@masq Kraj, który użyje atomówki w celu defensywnym przegrał w momencie jej użycia. Atomówka w defensywie spełnia swoje zadanie tylko do momentu do którego nie zostanie użyta.
@MesQueUnClub08 Na XTB możesz sobie założyć darmowe konto demo, aczkolwiek niektórzy odradzają takie początki gdyż obracanie wirtualną kasą nie uczy kontrolowania emocji. Rozważ też założenie konta IKE lub IKZE, aby tam coś wpłacać i żeby na początek uniknąć podatku.
@marcin62 Pomijając już sam aspekt dobroczynności, to ci osobnicy chyba nie wiedzą na czym polega promocja. Polega na promowaniu jakiejś marki. A promowanie marki można dostosować do grupy docelowej. Jeśli marka jest już wystarczająco rozpoznawalna wśród polskiego społeczeństwa, to nie jest w tym nic dziwnego, że firma chce się przebić w świadomości grupy kilkumilionowej, która przybyła do naszego kraju i wśród której jest masa dzieci. Czyli w przypadku firmy Smyk jest to jak najbardziej opłacalne działanie. Tylko totalny dzban tego nie pojmuje.
0
@GeneralXavi Na youtube jest filmik w którym prof. Miodek wyjaśnia tą kwestię.
1
@AdamaTraore Co jak co, ale jednak Angela wydawała się bardziej kompetentna w porównaniu do tego Olafa.
0
@prokofiew taktyk
0
@ODWAGA Nie no, Polak z krwi i kości. Więc uważajcie tam z tymi "ćwiczeniami" rezerwy.
0
@Bogan Ziomek tydzień temu dostał smsa o mobilizacji, a wczoraj się odezwał i dzwonił z okolic Charkowa, więc uważajcie z tymi powołaniami do rezerwy.
0
@osa91 Tak czy siak to jego koniec. Gdyby nie przystąpił, to Putin by go wymienił na inny model.
7
@GuerillaAthletic Do wszystkich newsów pochodzących ze strony ukraińskiej podchodzę z dużą rezerwą i to samo radzę robić wszystkim.
0
@masq Kraj, który użyje atomówki w celu defensywnym przegrał w momencie jej użycia. Atomówka w defensywie spełnia swoje zadanie tylko do momentu do którego nie zostanie użyta.
1
@PatrykBarca Polemizowałbym - zwłaszcza jeśli ktoś idzie przy okazji na spacer.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Kurkmen Ja tu tylko to tak zostawię dla przypomnienia - https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/blok-weglowy-ostroleka-c-to-miliard-zlotych-strat-i-niespelnione-obietnice-politykow/0s30cm0
0
@robimen12345 Ale go nie ma i po temacie. Ja tam po nim nie płaczę i w sumie cieszę się, że odszedł. Tyle ode mnie.
2
Wolałbym jednak aby to Nico grał. Mam nadzieję, że nie odda zbyt łatwo miejsca.
0
@robimen12345 Oni nie są takim obciążeniem dla budżetu.
0
@robimen12345 Bo kiedyś trzeba było się i tak z tym pogodzić. Czas pisać nową historię.
0
@tbas Raczej bicie piany na użytek wewnętrzny.
0
@Colon Zamiast strzępić język w mediach niech idzie na front.
0
@GuerillaAthletic Mam już na to wywalone jajca. Tyle ci powiem. Niech atakują, to tak samo jakby Putin zgasił światło.
2
@robimen12345 Nie no bez jaj z tym Messim. Bardzo dobrze, że odszedł.
0
@LambiPL Już tam od razu chlanie. I tak każdy pije wedle możliwości.
0
@tristan87 Nie ogarniam tego. Zmuszanie aby ten horror przejść na trzeźwo to jakieś barbarzyństwo.
0
@MesQueUnClub08 Na XTB możesz sobie założyć darmowe konto demo, aczkolwiek niektórzy odradzają takie początki gdyż obracanie wirtualną kasą nie uczy kontrolowania emocji. Rozważ też założenie konta IKE lub IKZE, aby tam coś wpłacać i żeby na początek uniknąć podatku.
0
@Kgorecki2500 Nie zmienia się konia podczas przeprawy przez rzekę...
0
@endriuuu2 No ale fakt jest taki, że Mou ponosi odpowiedzialność za swoje czyny i słowa, a dziennikarze nie biorą ani za czyny ani za słowa.
2
Przy tym wyniku, ten napis Stop invasion wygląda cokolwiek dwuznacznie...
1
@Janiama Real - Barcelona 2-3
0
@patry295 Kurczę. Aż musiałem sprawdzić z ciekawości kim jest ten cały Tom Brady.
0
@KibicBarcy123 Jeśli ktoś mu oferuje więcej, to co tu niby jest do rozumienia?
0
@FC1899Barca Po co oni to przepakowują? Nie łatwiej złapać ten cały wózek i od razu pędzić z nim do kasy?
1
@marcin62 Pomijając już sam aspekt dobroczynności, to ci osobnicy chyba nie wiedzą na czym polega promocja. Polega na promowaniu jakiejś marki. A promowanie marki można dostosować do grupy docelowej. Jeśli marka jest już wystarczająco rozpoznawalna wśród polskiego społeczeństwa, to nie jest w tym nic dziwnego, że firma chce się przebić w świadomości grupy kilkumilionowej, która przybyła do naszego kraju i wśród której jest masa dzieci. Czyli w przypadku firmy Smyk jest to jak najbardziej opłacalne działanie. Tylko totalny dzban tego nie pojmuje.