@BART97 Mam ci wymienić konkrety? Po prostu korzystne dla obu krajów. Bo gdyby udało się stworzyć taki sojusz i wciągnąć w to jeszcze inne kraje regionu to jest to dla nas ogromna szansa.
@PatrykBarca Ja bym wolał aby zapisał się jednak na dekady w historii Bundesligi jako zdobywca największej ilości bramek. Te kilka sezonów u schyłku kariery i tak nie zostanie zapamiętane. W tym sensie, że po latach w historii Barcy i tak będzie tylko jednym z wielu, choćby tak samo jak taki Auba. Szkoda by było zmarnować taką szansę na ten rekord.
@GeneralXavi Było kiedyś info, że to ponoć cała UE negocjowała jako jeden kontrahent aby wynegocjować lepsze warunki. To chodzi o jakąś odrębną umowę? Czy oni chcą wypowiedzieć tą umowę co wynegocjowała UE?
@Uukasz_93 "Na święta przytrzymali, żeby ludzie przy stołach za bardzo nie narzekali". Serio? 15 groszy różnicy miało ich od tego narzekania powstrzymać? I to tak jakby ktokolwiek się tym narzekaniem przejmował. Gdybym rządził to bym akurat wolał aby ludzie przy stołach rozładowali swoje emocje i niezadowolenie, niż gdyby mieli wychodzić w tym celu na ulice.
@Borneo Nawet nie czytam tych twoich pierdów bo to nie jest miejsce i okazja do takich dyskusji. Sam masz fobię na temat węgla bo gdyby cię to interesowało to byś się dowiedział , że w tej konkretnej kopalni wydobywano węgiel koksujący. Węgiel koksujący i ruda żelaza są niezbędnymi surowcami do produkcji stali. Do wytworzenia tony stali potrzeba ok. 800 kg węgla koksującego. Z tego właśnie powodu Komisja Europejska wpisała węgiel koksujący na listę surowców kluczowych dla rozwoju europejskiej gospodarki. Zaś kolory do tej twojej fantazji wybrałem losowo. Nie moja wina, że tobie tęcza i kolor różowy kojarzą się z jednym.
@RosjaninBut Typ który wprost powiedział, że dla niego pewna grupa społeczeństwa powinna być pozbawiona praw obywatelskich. Ktoś jeszcze ma jakieś wątpliwości co do kierunku w którym zmierzamy? Mam nadzieję, że Francuzi jasno wskażą mu miejsce na śmietniku historii.
@Szklaner To rzeczywiście kompromitacja. Ja nawet kiedyś w skoku nie miałem podobnych akcji, już nie wspominając o bankach, bo do tej pory w żadnej instytucji bankowej poza ewentualnie awarią i czasowym brakiem dostępu nic nieprzyjemnego mnie nie spotkało. A planowałem założyć kantor w aliorze bo z tego co widzę to ma jedne z lepszych warunków.
@Bykunn Mnie też to dziwi, więc podejrzewam, że ktoś wykorzystał sytuację i ewentualnie podrzucił temat tzw. pożytecznym idiotom. Miałem na myśli raczej to, że nie tylko wybrali ten termin, ale i te hejterskie wpisy sami wrzucili w internet i albo ktoś to podchwycił, albo po prostu sami rozpowszechniają.
@Jestjakjest Co za pytanie. Z jednej strony szlagier topowej europejskiej ligi, i mecz z udziałem przyszłego triumfatora tegorocznej edycji LM a z drugiej pojedynek jakichś niemieckich trenerów za sterami angielskich drużyn. Oczywiście, że Villareal.
@kkbarca Putin Putinem - on sam tego nie robi. Jak bardzo bym chciał aby każdego takiego ruskiego wszawego dzikiego kacapa, który bezpośrednio naciska spust spotkała śmierć w nieopisanych męczarniach.
@Medium Nie żebym bronił tfu-lewicy ale ten bzdurny postulat to dotyczył komunikacji miejskiej, a tu widać, że jedzie gdzieś po trasie, wiec to takie czepianie się trochę na wyrost.
@TutorBydlak Jeśli to wpłynie na morale Lengleta i przełoży się na formę w meczu to może go porównać nawet do Puyola. Na opinię znafców i tak to nie wpłynie, ale jeśli przyniesie choćby znikomą korzyść zespołowi to nie widzę sensu aby się o to czepiać.
0
@Bykunn No wydaje mi się, że właśnie odwrotnie z tym jest. Gaz chyba trudniej przetransportować bez gazociągu. Choć mogę się mylić.
0
@BART97 Mam ci wymienić konkrety? Po prostu korzystne dla obu krajów. Bo gdyby udało się stworzyć taki sojusz i wciągnąć w to jeszcze inne kraje regionu to jest to dla nas ogromna szansa.
0
@PatrykBarca Ja bym wolał aby zapisał się jednak na dekady w historii Bundesligi jako zdobywca największej ilości bramek. Te kilka sezonów u schyłku kariery i tak nie zostanie zapamiętane. W tym sensie, że po latach w historii Barcy i tak będzie tylko jednym z wielu, choćby tak samo jak taki Auba. Szkoda by było zmarnować taką szansę na ten rekord.
0
@Przemek2323 Jeśli na jakichś rozsądnych zasadach to byłby to świetny pomysł.
0
@Hubsao Pełna zgoda ze Stanowskim. Niby co na tym etapie kariery dałaby Lewemu taka zmiana?
