0

@Volk Mogliby w sumie tego mundialu też nie rozgrywać...

0

@Nano22 We Włoszech można nawet za to dostać mandat. W sensie - za zostawianie otwartego auta na terenie publicznym.

0

@AdamaTraore No i ten facet to z czystym sumieniem może stwierdzić "Kiedyś to były czasy".

0

@Jestjakjest Przecież to nawet nie ma za grosz sensu.

0

@jordus100 Kocham nadinterpretacje. Narka.

0

@Cwaniak4 Ciekawe jak sam byś kozaczył gdybyś umierał z głodu. Ludzie potrafią w takich sytuacjach zjadać innych ludzi, a co dopiero psy.

0

@FCB24 Głównie za sprawą kontuzji.

0

@Pilka_jest_okragla Mam nadzieję, że w końcu skończą.się te bezsensowne porównania i Europa pokaże gdzie jest miejsce jakichś drużyn z Ameryki Płd.

2

@Kgorecki2500 Odwieczny wróg zapowiada zbrojenia - to nie może być dobra wiadomość.

0

@jordus100 Kraj wolny i wspaniały tylko ludzie nie potrafią z tej wolności korzystać. Ale to żaden powód aby tą wolność ograniczać.

1

@DaPidejpi Pewnie że zostawiam.

0

@draxidox Rozwiązać ten cały ZUS i po problemie.

0

@Kgorecki2500 Pełna zgoda.

0

@kamilop No tyle to oznacza, że na podstawie tak lakonicznego komunikatu ciężko wnioskować o ile sztuk chodzi i czy w ogóle ta oferta będzie przyjęta. Takie informacje mogą też służyć jako wywarcie presji na innych kontrahentach.

0

@kamilop Zapoznał się tylko z ofertą. Czytaj ze zrozumieniem.

3

@Kgorecki2500 Turek wykorzystuje sytuację aby ugrać co tylko może.

0

@etobzyk Jak olej nie do kupienia to jak przeżyć bez oleju? Jakieś bajki opowiadasz.

1

@Foton Serio? To kupuję busa i ładuję palety z tym olejem...

0

@Sau_Ron Pożyjemy zobaczymy. I to prawdopodobnie już niedługo...

0

@AdamaTraore No chyba ich tam już całkiem porąbało. Ciekawe czy przeanalizowali skutki.

0

@barcelonaLM Przejął pałeczkę po Żyrinowskim?

1

@Pawlak1992 Bardziej przypomina mi to sceny z filmu Młody Einstein.

5

Zważywszy na to, że istnieją hipotezy iż w średniowieczu przyczyną śmierci nawet w 1/3 przypadków była śmierć z ręki drugiego człowieka jest duże prawdopodobieństwo, że przodek każdego z nas na przestrzeni tylu lat mógł mieć na sumieniu zabicie drugiego człowieka.

0

@Jestjakjest Menczester junajted albo niukastel.

0

@Szmulek Dlaczego uważasz, że Polacy jakoś szczególnie pluli na Barcelonę?

2

Lepiej niech Messi się zajmie graniem, a nie gadaniem głupot w wywiadach.

0

@Szmulek No i co w tym zabawnego?

0

@Destroyer_of_Worlds Najciekawszy i tak mecz Szkocja-Ukraina. Oby to Szkoci awansowali do grupy z Anglią, USA i Iranem. Ależ to będą mecze z podtekstem.

0

@AlexDark00 A to nie wiem - trzeba by było prześledzić i przede wszystkim przeanalizować jak wpływa na te transfery FFP.

0

@Szklaner No nie wiem czy żaden - niejaki Lech W. chyba kompromitował się o wiele bardziej. Choć fakt - tu poprzeczka stoi dość nisko akurat więc to żaden wyczyn.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?