@Kurkmen Tak jednoznacznie to na pewno nie można. Sprawa jest pewnie oparta na założeniu, że nikt nie zabrania obywatelom UE zarejestrować auto na Węgrzech i też korzystać z przywilejów i bez rozpatrzenia przez unijne instytucje i wyraźnego sprzeciwu będą mogli to stosować.
@gumaz Taa Jasne Akurat widzę to watahę dzikich psów atakującą człowieka. Zapewne to były wilki, które rozpanoszyły się na potęgę i nikt nic z tym nie robi.
@LambiPL Super, że dopisujesz sobie coś o czym nawet nie wspomniałem. Po pierwsze NATO to nie tylko USA. Po drugie sama obecność w NATO stanowi pewien czynnik odstraszający. Po trzecie pomoc sprzętowa to już dość znaczące wsparcie.
@martin3131 No i ewentualnie sprzedać sprzęt. Trzeba być naprawdę oderwanym od realiów fantastą aby wierzyć w to, że wojsko amerykańskie brałoby czynny udział w obronie Polski.
@RosjaninBut Ale wiesz,że WOT tak jak i Gwardia Narodowa przydają się nie tylko w razie wojny? Dlaczego nie skorzystać z doświadczenia bodajże najdłużej funkcjonujących oddziałów tego typu na świecie?
@Kapitan hawk Jak można sprzedać zawodnika z którym się nie ma kontraktu? Nie chcesz przypadkiem kupić Pałacu Kultury i Nauki, bo znajomy mógłby tanio sprzedać?
@tomek8756 O czym tu dyskutować. Tylko w kraju z kartonu rząd może sobie wprowadzić bezprawne według wyroków sądów przepisy i nikt nie ponosi za to odpowiedzialności. Zamykam temat.
@Kgorecki2500 W Polsce to i tak należy najpierw zacząć od normalizacji przepisów w zakresie obrony koniecznej, bo to niewielka różnica czy mam w ręku broń czy widelec skoro żadnej z tych rzeczy nie mogę legalnie użyć do swojej obrony.
@ef Można tylko gdybać. Fakt, że straciliśmy wówczas elitę narodu, ale kto jest w stanie przewidzieć jak poleciałyby kostki gdyby jedną z nich zawczasu wyjąć i skierować domino w inną stronę?
@dv7wisnia Gavi może być nowym symbolem Barcy. Jego odejście to byłby ogromny cios wizerunkowy dla klubu i Laporty. Zwłaszcza, że pojawiają się zastanawiające doniesienia odnośnie działań ze strony klubu jeśli chodzi o przedłużenie umowy.
@mindbender84 Całą resztę rozumiem, ale że Ochojska czyli jedyna obrończyni uciśnionych z czego ją kojarzę też głosowała przeciwko? Aż kusi sprawdzić czy to nie fejk.
0
@Kurkmen Tak jednoznacznie to na pewno nie można. Sprawa jest pewnie oparta na założeniu, że nikt nie zabrania obywatelom UE zarejestrować auto na Węgrzech i też korzystać z przywilejów i bez rozpatrzenia przez unijne instytucje i wyraźnego sprzeciwu będą mogli to stosować.
3
@Kidd Tyle pytań, a tak mało odpowiedzi. Ale tak na serio - kogo to w ogóle obchodzi?
0
@Szklaner Mateusz prosił też aby naciskać na naszych młodych kolegów z Norwegii. Ile maili im wysłałeś?
0
@Kurkmen Bez względu na gatunek? Wtf? O co się rozchodzi bo nie kumam?
0
@Kurkmen Pytanie co przepisy UE mówią na takie różnicowanie?
3
@Przemek2323 Chcesz uderzyć w Patryka Jakiego to uderzaj w niego bezpośrednio, bo używanie do tego rodziny jest dość słabe.
0
@Essos A niech wygrywa. Do tego z Liverpoolem Kloppa? W tym zestawieniu i tak mi w sumie obojętne kto to wygra.
2
@skubi99 To, że głosowali za tym projektem wcale nie wyklucza ich świadomości w tym temacie.
