@Bogan No bez jaj. Ja to po prostu tak to odbieram i bardzo bym chciał aby to ich skarciło. Zresztą od początku chciałem aby odpadli a to tylko dodatkowy powód dla mnie aby nienawidzić Liverpoolu. Ja tak to widzę.
@The Game 10@barcadreed No chodziło mi o właśnie takie podstawowe sprawdzenie. Czasem też można coś wyłapać po tych informacjach. Jak chcesz zapłacić to pamiętam, że większość takich stron po wpisaniu danych z góry określa ile informacji znalazło i jak zapłacisz to się dowiesz co to za informacje. Szwecja i Dania też mają rządowe rejestry.
@Witekk10 Z tej okazji warto przypomnieć, że Putin swego czasu puścił ten film w ruskiej telewizji. Teraz wychodzi na to, że chodziło mu raczej o instruktaż społeczeństwa.
@HighestInTheRoom W zasadzie to tylko Villareal. A jeśli nie dojdzie do finału to potem każdy byle przypadkiem nie Real. Jeśli w finale nie będzie ani Realu ani Villarealu, to w zasadzie zupełnie obojętne dla mnie kto wygra.
@Borneo Skoro ona chce wyjścia Francji z UE, a obywatele mimo to ją wybiorą to wychodzi na to, że ci obywatele też jednak chcą wyjścia Francji z UE. Więc to nie jest tak, że Le Pen sama wyprowadzi tą Francję z UE.
@tobiasson92 Przerabialiśmy już to w przeszłości i chyba każdy w miarę rozsądny człowiek mógł się spodziewać, że to tylko kwestia czasu aby Rosja znalazła sobie kraje tranzytowe na swoje surowce.
@Kgorecki2500 Skoro Kaczyński powiedział, że Brejza pojawia się w charakterze PODEJRZANEGO w jakiejś sprawie. I jeśli tak rzeczywiście było, to z jakiej paki te przeprosiny bo nie kumam? No chyba, że Brejza nie miał tego statusu w tej sprawie.
@DarekFCBnaZawsze Chodzi ci o Chelsea? Niesamowita sprawa aby na wyjeździe po takim wyniku w pierwszym meczu mieć awans na wyciągnięcie ręki. Brawo dla nich.
@bartekvisca Wszystko rzecz gustu. To, że ciebie nie pociąga pewien typ kobiet to nie znaczy że nikomu się one nie podobają. I na odwrót - twój typ kobiety może nie pociągać kogoś innego.
@slayer No widać jest jednak coś w tym podejściu. Ocenimy to po tym finiszu i porównamy z finiszem Koemana w zeszłym roku. Ja sądzę jednak, że jeśli z tyłu głowy tkwi świadomość, że te całe starania i tak są na nic bo najwyższa stawka jest poza zasięgiem, to ta świadomość sprawia, że zawodnik czasem odstawi nogę i to może się przełożyć na wynik.
Nie no ludzie załamujecie mnie. Artykuł o optymizmie w drużynie, a większość komentarzy - nie mamy szans, Real nie sfrajerzy, już za późno itd. Normalnie mental jak za Koemana, który sam w mediach gadał podobnie i zaszczepił takie myślenie nie tylko w drużynie ale i wśród kibiców jak widać. Ja tam wolę podejście Xaviego - gra się do końca i dopóki piłka w grze to nie ma co kalkulować, tylko grać z myślą, że każdy kolejny wygrany mecz przybliża do mistrzostwa.
@taris Rzekomo to słowo klucz. Kilka dni temu prosił rzekomo bogaczy i celebrytów o pożyczki na bieżące wydatki. Ale jeśli byłoby go jednak stać to na pohybel z nim i z każdym klubem, który by przejął. Zabić,zaorać, zakopać i zapomnieć. Oto co powinno się Zrobić z tym osobnikiem.
0
@Cule1234 Ze Słowenią? Jakieś żarty? Jak oni to sobie wyobrażają zorganizować? Nie było kogoś bliżej?
0
@Bogan No bez jaj. Ja to po prostu tak to odbieram i bardzo bym chciał aby to ich skarciło. Zresztą od początku chciałem aby odpadli a to tylko dodatkowy powód dla mnie aby nienawidzić Liverpoolu. Ja tak to widzę.
0
@Rust_Cohle Wymiana 2/3 składu w meczu na takim szczeblu to nie jest zwykła rotacja. To po prostu lekceważenie przeciwnika.
0
@The Game 10 @barcadreed No chodziło mi o właśnie takie podstawowe sprawdzenie. Czasem też można coś wyłapać po tych informacjach. Jak chcesz zapłacić to pamiętam, że większość takich stron po wpisaniu danych z góry określa ile informacji znalazło i jak zapłacisz to się dowiesz co to za informacje. Szwecja i Dania też mają rządowe rejestry.
