- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1767 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
68 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1767 Culés
8
Korwin ukarany:
@tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323
2
@Kgorecki2500 jakie konsekwencje? Bo przeczytałem kilka artykułów, gdzie praktycznie słowo w słowo to samo.
"Nagana to najwyższa kara, jaka moze nałożyć komisja"
Kuźwa jak nagana w szkole? Wpis do zeszytu i elo?
3
@Kgorecki2500 z jednej strony dobrze, bo pieprzy głupoty i powiela ruska propagandę, ale z drugiej strony jest wolność słowa...
Także mam dysonans xD
1
@mrboom Jak znajdę to dam znać.
0
@michal26 Wolność słowa nie oznacza, że można gadać cokolwiek tylko komuś głupi łeb wymyśli. Negowanie ludobójstwa - a nawet więcej, zwalanie winy za ludobójstwo na Ukraińców - to zdecydowana przesada i słowa których nie należy wypowiadać publicznie, szczególnie w sali parlamentarnej.
0
@Tasde No ale tu napisano, że ukarano go za wpisy, co wydaje się dla mnie trochę dziwne.
0
@maroon Jest posłem, reprezentantem narodu. Trwa wojna, na tej wojnie giną Ukraińcy ale my jesteśmy jedną ze stron konfliktu. Mamy w kraju masę uchodźców a jeden z posłów w sposób otwarty mataczy, kłamie i neguje ludobójstwo na rodzinach i znajomych tych ludzi. To nie przystoi, tak jakbyś negował mord na Wołyniu albo jeszcze mówił, że to sami siebie tam wymordowaliśmy i zrzucamy winę na Ukraińców.
1
@Tasde Od tego są wyborcy aby rozliczać takie rzeczy. A nie jakaś odgórna cenzura.
0
@Tasde Stawiał 4 do 1, że to zrobili Ruscy, czyli nie zwalał na Ukraińców a na Rosjan.
0
@michal26 Stawiał 4 do 1? xD Są relacje świadków, zdjęcia, nagrania, obrazy z satelity, wydarzenia działy się w mieście bezpośrednio podczas okupacji ruskich. Jakim idiotą trzeba być, żeby dawać jakiekolwiek szanse, że nie zrobili tego ruscy?
Nie mówiąc już o tym, że podchwyciła to ruska propaganda i bardzo chętnie wykorzystuje jego tweety w swoich mediach.