0

@Bykunn No wydaje mi się, że właśnie odwrotnie z tym jest. Gaz chyba trudniej przetransportować bez gazociągu. Choć mogę się mylić.

0

@BART97 Mam ci wymienić konkrety? Po prostu korzystne dla obu krajów. Bo gdyby udało się stworzyć taki sojusz i wciągnąć w to jeszcze inne kraje regionu to jest to dla nas ogromna szansa.

0

@PatrykBarca Ja bym wolał aby zapisał się jednak na dekady w historii Bundesligi jako zdobywca największej ilości bramek. Te kilka sezonów u schyłku kariery i tak nie zostanie zapamiętane. W tym sensie, że po latach w historii Barcy i tak będzie tylko jednym z wielu, choćby tak samo jak taki Auba. Szkoda by było zmarnować taką szansę na ten rekord.

0

@Przemek2323 Jeśli na jakichś rozsądnych zasadach to byłby to świetny pomysł.

0

@Hubsao Pełna zgoda ze Stanowskim. Niby co na tym etapie kariery dałaby Lewemu taka zmiana?

1

@Lautaro Całym sercem z ofiarami i ich rodzinami. Coś strasznego.

0

@GeneralXavi Było kiedyś info, że to ponoć cała UE negocjowała jako jeden kontrahent aby wynegocjować lepsze warunki. To chodzi o jakąś odrębną umowę? Czy oni chcą wypowiedzieć tą umowę co wynegocjowała UE?

0

@Uukasz_93 "Na święta przytrzymali, żeby ludzie przy stołach za bardzo nie narzekali". Serio? 15 groszy różnicy miało ich od tego narzekania powstrzymać? I to tak jakby ktokolwiek się tym narzekaniem przejmował. Gdybym rządził to bym akurat wolał aby ludzie przy stołach rozładowali swoje emocje i niezadowolenie, niż gdyby mieli wychodzić w tym celu na ulice.

4

@Borneo Nawet nie czytam tych twoich pierdów bo to nie jest miejsce i okazja do takich dyskusji. Sam masz fobię na temat węgla bo gdyby cię to interesowało to byś się dowiedział , że w tej konkretnej kopalni wydobywano węgiel koksujący. Węgiel koksujący i ruda żelaza są niezbędnymi surowcami do produkcji stali. Do wytworzenia tony stali potrzeba ok. 800 kg węgla koksującego. Z tego właśnie powodu Komisja Europejska wpisała węgiel koksujący na listę surowców kluczowych dla rozwoju europejskiej gospodarki. Zaś kolory do tej twojej fantazji wybrałem losowo. Nie moja wina, że tobie tęcza i kolor różowy kojarzą się z jednym.

9

@Borneo No taa. A potem pokolorować to coś co tam zrobią na różowo i tęczowo, aby nie było tam tak czarno i ponuro i wszyscy żyli długo i szczęśliwie.

2

@Pawel13sz Akcja niczym z Mechanicznej pomarańczy.

0

@Mixtape W finale zagra Villareal a nie Liverpool.

0

@RosjaninBut Tekst ciekawy, aczkolwiek promowany przez Strategy and future.

5

@RosjaninBut Typ który wprost powiedział, że dla niego pewna grupa społeczeństwa powinna być pozbawiona praw obywatelskich. Ktoś jeszcze ma jakieś wątpliwości co do kierunku w którym zmierzamy? Mam nadzieję, że Francuzi jasno wskażą mu miejsce na śmietniku historii.

0

@Szklaner To rzeczywiście kompromitacja. Ja nawet kiedyś w skoku nie miałem podobnych akcji, już nie wspominając o bankach, bo do tej pory w żadnej instytucji bankowej poza ewentualnie awarią i czasowym brakiem dostępu nic nieprzyjemnego mnie nie spotkało. A planowałem założyć kantor w aliorze bo z tego co widzę to ma jedne z lepszych warunków.

1

@Bykunn Mnie też to dziwi, więc podejrzewam, że ktoś wykorzystał sytuację i ewentualnie podrzucił temat tzw. pożytecznym idiotom. Miałem na myśli raczej to, że nie tylko wybrali ten termin, ale i te hejterskie wpisy sami wrzucili w internet i albo ktoś to podchwycił, albo po prostu sami rozpowszechniają.

4

0

@Bykunn Czy ja wiem? Każdy chwyt jest dobry aby rozpromować jakąś markę/produkt. Takie czasy, że każdy idzie po najmniejszej linii oporu.

0

@obaster Nie lepiej wziąć kozę?

1

@Dembouz1899 W tym roku jeszcze nie zdobyli. Poza tym co to za wyczyn w tej farmerskiej francuskiej lidze?

8

@Jestjakjest Co za pytanie. Z jednej strony szlagier topowej europejskiej ligi, i mecz z udziałem przyszłego triumfatora tegorocznej edycji LM a z drugiej pojedynek jakichś niemieckich trenerów za sterami angielskich drużyn. Oczywiście, że Villareal.

0

@Szklaner W sensie co konkretnie? Jakieś awarie czy coś w tym stylu? A obsługa - online czy chodzi o oddział stacjonarny?

0

@rossi446 Widziałem bardzo dobre opinie o kantorze Alior Banku.

1

@Allbi Aha. No ale to chyba tylko w Warszawie te syreny serwują?

0

@prokofiew A co to za okazja?

0

@Lionel_Messi10 Co za bzdury. La Rambla już oficjalnie ogłosiła koniec jego kariery.

2

@kkbarca Putin Putinem - on sam tego nie robi. Jak bardzo bym chciał aby każdego takiego ruskiego wszawego dzikiego kacapa, który bezpośrednio naciska spust spotkała śmierć w nieopisanych męczarniach.

2

@Medium Nie żebym bronił tfu-lewicy ale ten bzdurny postulat to dotyczył komunikacji miejskiej, a tu widać, że jedzie gdzieś po trasie, wiec to takie czepianie się trochę na wyrost.

0

@TutorBydlak Jeśli to wpłynie na morale Lengleta i przełoży się na formę w meczu to może go porównać nawet do Puyola. Na opinię znafców i tak to nie wpłynie, ale jeśli przyniesie choćby znikomą korzyść zespołowi to nie widzę sensu aby się o to czepiać.

0

@TutorBydlak A co na odpowiedzieć na podobne pytanie? Że chętnie by się go pozbył? A co potem w sytuacji gdy będzie musiał go wystawić?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?