0
@Witekk10 Z tej okazji warto przypomnieć, że Putin swego czasu puścił ten film w ruskiej telewizji. Teraz wychodzi na to, że chodziło mu raczej o instruktaż społeczeństwa.
0
@Luciano99 Ale bym chciał aby takie lekceważenie skończyło się pokaraniem.
1
@barcadreed A z jakiego kraju? Bo są też strony rządowe. W Polsce też taką mamy. Inne kraje także.
1
@HighestInTheRoom W zasadzie to tylko Villareal. A jeśli nie dojdzie do finału to potem każdy byle przypadkiem nie Real. Jeśli w finale nie będzie ani Realu ani Villarealu, to w zasadzie zupełnie obojętne dla mnie kto wygra.
0
@Borneo Skoro ona chce wyjścia Francji z UE, a obywatele mimo to ją wybiorą to wychodzi na to, że ci obywatele też jednak chcą wyjścia Francji z UE. Więc to nie jest tak, że Le Pen sama wyprowadzi tą Francję z UE.
0
@Emhyr Ciekawe ile dostał zawieszenia za tę symulkę.
0
@Mixtape Oto co należałoby im powiedzieć -
2
@POLAK12345 Bez przesady - w starciu Realu z PSG, nie dało się kibicować inaczej - ale teraz na pohybel Realowi.
7
@tobiasson92 Przerabialiśmy już to w przeszłości i chyba każdy w miarę rozsądny człowiek mógł się spodziewać, że to tylko kwestia czasu aby Rosja znalazła sobie kraje tranzytowe na swoje surowce.
0
@Kgorecki2500 Krótko z takimi. Brawo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kgorecki2500 Skoro Kaczyński powiedział, że Brejza pojawia się w charakterze PODEJRZANEGO w jakiejś sprawie. I jeśli tak rzeczywiście było, to z jakiej paki te przeprosiny bo nie kumam? No chyba, że Brejza nie miał tego statusu w tej sprawie.
1
"Kijów: - Prosimy, wyślijcie nam Mardery.
Berlin: - Nie.
Kijów: Wyślijcie nam Leopardy 1.
Berlin: Nie.
Kijów: To co nam wyślecie?
Berlin: Steinmeiera.
Kijów: Nie."
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@DarekFCBnaZawsze Chodzi ci o Chelsea? Niesamowita sprawa aby na wyjeździe po takim wyniku w pierwszym meczu mieć awans na wyciągnięcie ręki. Brawo dla nich.
1
Słyszeliście o cichych białoruskich bohaterach? Te informacje stosunkowo słabo są nagłośnione więc podrzucam temat. https://wiadomosci.wp.pl/lukaszenka-popadl-w-nowa-paranoje-bialoruskie-kgb-ma-pozwolenie-zeby-strzelac-6757430055279232a
0
@tbas Taaa. Jasne. Za wszystko odpowiada PIS, a zwykli ludzie już tam nie pracują. Wszystko najlepiej sprowadzić do zerojedynkowych podziałów.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@tbas Bardzo śmieszne. Pluj nadal na swoich rodaków.
0
@BartqRKO Na takie przypadki to powinien być snajper na trybunach. Choćby ze środkiem usypiającym.
0
@bartekvisca Wszystko rzecz gustu. To, że ciebie nie pociąga pewien typ kobiet to nie znaczy że nikomu się one nie podobają. I na odwrót - twój typ kobiety może nie pociągać kogoś innego.
0
@Sau_Ron Były artykuły informujące o tym, że Xavi chciałby mieć go w drużynie. Ciężko stwierdzić ile w tym prawdy, ale może to jest ten powód.
0
@pato1234 A Kraśko już siedzi?
0
@slayer No widać jest jednak coś w tym podejściu. Ocenimy to po tym finiszu i porównamy z finiszem Koemana w zeszłym roku. Ja sądzę jednak, że jeśli z tyłu głowy tkwi świadomość, że te całe starania i tak są na nic bo najwyższa stawka jest poza zasięgiem, to ta świadomość sprawia, że zawodnik czasem odstawi nogę i to może się przełożyć na wynik.
1
Nie no ludzie załamujecie mnie. Artykuł o optymizmie w drużynie, a większość komentarzy - nie mamy szans, Real nie sfrajerzy, już za późno itd. Normalnie mental jak za Koemana, który sam w mediach gadał podobnie i zaszczepił takie myślenie nie tylko w drużynie ale i wśród kibiców jak widać. Ja tam wolę podejście Xaviego - gra się do końca i dopóki piłka w grze to nie ma co kalkulować, tylko grać z myślą, że każdy kolejny wygrany mecz przybliża do mistrzostwa.
0
@taris Rzekomo to słowo klucz. Kilka dni temu prosił rzekomo bogaczy i celebrytów o pożyczki na bieżące wydatki. Ale jeśli byłoby go jednak stać to na pohybel z nim i z każdym klubem, który by przejął. Zabić,zaorać, zakopać i zapomnieć. Oto co powinno się Zrobić z tym osobnikiem.