@Bykunn Oni może sami na razie nie chcą, ale wiele innych krajów już dziś sięga po ich rozwiązania dotyczące kontrolowania obywateli. A te rozwiązania są wykorzystywane nie tylko na użytek nabywców ale także na użytek Chin.
@don'T.R.I.P.e To jest wprost przerażające jakich czasów dożyliśmy. No ale z jednej strony można stwierdzić - to tylko Chiny, to jakaś abstrakcja, stan umysłu. Ale jeszcze bardziej przeraża gdy się przypomni o takich krajach jak Kanada, Australia czy Francja która właśnie wybiera na prezydenta człowieka, który wprost stwierdził, że pewna grupa ludzi w jego opinii powinna być pozbawiona praw obywatelskich.
@Kgorecki2500 Mam nadzieję, że ktoś z urzędasów najpierw zadbał o bezpieczeństwo naszych kierowców, którzy aktualnie przebywają po nieodpowiedniej stronie granicy.
@tbas No ale ta pomoc i tak ostatecznie trafi do banków, a nie do nikogo innego. Co innego gdyby zamrozili raty czy coś w tym stylu. Wtedy pomoc trafiłaby realnie do ludzi.
@Gitarkafcb Tu nie ma co się śmiać ani z jednych ani z drugich. Ale rację mają ci, którzy nie brali kredytu, jeśli nie było ich na niego stać. Nikt zresztą z pistoletem przy głowie nie zmuszał do ich brania. Każdy sam podpisał to zobowiązanie i powinien być świadomy tego co podpisuje zwłaszcza na tyle lat.
@Pawlak1992 Widziałem gdzieś w necie oficjalny komunikat strony rosyjskiej, gdy się żalili na te cyberataki i że przynoszą im codziennie straty finansowe. W tej chwili nie podam źródła i nie wiem czy to nie fejk, ale możecie poszukać i zweryfikować.
@totalcrack Tak powinno być. Ale agent takiego piłkarza kładzie na stole kwestię kasy zaoszczędzonej przez klub na wykupie i albo negocjuje premię albo wyższy kontrakt. Ważnym aspektem jest też sentyment do klubu i zapewne to jest mocno wykorzystywane w przypadku Araujo.
@gaucho104 Bayern to specyficzny klub jeśli chodzi o wydawanie pieniędzy i odbiega od normy na tym rynku. Co do tych których wymieniłeś, to Messi także odbiega od normy, a co do Pique czy Busquetsa, to trzeba by było prześledzić historię ich kontraktów i porównać z nowymi nabytkami. Ale w tamtych czasach jakoś nie kojarzę bardziej znanych piłkarzy, którzy przychodzili jako wolni zawodnicy i tym samym mogli trochę zawyżyć swoje kontrakty. W tamtych czasach zresztą kontrakty były na tyle wysokie, że potem ciężko było się pozbyć niechcianych graczy. Taki Umtiti to też niezła nauczka dla klubu.
@gaucho104 Kiedy to do ludzi dotrze, że jeśli ktoś przychodzi jako wolny zawodnik to jego pozycja negocjacyjna się zwiększa? I może wówczas na pierwszy rzut oka liczyć na zarobki nieadekwatne do swoich możliwości. Choćby z tego powodu, że klub oszczędza na kwocie jego wykupu.
1
@Bykunn Oni może sami na razie nie chcą, ale wiele innych krajów już dziś sięga po ich rozwiązania dotyczące kontrolowania obywateli. A te rozwiązania są wykorzystywane nie tylko na użytek nabywców ale także na użytek Chin.
3
@don'T.R.I.P.e To jest wprost przerażające jakich czasów dożyliśmy. No ale z jednej strony można stwierdzić - to tylko Chiny, to jakaś abstrakcja, stan umysłu. Ale jeszcze bardziej przeraża gdy się przypomni o takich krajach jak Kanada, Australia czy Francja która właśnie wybiera na prezydenta człowieka, który wprost stwierdził, że pewna grupa ludzi w jego opinii powinna być pozbawiona praw obywatelskich.
0
@Bykunn No też się zdziwiłem jak to zobaczyłem.
2
Rosyjska firma kurierska nie chce szmuglować łupów wojennych - https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/rosyjscy-zolnierze-sla-do-domow-ogromne-paczki-firma-kurierska-mowi-stop/z6l34w3
0
@vangoor Panie - kiedyś to były reklamy. Teraz już nie ma reklam...
