1

@Kgorecki2500 No i potem Putin wyjdzie i powie - "Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam Pan zrobisz?"

18

@kewin Niech jeszcze zrobią dwie przerwy w trakcie meczu zamiast jednej. Więcej reklam się zmieści.

1

@agaFCB No i trudno. Ludzie w końcu skończą wydawać pieniądze na pierdoły, a towary ustawią się według właściwych priorytetów.

0

@A_Gomesinho_21 Nie wiem jak podchodzą do tego inne państwa, ale nie ufam PIS-owi do tego stopnia, że odkąd zdjęli obostrzenia to zacząłem używać maseczki.

0

@Kurkmen Większa część tej kasy wróci i tak do budżetu w podatkach.

1

@endriuuu2 A czy Polska nałożyła jakieś sankcje na Izrael czy na USA gdy napadły na Irak? A nie zaraz - myśmy również byli wówczas najeźdżcami....

0

@kewin Koniec pewnej epoki. A tak swoją drogą to można wieczorkiem uczcić trochę tę okazję.

0

@endriuuu2 Jeśli część rodzin z powodu rosnących kosztów żywności będzie zmuszona częściowo porzucić zdrowe nawyki żywieniowe, na rzecz tańszego jedzenia to nie wiem czy ta sytuacja wyjdzie ogólnie ludziom na zdrowie.

0

@lucca87 Ech. Z każdej strony fejknewsy i propaganda. Hehe

1

@KrwawiaceoczyVEB No ale dziś na flashscore 0 strzałów widnieje zarówno w pierwszej połowie, w drugiej jak i w całym meczu. A wczoraj w trakcie meczu podawali 2 strzały i 2 strzały w swiatło bramki.

0

@Herato Beznadziejna. Tyle lat grali i było dobrze, to nagle komuś coś nie pasowało.

0

@sonek Pewnie można - widziałem artykuł w którym się żali na te problemy przedstawiciel niemieckich producentów, więc się tym dzielę.

0

@Adao420 Podobno przez ten olej słonecznikowy latem zabraknie słodyczy, bo producenci nie będą mogli się przestawić na inne składniki bo prawo unijne wymaga zmiany opakowania, a z tymi też jest wielki problem z dostępnością.

0

@Bobo25 No widzisz - a dziś na flashscore jest już 0 strzałów Atletico. Na meczyki.pl natomiast podają nadal te dwa strzały.

0

@PatrychoO To fascynujące zjawisko. Złożoność natury jest po prostu niesamowita. Podobnych zależności po prostu się nie da pojąć rozumem.

2

@Bobo25 Ale wczoraj flashscore podczas meczu też podawało dwa strzały Atletico i to 2 strzały celne. Pamiętam, bo zwróciło to moją uwagę. A już myślałem, że coś się dzieje z moją pamięcią.

2

Jeśli kogoś interesuje pierwszy filmik z Buczy gdy wkraczają tam siły ukraińskie to polecam się zapoznać -

0

UR ogłosiła embargo na węgiel i już akcje Bogdanki wędrują do góry..

0

@BorzyKrzys Pamiętaj - jeśli czegoś nie da się naprawić taśmą, to prawdopodobnie nie da się tego naprawić w żaden sposób i można to wyrzucić.

0

@tomek8756 Fatfobia? Ja pierniczę - jakie jeszcze głupoty wymyślą.

0

@Zoker Ciekawe jak się tam znalazły...

0

@marcin62 Nie jestem w stanie zweryfikować ale stawiałbym w ciemno, że się ugną i jednak zapłacą.

0

@Abominacja On spuścił psy z łańcucha i pewnie mu to zwisa co tam teraz wyczyniają, byleby osiągały wyznaczone im cele. A z tym na szczęście im nie idzie.

0

@AdamaTraore Akurat ten mógłby w temacie Putina zamknąć twarz i milczeć.

4

@Hubsao To nie chodzi o strach, tylko po co ułatwiać robotę rosyjskiemu wywiadowi? Jeszcze niech im mapkę przejazdu tego sprzętu podrzucą.

1

@Borneo Czytałeś ten wywiad? Bo Waszczykowski wypunktował też korzyści jakie pozwalali Rosji odnosić obecni włodarze Zachodu. Ci, którzy ponoć nie są opłacani przez Putina i nie są jego wtykami. Dlaczego tą część wywiadu pominąłeś?

5

@Hubsao Czysty debilizm aby nagłaśniać podobne rzeczy.

0

@hardmind To czy je obejrzę czy nie nie wpłynie bezpośrednio na wynik finansowy organizatorów czy FIFY. Nie zamierzam wykupywać jakiegoś specjalnego abonamentu. Jeśli będzie to w otwartej telewizji to już i tak nic to nie zmieni ile osób to obejrzy. Kasa wpłynęła do FIFY, jedyne straty w wyniku słabej oglądalności poniosłaby telewizja.

0

@PodkarpackiKibic No temperaturę to by mogli podkręcić, ale najważniejsze, że deszcz w końcu spadł, bo u mnie to już była tragedia i pustynia.

0

@Criss18Barca Krwawe igrzyska. Ci którzy kupują te bilety niech robią to ze świadomością tego, że te miejsca są splamione ludzką krwią...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?