@michal26 A dlaczego nie 100%? Jeśli obroty wypracowane w niedziele pozwalałyby pracodawcom aby wypłacać takie dodatki to dlaczego pracownik miałby w tym nie partycypować?
@michal26 Dla mnie sprawa w tym temacie jest prosta - handel w niedziele powinien być dozwolony, tyko pod warunkiem płacenia 100% dodatku do wynagrodzenia za ten dzień. I żadnych wałków z umowami na zlecenie czy dzieło, tylko na umowę o pracę.
@Kurkmen Ale ty traktowałeś ten powód tak na serio? Ja to odbierałem tylko jako dość wydumany pretekst aby dać prztyczka drugiej stronie sporu politycznego.
@Bykunn No 500 plus to na pewno nie dostajesz od ręki, ale czy potem ktoś to sprawdza gdzie dana osoba przebywa? Decyzja jest wydana na rok i nikt nie docieka co potem się dzieje.
@barcelonaLM Ostatnio przedawkowali tą propagandę do tego stopnia, że gubernator obwodu kaliningradzkiego musiał uspokajać spanikowanych obywateli, że jednak na razie NATO tam nie wkroczy.
@Criss18Barca W sportach zespołowych nie da się zastosować tego kryterium czy ktoś potępia czy nie. No chyba, że indywidualnie by zawieszali. Ale cała ta sytuacja staje się coraz bardziej absurdalna, bo tak jak pisałem nikt nie wyklucza sportowców z innych krajów, za to że ich ojczyzny dopuszczają się u siebie ludobójstwa czy wywołują wojny.
@tbas A co robili amerykańscy sportowcy gdy USA toczyło swoje wojny? Dlaczego nie wyklucza się izraelskich sportowców z rozgrywek? Rosja to nie jest jedyny kraj który toczy jakąś wojnę na świecie ale wobec żadnego innego kraju nie podejmuje się podobnych kroków w świecie sportu. Z jednej strony mnie to zwyczajnie cieszy, ale gdy spojrzy się na to z perspektywy to zaczyna trochę zastanawiać i wręcz trochę przerażać.
@Bykunn Tak w sumie pomyślałem gdy o tym napisałeś, że jest łatwiej, że być może chodzi o coś takiego. No nic zobaczymy - na pewno Niemcy jeśli się na takie coś zdecydują to będą mieć to ogarnięte w każdym calu.
0
@michal26 A dlaczego nie 100%? Jeśli obroty wypracowane w niedziele pozwalałyby pracodawcom aby wypłacać takie dodatki to dlaczego pracownik miałby w tym nie partycypować?
1
@Pogba Nowak zataił zegarek w oświadczeniu, tutaj w oświadczeniu nie zatajono tego majątku. Inna sytuacja.
0
@Ojciec5tkidzieci No de..l normalnie. De..l.
1
@MesQueUnClub96 A ja nawet nie znam takiej piosenki.
0
@michal26 Dla mnie sprawa w tym temacie jest prosta - handel w niedziele powinien być dozwolony, tyko pod warunkiem płacenia 100% dodatku do wynagrodzenia za ten dzień. I żadnych wałków z umowami na zlecenie czy dzieło, tylko na umowę o pracę.
0
@Kurkmen Ale ty traktowałeś ten powód tak na serio? Ja to odbierałem tylko jako dość wydumany pretekst aby dać prztyczka drugiej stronie sporu politycznego.
1
@AlphaNumeric No i ten ostatni punkt, który wymieniłeś wystarczy za odpowiedź na twoje pytanie.
0
@El Madridista. Problem raczej nie tkwi w tych dwóch wymienionych osobach, tylko w tych które za to płacą.
1
@Bykunn No 500 plus to na pewno nie dostajesz od ręki, ale czy potem ktoś to sprawdza gdzie dana osoba przebywa? Decyzja jest wydana na rok i nikt nie docieka co potem się dzieje.
0
@barcelonaLM Ostatnio przedawkowali tą propagandę do tego stopnia, że gubernator obwodu kaliningradzkiego musiał uspokajać spanikowanych obywateli, że jednak na razie NATO tam nie wkroczy.
0
@Sau_Ron Zdecydowanie nr 2. Treści nielegalne w realnym świecie powinny pozostać nielegalne także w świecie cyfrowym.
0
@paweldunajecfcb Napisz jeszcze w którym to kraju...
0
@barcelonaLM Czyli pasuje do klubu o którym można powiedzieć to samo.
0
@TheNekro94 Jak w lipcu?
0
@Criss18Barca W sportach zespołowych nie da się zastosować tego kryterium czy ktoś potępia czy nie. No chyba, że indywidualnie by zawieszali. Ale cała ta sytuacja staje się coraz bardziej absurdalna, bo tak jak pisałem nikt nie wyklucza sportowców z innych krajów, za to że ich ojczyzny dopuszczają się u siebie ludobójstwa czy wywołują wojny.
0
@tbas A co robili amerykańscy sportowcy gdy USA toczyło swoje wojny? Dlaczego nie wyklucza się izraelskich sportowców z rozgrywek? Rosja to nie jest jedyny kraj który toczy jakąś wojnę na świecie ale wobec żadnego innego kraju nie podejmuje się podobnych kroków w świecie sportu. Z jednej strony mnie to zwyczajnie cieszy, ale gdy spojrzy się na to z perspektywy to zaczyna trochę zastanawiać i wręcz trochę przerażać.
1
@Criss18Barca Kpiną jest wykluczanie graczy w sporcie indywidualnym ze względu na narodowość. Co następne? Za niepoprawne politycznie poglądy?
0
@arasz1819 On nie pamięta nawet wczorajszego dnia.
1
@Deviler Mam nadzieję że jednak zostanie i zapisze się w historii Bundesligi na dekady.
5
@Semafor80 Po co ci jakiś onet skoro jest La Rambla?
0
@DonAndresFCB Ich najtrudniejszy przeciwnik to Młoty,zaś Liverpool ma Koguty i derby z Evertonem.
0
@Survier Klątwa Moriby dotknęła i jego?
1
@Przemek2323 Jakby co to Orlen od jakiegoś czasu ma chyba pakiet większościowy akcji Energi więc to nie jest stanowisko tak zupełnie bez uzasadnienia.
0
@Kgorecki2500 Możesz przetłumaczyć co on tam szwargocze?
0
@Messibestplayerintheworld Garcia,Torres a teraz Jesus? Mamy stać się City B czy o co chodzi?
0
@Kgorecki2500 Bo to zapewne były nioski. Brojlery na mięso właśnie tak wyglądają. Ale to jeszcze nic. Sprawdź sobie bydło rasy BBB.
http://hgplus.pl/miesne/BBB.htm
1
@Bykunn Tak w sumie pomyślałem gdy o tym napisałeś, że jest łatwiej, że być może chodzi o coś takiego. No nic zobaczymy - na pewno Niemcy jeśli się na takie coś zdecydują to będą mieć to ogarnięte w każdym calu.
0
@Kusco15 The Knick.
0
@Kurkmen Każdy się z tego śmieje,ale.pewnie wielu nawet nie zdaje sobie sprawy z kontekstu. Tu podrzucam jako ciekawostkę i wyjaśnienie dlaczego Glapiński powiedział te słowa akurat wtedy gdy ogłaszał podwyżki stóp procentowych - https://kantoronline.pl/blog/golab-i-jastrzab-w-polityce-monetarnej/
1
@DaPidejpi Każdy pijany człowiek staje się niesamowicie denerwujący. Zwłaszcza dla trzeźwego.