0
@The_Man Ok. Znalazłem artykuł na ten temat i już odławiają te bestie i prawdopodobnie to były jednak psy.
0
@clyde A kto tak stwierdził - Wajrak? Tak na szybko incydent z zeszłego roku - https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-03-05/wilki-zaatakowaly-dwoch-pilarzy-jest-zgoda-na-odstrzal/
2
@gumaz Taa Jasne Akurat widzę to watahę dzikich psów atakującą człowieka. Zapewne to były wilki, które rozpanoszyły się na potęgę i nikt nic z tym nie robi.
1
@LambiPL Super, że dopisujesz sobie coś o czym nawet nie wspomniałem. Po pierwsze NATO to nie tylko USA. Po drugie sama obecność w NATO stanowi pewien czynnik odstraszający. Po trzecie pomoc sprzętowa to już dość znaczące wsparcie.
3
@martin3131 No i ewentualnie sprzedać sprzęt. Trzeba być naprawdę oderwanym od realiów fantastą aby wierzyć w to, że wojsko amerykańskie brałoby czynny udział w obronie Polski.
7
@RosjaninBut Ale wiesz,że WOT tak jak i Gwardia Narodowa przydają się nie tylko w razie wojny? Dlaczego nie skorzystać z doświadczenia bodajże najdłużej funkcjonujących oddziałów tego typu na świecie?
0
@Kapitan hawk Jak można sprzedać zawodnika z którym się nie ma kontraktu? Nie chcesz przypadkiem kupić Pałacu Kultury i Nauki, bo znajomy mógłby tanio sprzedać?
1
@tomek8756 O czym tu dyskutować. Tylko w kraju z kartonu rząd może sobie wprowadzić bezprawne według wyroków sądów przepisy i nikt nie ponosi za to odpowiedzialności. Zamykam temat.
1
@Tasde Od tego są wyborcy aby rozliczać takie rzeczy. A nie jakaś odgórna cenzura.
2
@Kgorecki2500 W Polsce to i tak należy najpierw zacząć od normalizacji przepisów w zakresie obrony koniecznej, bo to niewielka różnica czy mam w ręku broń czy widelec skoro żadnej z tych rzeczy nie mogę legalnie użyć do swojej obrony.
0
@Tasde No ale tu napisano, że ukarano go za wpisy, co wydaje się dla mnie trochę dziwne.
0
@BorzyKrzys Kraj wspaniały tylko ludzie kur-y.
0
@ef Można tylko gdybać. Fakt, że straciliśmy wówczas elitę narodu, ale kto jest w stanie przewidzieć jak poleciałyby kostki gdyby jedną z nich zawczasu wyjąć i skierować domino w inną stronę?
2
@JimMorrisonFCB Przecież ta informacja znajduje się w tekście więc po co to dodawać drugi raz?
0
@dv7wisnia Gavi może być nowym symbolem Barcy. Jego odejście to byłby ogromny cios wizerunkowy dla klubu i Laporty. Zwłaszcza, że pojawiają się zastanawiające doniesienia odnośnie działań ze strony klubu jeśli chodzi o przedłużenie umowy.
0
@AdamaTraore Może się mylę, ale jako prezydentowi przysługuje mu chyba immunitet.
1
@mindbender84 Całą resztę rozumiem, ale że Ochojska czyli jedyna obrończyni uciśnionych z czego ją kojarzę też głosowała przeciwko? Aż kusi sprawdzić czy to nie fejk.
1
@Sulimo Przeczytać to pikuś. Pomyśl jak musi wyrabiać się Mróz, aby tyle ich napisać.
1
@Vebrol Liga jest najlepszym wyznacznikiem pracy trenera i ogólnie jakości drużyny. LM to w dużej mierze szczęście, dyspozycja dnia itd.
0
@Janas11224 Aj weź. Nie wiem dlaczego oni jeszcze się nie wzięli za tego tuska. Na co czekają? Aż inflacja dojdzie do 20 %?
0
@AdamaTraore Ale to tylko zgniły Zachód tak go określa.
2
@KrystianR Świat byłby piękniejszy gdyby w ten sposób rozwiązywano wszelkie konflikty.