0

@Nazio87 Czarny kot, biały kot.

1

@Emhyr Dość zaskakujące 7 miejsce

5

@Essos Zdecydowanie nie Hitler, z tego powodu, że ideologia którą wprowadzał nie zabijała "swoich". Nie wybieram też Mao,z racji tego, że jego działania miały w porównaniu ze Stalinem mniejszy wpływ na kraj w którym żyję.

1

@DarekFCBnaZawsze Nie mam nic przed oczami, tylko słyszę fajną melodię.

0

@John_Doe A dodatkowo świadomość, że mówi to tak "nieobliczalny świr" jak Trump.

0

@busquets5 Z jednej strony piszesz, że rząd coś dofinansuje każdemu, a to dwa kłamstwa, bo to opisane rozwiązanie ani nie obejmie każdego, ani nie jest dofinansowaniem od państwa.

0

@marcin62 To, że o zmarłych dobrze albo wcale nie wywodzi się z chęci zachowania dobrego imienia zmarłego, tylko z zabobonu aby nie obmawiać zmarłego, by nas nie nachodził. Obecnie mało kto o tym pamięta.

0

@Barca1922 Szybciej żyją to i szybciej umierają.

0

@kamilos1214 No ale serio uważasz, że to powód do kpin dla większości rolników? To, że w ten sposób zachowują się ci których akurat znasz, nie rzutuje na całą tą grupę.

0

@kamilos1214 "Problemem z nimi mam taki że oni nie szanują zainteresowań innych osób. " A w jaki sposób według ciebie należy okazywać szacunek do zainteresowań innych osób i co oni robią w tym źle?

0

@FC1899Barca Dlaczego przystąpienie do UE ma być ich jedyną nadzieją? Nadzieją na co? UE to nie sojusz wojskowy tylko raczej gospodarczy. UE ich nie przyjmie z marszu, tylko muszą spełnić określone warunki. A po tych zniszczeniach i stratach odbudowa gospodarki trochę potrwa.

0

@sonek Nie tylko emeryci. Dużo osób nie ma twittera. U mnie w najbliższej rodzinie na przykład to być może tylko siostra ma, choć w sumie nie wiem. Zapytam ją przy okazji.
PS -nie żebyśmy akurat byli za PIS-em, ale opieranie się na opiniach w necie i wyrabianie sobie na ich podstawie obrazu nastrojów społecznych nie jest zbyt miarodajne. Zwłaszcza przy świadomości, że istnieją farmy trolli.

0

@Xwowrak Jeśli to było jego pierwsze auto to jeszcze zrozumiałe ale jak z tego nie wyrósł, to już rzadko spotykane hobby.

1

@Deviler Najlepsze Schalke to było to z Hajto i Wałdochem w składzie.

0

@DLFCB To chłop czy baba?

1

@Emhyr To ty Barto?

0

@FC1899Barca Fajne nawet. Ciekawe ile cenią?

1

@michal26 taktyk.znaki

0

@PatrychoO Kto jest bucem? Wielki Roy Keane?

0

@Emhyr Bardziej by mnie przerażało gdyby wygrywała.

0

@Janas11224 W sumie odkąd nie gra w Realu, to już nawet nie irytuje tak mocno.

0

@barcelonaLM Prędzej to Rosja zniknie, a wówczas reszta świata będzie żył jak w niebie

0

@barcelonaLM Następny ma być ponoć Kaliningrad...

0

@Michu94 Udało się kogoś sprzedać?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Emhyr Został im West Ham i Lipsk.

0

@BartqRKO Ja idę o krok dalej i staram się nie zaczynać oglądać seriali zanim nie wyjdzie ich ostatni sezon.

0

@BartqRKO Wincyj mandatów aby było z czego wydawać kasę na podobne bzdety.

0

@deyna2018 Nie wiem czy warto, ale fajną mają reklamę, tylko za często ją puszczają.

1

@Kamyk37 No nie znając szczegółów projektu to ciężko coś poradzić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?