@A_Gomesinho_21 Nie wiem jak podchodzą do tego inne państwa, ale nie ufam PIS-owi do tego stopnia, że odkąd zdjęli obostrzenia to zacząłem używać maseczki.
@endriuuu2 Jeśli część rodzin z powodu rosnących kosztów żywności będzie zmuszona częściowo porzucić zdrowe nawyki żywieniowe, na rzecz tańszego jedzenia to nie wiem czy ta sytuacja wyjdzie ogólnie ludziom na zdrowie.
@KrwawiaceoczyVEB No ale dziś na flashscore 0 strzałów widnieje zarówno w pierwszej połowie, w drugiej jak i w całym meczu. A wczoraj w trakcie meczu podawali 2 strzały i 2 strzały w swiatło bramki.
@Adao420 Podobno przez ten olej słonecznikowy latem zabraknie słodyczy, bo producenci nie będą mogli się przestawić na inne składniki bo prawo unijne wymaga zmiany opakowania, a z tymi też jest wielki problem z dostępnością.
@Bobo25 Ale wczoraj flashscore podczas meczu też podawało dwa strzały Atletico i to 2 strzały celne. Pamiętam, bo zwróciło to moją uwagę. A już myślałem, że coś się dzieje z moją pamięcią.
@Abominacja On spuścił psy z łańcucha i pewnie mu to zwisa co tam teraz wyczyniają, byleby osiągały wyznaczone im cele. A z tym na szczęście im nie idzie.
@Borneo Czytałeś ten wywiad? Bo Waszczykowski wypunktował też korzyści jakie pozwalali Rosji odnosić obecni włodarze Zachodu. Ci, którzy ponoć nie są opłacani przez Putina i nie są jego wtykami. Dlaczego tą część wywiadu pominąłeś?
@hardmind To czy je obejrzę czy nie nie wpłynie bezpośrednio na wynik finansowy organizatorów czy FIFY. Nie zamierzam wykupywać jakiegoś specjalnego abonamentu. Jeśli będzie to w otwartej telewizji to już i tak nic to nie zmieni ile osób to obejrzy. Kasa wpłynęła do FIFY, jedyne straty w wyniku słabej oglądalności poniosłaby telewizja.
1
@Kgorecki2500 No i potem Putin wyjdzie i powie - "Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam Pan zrobisz?"
18
@kewin Niech jeszcze zrobią dwie przerwy w trakcie meczu zamiast jednej. Więcej reklam się zmieści.
1
@agaFCB No i trudno. Ludzie w końcu skończą wydawać pieniądze na pierdoły, a towary ustawią się według właściwych priorytetów.
0
@A_Gomesinho_21 Nie wiem jak podchodzą do tego inne państwa, ale nie ufam PIS-owi do tego stopnia, że odkąd zdjęli obostrzenia to zacząłem używać maseczki.
0
@Kurkmen Większa część tej kasy wróci i tak do budżetu w podatkach.
1
@endriuuu2 A czy Polska nałożyła jakieś sankcje na Izrael czy na USA gdy napadły na Irak? A nie zaraz - myśmy również byli wówczas najeźdżcami....
0
@kewin Koniec pewnej epoki. A tak swoją drogą to można wieczorkiem uczcić trochę tę okazję.
0
@endriuuu2 Jeśli część rodzin z powodu rosnących kosztów żywności będzie zmuszona częściowo porzucić zdrowe nawyki żywieniowe, na rzecz tańszego jedzenia to nie wiem czy ta sytuacja wyjdzie ogólnie ludziom na zdrowie.
0
@lucca87 Ech. Z każdej strony fejknewsy i propaganda. Hehe
1
@KrwawiaceoczyVEB No ale dziś na flashscore 0 strzałów widnieje zarówno w pierwszej połowie, w drugiej jak i w całym meczu. A wczoraj w trakcie meczu podawali 2 strzały i 2 strzały w swiatło bramki.
0
@Herato Beznadziejna. Tyle lat grali i było dobrze, to nagle komuś coś nie pasowało.
0
@sonek Pewnie można - widziałem artykuł w którym się żali na te problemy przedstawiciel niemieckich producentów, więc się tym dzielę.
0
@Adao420 Podobno przez ten olej słonecznikowy latem zabraknie słodyczy, bo producenci nie będą mogli się przestawić na inne składniki bo prawo unijne wymaga zmiany opakowania, a z tymi też jest wielki problem z dostępnością.
0
@Bobo25 No widzisz - a dziś na flashscore jest już 0 strzałów Atletico. Na meczyki.pl natomiast podają nadal te dwa strzały.
0
@PatrychoO To fascynujące zjawisko. Złożoność natury jest po prostu niesamowita. Podobnych zależności po prostu się nie da pojąć rozumem.
2
@Bobo25 Ale wczoraj flashscore podczas meczu też podawało dwa strzały Atletico i to 2 strzały celne. Pamiętam, bo zwróciło to moją uwagę. A już myślałem, że coś się dzieje z moją pamięcią.
2
Jeśli kogoś interesuje pierwszy filmik z Buczy gdy wkraczają tam siły ukraińskie to polecam się zapoznać -
0
UR ogłosiła embargo na węgiel i już akcje Bogdanki wędrują do góry..
0
@BorzyKrzys Pamiętaj - jeśli czegoś nie da się naprawić taśmą, to prawdopodobnie nie da się tego naprawić w żaden sposób i można to wyrzucić.
0
@tomek8756 Fatfobia? Ja pierniczę - jakie jeszcze głupoty wymyślą.
0
@Zoker Ciekawe jak się tam znalazły...
0
@marcin62 Nie jestem w stanie zweryfikować ale stawiałbym w ciemno, że się ugną i jednak zapłacą.
0
@Abominacja On spuścił psy z łańcucha i pewnie mu to zwisa co tam teraz wyczyniają, byleby osiągały wyznaczone im cele. A z tym na szczęście im nie idzie.
0
@AdamaTraore Akurat ten mógłby w temacie Putina zamknąć twarz i milczeć.
4
@Hubsao To nie chodzi o strach, tylko po co ułatwiać robotę rosyjskiemu wywiadowi? Jeszcze niech im mapkę przejazdu tego sprzętu podrzucą.
1
@Borneo Czytałeś ten wywiad? Bo Waszczykowski wypunktował też korzyści jakie pozwalali Rosji odnosić obecni włodarze Zachodu. Ci, którzy ponoć nie są opłacani przez Putina i nie są jego wtykami. Dlaczego tą część wywiadu pominąłeś?
5
@Hubsao Czysty debilizm aby nagłaśniać podobne rzeczy.
0
@hardmind To czy je obejrzę czy nie nie wpłynie bezpośrednio na wynik finansowy organizatorów czy FIFY. Nie zamierzam wykupywać jakiegoś specjalnego abonamentu. Jeśli będzie to w otwartej telewizji to już i tak nic to nie zmieni ile osób to obejrzy. Kasa wpłynęła do FIFY, jedyne straty w wyniku słabej oglądalności poniosłaby telewizja.
0
@PodkarpackiKibic No temperaturę to by mogli podkręcić, ale najważniejsze, że deszcz w końcu spadł, bo u mnie to już była tragedia i pustynia.
0
@Criss18Barca Krwawe igrzyska. Ci którzy kupują te bilety niech robią to ze świadomością tego, że te miejsca są splamione ludzką krwią...