0

@vangoor Przecież on nawet nie jest taki stary.

0

@patry295 Spoko. Dzięki za info z pierwszej ręki. A tak swoja drogą to w sumie już wolałbym jednak wydać na te kwiaty niż na te rzeczy które wymieniłeś. Byle nie cięte, bo to już całkiem nie ma sensu.

0

@cules100pro Ciekawe ile lat zajmie ludziom tak drobny skok we wzajemnych relacjach, który pozwoli im żyć w pokoju? Bo mijają tysiące lat a pomimo rewolucji w technologii ludzkość nadal jest na etapie jaskiniowców.

0

@LaRoja Każdy byle nie Macron.

1

@Kgorecki2500 To oni tam mają prezydenta? Pierwszy raz go na oczy widzę.

0

@patry295 Artykuły ostatniej potrzeby.

0

@gumaz Nie interesuje mnie oglądanie walk. Nawet gdyby mi za to dopłacali.

1

@Ojciec5tkidzieci Newsweek i wszystko jasne. Nie rozumiem po co promować ten ściek?

0

@Azi Zdecydowanie. Teraz już nie robią takich filmów.

1

@IronSanHybrid Świetny pies. Czego oni tam tak piszczą?

0

@IronSanHybrid I do tego może tam jeszcze dołączyć Szkocja lub Walia, jeśli wyeliminują Ukrainę. Ich pojedynki z Anglią to też dodatkowy smaczek

17

@Stagiryta To by było pół biedy. Gorzej jest wtedy gdy nikt nie pyta dawcy o zgodę i wykraja sobie z niego to co mu akurat potrzeba.

0

@Przemek2323 A czego można było oczekiwać po tym gdy wszystkie partie opozycyjne się połączyły? Tak nie da się wygrać wyborów. W Polsce już to przerabialiśmy.

1

@marcin62 No ale co wpływa na to kim kiedyś będzie ten dojrzały człowiek? Właśnie otoczenie w jakim wyrasta i to jak ukształtują go rodzice i środowisko w którym się wychowuje. Jeśli będą to katolicy to nie da się odsunąć dziecka na boczny tor i wychowywać bez kontaktu z religią jaką wyznają.

0

@DaPidejpi Najprostszy przepis na bimberek.

0

@ElTomas Wiem wiem. Ale akurat z miejscem trafił. Wiem, że przepowiednie są z reguły tak mętne że wszystko da się dopasować, więc mnie to śmieszy, ale trzeba mu oddać w tym przypadku, że w coś tam mu się udało wstrzelić.

0

@Hubsao Nie no - chodzi mi o kremowanie ruskiej swołoczy którą stracą na polu bitwy, coby nie użyźniała ukraińskiej gleby .

6

@Cataloniec94 Skończ już brać to co bierzesz zanim nie jest za późno.

0

@Hubsao Ale oni to tylko na swoje ofiary przygotowali...

0

@clyde W sumie to można pod to podciągnąć - z jednej strony brak konkretów, a z drugiej dość konkretne wskazanie miejsca. https://www.o2.pl/plotki/jackowski-pokazal-co-kiedys-mowil-wszystko-przewidzial-to-dzieje-sie-na-naszych-oczach-6678269118520160a

0

@Hubsao Jedne zwierzęta przytulają a inne zwierzęta (te ruskie zwane swołoczą) zabijają.

0

@jeyx77x Sprawa sprawą, ale warto sobie zdawać sprawę także z propagandy, która dotyczy tej wojny i to z każdej strony dookoła. Ja sobie z niej zdaję sprawę i dlatego w ogóle już nie przykładam wagi do tych dramatycznych doniesień i interesuje mnie tylko ogólny obraz tej wojny, czyli kto obecnie jest w lepszej sytuacji.

0

@Rastafarnianin Aj tam z La Ligi. Ja tak mam tylko z Barcą.

0

@Hubsao Nie patrz na to - Korwin twierdzi że to fejk ....

1

@Bykunn Jak to ruskie - szczyptę prawdy podleją gęsto propagandowym sosem. Pewnie wykorzystują te nasze zaplanowane na kwiecień ćwiczenia rezerwy.

0

@PatrychoO Jeśli kogoś pokarało to chyba tylko i wyłącznie Modera. Ale czy on życzył kontuzji Messiemu? Wątpię

0

@Deviler Ciekawe czy Piechniczek i reszta tych, którzy je stosują wiedzą chociaż skąd się w ogóle wzięło to określenie

1

@marcin62 Jak to mówią - lepiej żeby mnie potem dwunastu sądziło, niż czterech niosło.

0

@Przemek2323 Nie zgadzam się - on w to naprawdę wierzy. Myślę, że jest to jedna z niewielu spraw, w której emocje przysłaniają mu zdrowy osąd sytuacji.

0

@Foton Gdyby o moje bezpieczeństwo dbały bezpośrednio odpowiednie służby to też byłbym przeciwny prawu do obrony koniecznej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?