@Kgorecki2500 W Polsce to i tak należy najpierw zacząć od normalizacji przepisów w zakresie obrony koniecznej, bo to niewielka różnica czy mam w ręku broń czy widelec skoro żadnej z tych rzeczy nie mogę legalnie użyć do swojej obrony.
@ef Można tylko gdybać. Fakt, że straciliśmy wówczas elitę narodu, ale kto jest w stanie przewidzieć jak poleciałyby kostki gdyby jedną z nich zawczasu wyjąć i skierować domino w inną stronę?
@dv7wisnia Gavi może być nowym symbolem Barcy. Jego odejście to byłby ogromny cios wizerunkowy dla klubu i Laporty. Zwłaszcza, że pojawiają się zastanawiające doniesienia odnośnie działań ze strony klubu jeśli chodzi o przedłużenie umowy.
@mindbender84 Całą resztę rozumiem, ale że Ochojska czyli jedyna obrończyni uciśnionych z czego ją kojarzę też głosowała przeciwko? Aż kusi sprawdzić czy to nie fejk.
@Rust_Cohle W sumie mogliby oceniać już po pierwszej połowie sezonu a potem po drugiej. Spokojnie da się ustalić jakieś zasady aby tak to wycyrklować. Choć i tak już po tylu latach zrobili w końcu sensowną zmianę i oceniany jest cały sezon.
@Kurkmen Uważam, że nie. Na razie usilnie pracują nad zapewnieniem nam bezpieczeństwa energetycznego więc zaczęli układać sobie na nowo stosunki z Norwegią.
@Kurkmen Spokojnie. U nas już też powstaje projekt zgodnie z którym wykonawca prac będzie mógł wkroczyć bez zezwolenia właściciela na pobliską prywatną działkę, jeśli ułatwi mu to wykonanie jakiejś publicznej inwestycji.
@Fan2005 Oooo Dokładnie. Samo słowo serial (przynajmniej u mnie) budzi pierwsze skojarzenia z serialem fabularnym, a tak już wiadomo o jaki rodzaj chodzi.
2
@Kgorecki2500 W Polsce to i tak należy najpierw zacząć od normalizacji przepisów w zakresie obrony koniecznej, bo to niewielka różnica czy mam w ręku broń czy widelec skoro żadnej z tych rzeczy nie mogę legalnie użyć do swojej obrony.
0
@Tasde No ale tu napisano, że ukarano go za wpisy, co wydaje się dla mnie trochę dziwne.
0
@BorzyKrzys Kraj wspaniały tylko ludzie kur-y.
0
@ef Można tylko gdybać. Fakt, że straciliśmy wówczas elitę narodu, ale kto jest w stanie przewidzieć jak poleciałyby kostki gdyby jedną z nich zawczasu wyjąć i skierować domino w inną stronę?
2
@JimMorrisonFCB Przecież ta informacja znajduje się w tekście więc po co to dodawać drugi raz?
0
@dv7wisnia Gavi może być nowym symbolem Barcy. Jego odejście to byłby ogromny cios wizerunkowy dla klubu i Laporty. Zwłaszcza, że pojawiają się zastanawiające doniesienia odnośnie działań ze strony klubu jeśli chodzi o przedłużenie umowy.
0
@AdamaTraore Może się mylę, ale jako prezydentowi przysługuje mu chyba immunitet.
1
@mindbender84 Całą resztę rozumiem, ale że Ochojska czyli jedyna obrończyni uciśnionych z czego ją kojarzę też głosowała przeciwko? Aż kusi sprawdzić czy to nie fejk.
1
@Sulimo Przeczytać to pikuś. Pomyśl jak musi wyrabiać się Mróz, aby tyle ich napisać.
1
@Vebrol Liga jest najlepszym wyznacznikiem pracy trenera i ogólnie jakości drużyny. LM to w dużej mierze szczęście, dyspozycja dnia itd.
0
@Janas11224 Aj weź. Nie wiem dlaczego oni jeszcze się nie wzięli za tego tuska. Na co czekają? Aż inflacja dojdzie do 20 %?
0
@AdamaTraore Ale to tylko zgniły Zachód tak go określa.
2
@KrystianR Świat byłby piękniejszy gdyby w ten sposób rozwiązywano wszelkie konflikty.
0
@Bobo25 Jestem zupełnie innego zdania. Nazwałbym to raczej normalnością. Tyle ode mnie w tym temacie.
1
@PatrychoO I prawidłowo. Dyscyplina to dyscyplina.
0
@Bobo25 Ja przykładowo nie widzę w tym żadnego absurdu.
0
@Emhyr I pomyśleć, że taki Ibra nie ma Złotej Piłki. To jakieś żarty są normalnie.
1
@koziar The Knick.
0
@Eto'o9 R10 Jak to dobrze, że z daleka można jedynie ujadać, a wpływ na dostępność broni w Stanach jest stąd znikomy.
0
@tomek8756 Kara tak, zabieranie za to prawka - zdecydowanie nie.
2
@DaPidejpi Nie potrafiłbym żyć w dużym mieście, ale gdybym musiał wybierać to pewnie patrzyłbym głównie na klimat, który mi odpowiada.
0
@AmigoBlancos Oczywiście, że Benzema. No chyba, że Salah zrobi coś spektakularnego w finale LM, o ile w ogóle zagra.
0
@Rust_Cohle W sumie mogliby oceniać już po pierwszej połowie sezonu a potem po drugiej. Spokojnie da się ustalić jakieś zasady aby tak to wycyrklować. Choć i tak już po tylu latach zrobili w końcu sensowną zmianę i oceniany jest cały sezon.
1
@Kurkmen Uważam, że nie. Na razie usilnie pracują nad zapewnieniem nam bezpieczeństwa energetycznego więc zaczęli układać sobie na nowo stosunki z Norwegią.
0
@GeneralXavi Nie każdy musi się wyżerać.
0
@Clue Nie rozumiem jak w ogóle można lubić sernik. Najgorszy rodzaj ze słodyczy.
1
@Kurkmen Spokojnie. U nas już też powstaje projekt zgodnie z którym wykonawca prac będzie mógł wkroczyć bez zezwolenia właściciela na pobliską prywatną działkę, jeśli ułatwi mu to wykonanie jakiejś publicznej inwestycji.
0
@Emhyr To nie jest kwestia wiary. Ale byłbym skłonny obstawić, że gdzieś tam może istnieć jakaś cywilizacja.
0
@Peszko07 Ciężko powiedzieć skoro się nie zna kontekstu.
1
@Fan2005 Oooo Dokładnie. Samo słowo serial (przynajmniej u mnie) budzi pierwsze skojarzenia z serialem fabularnym, a tak już wiadomo o jaki rodzaj chodzi.