

@Clue Nie rozumiem jak w ogóle można lubić sernik. Najgorszy rodzaj ze słodyczy.

1

@Kurkmen Spokojnie. U nas już też powstaje projekt zgodnie z którym wykonawca prac będzie mógł wkroczyć bez zezwolenia właściciela na pobliską prywatną działkę, jeśli ułatwi mu to wykonanie jakiejś publicznej inwestycji.

0

@Emhyr To nie jest kwestia wiary. Ale byłbym skłonny obstawić, że gdzieś tam może istnieć jakaś cywilizacja.

0

@Peszko07 Ciężko powiedzieć skoro się nie zna kontekstu.

1

@Fan2005 Oooo Dokładnie. Samo słowo serial (przynajmniej u mnie) budzi pierwsze skojarzenia z serialem fabularnym, a tak już wiadomo o jaki rodzaj chodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?