1
@Lautaro Całym sercem z ofiarami i ich rodzinami. Coś strasznego.
0
@GeneralXavi Było kiedyś info, że to ponoć cała UE negocjowała jako jeden kontrahent aby wynegocjować lepsze warunki. To chodzi o jakąś odrębną umowę? Czy oni chcą wypowiedzieć tą umowę co wynegocjowała UE?
0
@Uukasz_93 "Na święta przytrzymali, żeby ludzie przy stołach za bardzo nie narzekali". Serio? 15 groszy różnicy miało ich od tego narzekania powstrzymać? I to tak jakby ktokolwiek się tym narzekaniem przejmował. Gdybym rządził to bym akurat wolał aby ludzie przy stołach rozładowali swoje emocje i niezadowolenie, niż gdyby mieli wychodzić w tym celu na ulice.
4
@Borneo Nawet nie czytam tych twoich pierdów bo to nie jest miejsce i okazja do takich dyskusji. Sam masz fobię na temat węgla bo gdyby cię to interesowało to byś się dowiedział , że w tej konkretnej kopalni wydobywano węgiel koksujący. Węgiel koksujący i ruda żelaza są niezbędnymi surowcami do produkcji stali. Do wytworzenia tony stali potrzeba ok. 800 kg węgla koksującego. Z tego właśnie powodu Komisja Europejska wpisała węgiel koksujący na listę surowców kluczowych dla rozwoju europejskiej gospodarki. Zaś kolory do tej twojej fantazji wybrałem losowo. Nie moja wina, że tobie tęcza i kolor różowy kojarzą się z jednym.
9
@Borneo No taa. A potem pokolorować to coś co tam zrobią na różowo i tęczowo, aby nie było tam tak czarno i ponuro i wszyscy żyli długo i szczęśliwie.
2
@Pawel13sz Akcja niczym z Mechanicznej pomarańczy.
0
@Mixtape W finale zagra Villareal a nie Liverpool.
0
@RosjaninBut Tekst ciekawy, aczkolwiek promowany przez Strategy and future.
5
@RosjaninBut Typ który wprost powiedział, że dla niego pewna grupa społeczeństwa powinna być pozbawiona praw obywatelskich. Ktoś jeszcze ma jakieś wątpliwości co do kierunku w którym zmierzamy? Mam nadzieję, że Francuzi jasno wskażą mu miejsce na śmietniku historii.
0
@Szklaner To rzeczywiście kompromitacja. Ja nawet kiedyś w skoku nie miałem podobnych akcji, już nie wspominając o bankach, bo do tej pory w żadnej instytucji bankowej poza ewentualnie awarią i czasowym brakiem dostępu nic nieprzyjemnego mnie nie spotkało. A planowałem założyć kantor w aliorze bo z tego co widzę to ma jedne z lepszych warunków.
1
@Bykunn Mnie też to dziwi, więc podejrzewam, że ktoś wykorzystał sytuację i ewentualnie podrzucił temat tzw. pożytecznym idiotom. Miałem na myśli raczej to, że nie tylko wybrali ten termin, ale i te hejterskie wpisy sami wrzucili w internet i albo ktoś to podchwycił, albo po prostu sami rozpowszechniają.
4
@VbamboeB
0
@Bykunn Czy ja wiem? Każdy chwyt jest dobry aby rozpromować jakąś markę/produkt. Takie czasy, że każdy idzie po najmniejszej linii oporu.
0
@obaster Nie lepiej wziąć kozę?
1
@Dembouz1899 W tym roku jeszcze nie zdobyli. Poza tym co to za wyczyn w tej farmerskiej francuskiej lidze?
8
@Jestjakjest Co za pytanie. Z jednej strony szlagier topowej europejskiej ligi, i mecz z udziałem przyszłego triumfatora tegorocznej edycji LM a z drugiej pojedynek jakichś niemieckich trenerów za sterami angielskich drużyn. Oczywiście, że Villareal.
0
@Szklaner W sensie co konkretnie? Jakieś awarie czy coś w tym stylu? A obsługa - online czy chodzi o oddział stacjonarny?
0
@rossi446 Widziałem bardzo dobre opinie o kantorze Alior Banku.
1
@Allbi Aha. No ale to chyba tylko w Warszawie te syreny serwują?
0
@prokofiew A co to za okazja?
0
@Lionel_Messi10 Co za bzdury. La Rambla już oficjalnie ogłosiła koniec jego kariery.
2
@kkbarca Putin Putinem - on sam tego nie robi. Jak bardzo bym chciał aby każdego takiego ruskiego wszawego dzikiego kacapa, który bezpośrednio naciska spust spotkała śmierć w nieopisanych męczarniach.
2
@Medium Nie żebym bronił tfu-lewicy ale ten bzdurny postulat to dotyczył komunikacji miejskiej, a tu widać, że jedzie gdzieś po trasie, wiec to takie czepianie się trochę na wyrost.
0
@TutorBydlak Jeśli to wpłynie na morale Lengleta i przełoży się na formę w meczu to może go porównać nawet do Puyola. Na opinię znafców i tak to nie wpłynie, ale jeśli przyniesie choćby znikomą korzyść zespołowi to nie widzę sensu aby się o to czepiać.
0
@TutorBydlak A co na odpowiedzieć na podobne pytanie? Że chętnie by się go pozbył? A co potem w sytuacji gdy będzie musiał go wystawić?