@Essos Zdecydowanie nie Hitler, z tego powodu, że ideologia którą wprowadzał nie zabijała "swoich". Nie wybieram też Mao,z racji tego, że jego działania miały w porównaniu ze Stalinem mniejszy wpływ na kraj w którym żyję.
@busquets5 Z jednej strony piszesz, że rząd coś dofinansuje każdemu, a to dwa kłamstwa, bo to opisane rozwiązanie ani nie obejmie każdego, ani nie jest dofinansowaniem od państwa.
@marcin62 To, że o zmarłych dobrze albo wcale nie wywodzi się z chęci zachowania dobrego imienia zmarłego, tylko z zabobonu aby nie obmawiać zmarłego, by nas nie nachodził. Obecnie mało kto o tym pamięta.
@kamilos1214 No ale serio uważasz, że to powód do kpin dla większości rolników? To, że w ten sposób zachowują się ci których akurat znasz, nie rzutuje na całą tą grupę.
@kamilos1214 "Problemem z nimi mam taki że oni nie szanują zainteresowań innych osób. " A w jaki sposób według ciebie należy okazywać szacunek do zainteresowań innych osób i co oni robią w tym źle?
@FC1899Barca Dlaczego przystąpienie do UE ma być ich jedyną nadzieją? Nadzieją na co? UE to nie sojusz wojskowy tylko raczej gospodarczy. UE ich nie przyjmie z marszu, tylko muszą spełnić określone warunki. A po tych zniszczeniach i stratach odbudowa gospodarki trochę potrwa.
@sonek Nie tylko emeryci. Dużo osób nie ma twittera. U mnie w najbliższej rodzinie na przykład to być może tylko siostra ma, choć w sumie nie wiem. Zapytam ją przy okazji. PS -nie żebyśmy akurat byli za PIS-em, ale opieranie się na opiniach w necie i wyrabianie sobie na ich podstawie obrazu nastrojów społecznych nie jest zbyt miarodajne. Zwłaszcza przy świadomości, że istnieją farmy trolli.
0
@Nazio87 Czarny kot, biały kot.
1
@Emhyr Dość zaskakujące 7 miejsce
5
@Essos Zdecydowanie nie Hitler, z tego powodu, że ideologia którą wprowadzał nie zabijała "swoich". Nie wybieram też Mao,z racji tego, że jego działania miały w porównaniu ze Stalinem mniejszy wpływ na kraj w którym żyję.
1
@DarekFCBnaZawsze Nie mam nic przed oczami, tylko słyszę fajną melodię.
0
@John_Doe A dodatkowo świadomość, że mówi to tak "nieobliczalny świr" jak Trump.
0
@busquets5 Z jednej strony piszesz, że rząd coś dofinansuje każdemu, a to dwa kłamstwa, bo to opisane rozwiązanie ani nie obejmie każdego, ani nie jest dofinansowaniem od państwa.
0
@marcin62 To, że o zmarłych dobrze albo wcale nie wywodzi się z chęci zachowania dobrego imienia zmarłego, tylko z zabobonu aby nie obmawiać zmarłego, by nas nie nachodził. Obecnie mało kto o tym pamięta.
0
@Barca1922 Szybciej żyją to i szybciej umierają.
0
@kamilos1214 No ale serio uważasz, że to powód do kpin dla większości rolników? To, że w ten sposób zachowują się ci których akurat znasz, nie rzutuje na całą tą grupę.
0
@kamilos1214 "Problemem z nimi mam taki że oni nie szanują zainteresowań innych osób. " A w jaki sposób według ciebie należy okazywać szacunek do zainteresowań innych osób i co oni robią w tym źle?
0
@FC1899Barca Dlaczego przystąpienie do UE ma być ich jedyną nadzieją? Nadzieją na co? UE to nie sojusz wojskowy tylko raczej gospodarczy. UE ich nie przyjmie z marszu, tylko muszą spełnić określone warunki. A po tych zniszczeniach i stratach odbudowa gospodarki trochę potrwa.
0
@sonek Nie tylko emeryci. Dużo osób nie ma twittera. U mnie w najbliższej rodzinie na przykład to być może tylko siostra ma, choć w sumie nie wiem. Zapytam ją przy okazji.
PS -nie żebyśmy akurat byli za PIS-em, ale opieranie się na opiniach w necie i wyrabianie sobie na ich podstawie obrazu nastrojów społecznych nie jest zbyt miarodajne. Zwłaszcza przy świadomości, że istnieją farmy trolli.
0
@Xwowrak Jeśli to było jego pierwsze auto to jeszcze zrozumiałe ale jak z tego nie wyrósł, to już rzadko spotykane hobby.
1
@Deviler Najlepsze Schalke to było to z Hajto i Wałdochem w składzie.
0
@DLFCB To chłop czy baba?
1
@Emhyr To ty Barto?
0
@FC1899Barca Fajne nawet. Ciekawe ile cenią?
1
@michal26 taktyk.znaki
0
@PatrychoO Kto jest bucem? Wielki Roy Keane?
0
@Emhyr Bardziej by mnie przerażało gdyby wygrywała.
0
@Janas11224 W sumie odkąd nie gra w Realu, to już nawet nie irytuje tak mocno.
0
@barcelonaLM Prędzej to Rosja zniknie, a wówczas reszta świata będzie żył jak w niebie
0
@barcelonaLM Następny ma być ponoć Kaliningrad...
0
@Michu94 Udało się kogoś sprzedać?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Emhyr Został im West Ham i Lipsk.
0
@BartqRKO Ja idę o krok dalej i staram się nie zaczynać oglądać seriali zanim nie wyjdzie ich ostatni sezon.
0
@BartqRKO Wincyj mandatów aby było z czego wydawać kasę na podobne bzdety.
0
@deyna2018 Nie wiem czy warto, ale fajną mają reklamę, tylko za często ją puszczają.
1
@Kamyk37 No nie znając szczegółów projektu to ciężko coś poradzić.