0
@Hubsao Taktyk.
0
@Kamiloza91 Węgrzyn.
1
@AdamaTraore Aha.
0
@KrychaFCB Ech - napisałbym co należałoby zrobić z tym .... , zanim dorośnie, ale nie chcę dostać bana.
0
@Sulimo The Room to ten z tą więziona matką z dzieckiem? Jeśli to ten to trzymał bardzo dobry poziom.
0
@barcelonaLM Bo to czysty debilizm włączać syreny podczas tak niespokojnej sytuacji. Niejednego mogą wprowadzić w błąd.
0
@Peszko07 Ma gdzieś ich traumę, ale syreny podczas obecnej niespokojnej sytuacji to czysty debilizm.
0
@Kgorecki2500 Mam nadzieję, że ktoś z urzędasów najpierw zadbał o bezpieczeństwo naszych kierowców, którzy aktualnie przebywają po nieodpowiedniej stronie granicy.
0
@barcelonaLM Nie sądzę aby tak było.
0
@barcelonaLM A czy Węgry mają coś na pieńku z Finlandią?
0
@tbas W podobnym przypadku tak - ale pojawiały się już różne propozycje tej pomocy.
0
@patry295 Podobna sytuacja z kolorowymi podczas II w. św. czy wojny w Wietnamie.
0
@tbas No ale ta pomoc i tak ostatecznie trafi do banków, a nie do nikogo innego. Co innego gdyby zamrozili raty czy coś w tym stylu. Wtedy pomoc trafiłaby realnie do ludzi.
8
@Gitarkafcb Tu nie ma co się śmiać ani z jednych ani z drugich. Ale rację mają ci, którzy nie brali kredytu, jeśli nie było ich na niego stać. Nikt zresztą z pistoletem przy głowie nie zmuszał do ich brania. Każdy sam podpisał to zobowiązanie i powinien być świadomy tego co podpisuje zwłaszcza na tyle lat.
2
@Survier macron na śmietnik historii. Francjo musisz.
0
@Pawlak1992 Widziałem gdzieś w necie oficjalny komunikat strony rosyjskiej, gdy się żalili na te cyberataki i że przynoszą im codziennie straty finansowe. W tej chwili nie podam źródła i nie wiem czy to nie fejk, ale możecie poszukać i zweryfikować.
0
@Emhyr No chyba właśnie się boją, bo właśnie widzą jak Zachód (nie) reaguje w przypadku agresji na europejskie państwo będące poza NATO.
0
@totalcrack Tak powinno być. Ale agent takiego piłkarza kładzie na stole kwestię kasy zaoszczędzonej przez klub na wykupie i albo negocjuje premię albo wyższy kontrakt. Ważnym aspektem jest też sentyment do klubu i zapewne to jest mocno wykorzystywane w przypadku Araujo.
0
@gaucho104 Bayern to specyficzny klub jeśli chodzi o wydawanie pieniędzy i odbiega od normy na tym rynku. Co do tych których wymieniłeś, to Messi także odbiega od normy, a co do Pique czy Busquetsa, to trzeba by było prześledzić historię ich kontraktów i porównać z nowymi nabytkami. Ale w tamtych czasach jakoś nie kojarzę bardziej znanych piłkarzy, którzy przychodzili jako wolni zawodnicy i tym samym mogli trochę zawyżyć swoje kontrakty. W tamtych czasach zresztą kontrakty były na tyle wysokie, że potem ciężko było się pozbyć niechcianych graczy. Taki Umtiti to też niezła nauczka dla klubu.
0
@bartekvisca Na razie póki co nie drożeje tylko ludzka praca.
1
@gaucho104 Kiedy to do ludzi dotrze, że jeśli ktoś przychodzi jako wolny zawodnik to jego pozycja negocjacyjna się zwiększa? I może wówczas na pierwszy rzut oka liczyć na zarobki nieadekwatne do swoich możliwości. Choćby z tego powodu, że klub oszczędza na kwocie jego wykupu.
0
@Martwy Najważniejsze, że nie PSG.
0
@Herbert Aha. Spoko. Kwestie proceduralne sprawiły, że się nie załapał. Ale on i Busquets to dwa największe objawienia pod wodzą Pepa.
0
@arasz1819 A co proponujesz w takim razie?
2
A gdzie Pique? On zaliczył debiut w pierwszym zespole zanim odszedł do MU?