6

@Barca1922 No raczej zamknięcie nieba wiąże się z egzekwowaniem tego. Czyli de facto z eskalacją działań.

0

No i już. Trochę cieplej i warzywa już wyruszyły na drogi. Ech...

0

@AmigoBlancos Nie no - gorące to podstawa. Jakoś tak dziwnie było bez tych dram.

1

@Deviler Ronaldo wygrał Copa America i to dwa razy.

4

@AdamaTraore Gdyby powiedział że to przez pomyłkę, to chyba nie powinnismy czuc z tego powodu urazy, co nie?

3

@barcelonaLM Aaa to spoko. Drobna pomyłka każdemu mogła się zdarzyć....

3

@barcelonaLM Czy to ten czas aby jednak znów robić zapasy paliwa?

1

@fart Normalnie załamać się można. Co oni teraz poczną biedaki . A tak na serio to nie wiem czy kiedykolwiek spożywałem coś z tego przybytku. Może z raz się zdarzyło. I jakoś żyję, więc i oni przetrwają.

0

@Football4ever Jeśli kiedyś w jakiś sposób uda się wyjaśnić to nieznane, to po prostu religia przestanie spełniać swoją rolę. Tyle

0

@Colon Nie napisałem, że od razu to zrobię. Dopiero wróciłem ze spaceru.
@Comentateiro Owszem - technologia może być bardzo pomocna w wyjaśnianiu tych kwestii, ale póki co to jesteśmy na samym początku tej drogi. Dlatego w mojej opinii na razie religii nie da się wyeliminować za pomocą tych strzępków wiedzy jakie posiadamy.

0

@Comentateiro Ale co ma technologia do religii? Dopiero w ostatnim stuleciu zaczęto tworzyć pewne hipotezy odnoszące się do stworzenia świata, do naszego miejsca we wszechświecie, zajmować się fizyką teoretyczną itd. To rozwikłanie podobnych spraw może sprawić, że religia przestanie dawać odpowiedzi na pytania o sens istnienia. A nie cały ten skok technologiczny.

0

@Kluivert_P Ronaldo. Ten prawdziwy oczywiście.

4

@Comentateiro "Na pewnym etapie wierzenia w wymyślone bóstwo są pożyteczne i oczywiście wyjaśniają świat w prymitywny i niedorzeczny sposób, wobec braków w wiedzy". Chciałbym być optymistą, ale ludzkość i poziom jej wiedzy nadal jest naprawdę mizerny. Jeśli ktoś twierdzi inaczej, to najdobitniej świadczy właśnie o jego braku wiedzy.

1

@Kondziubarca Brzmi jak ponury żart.

0

@Colon Dzięki. Będzie oglądane..

1

@Kgorecki2500 Władysław Łokietek. Bez dwóch zdań.

0

@tristan87 Nie ogarniam takich rzeczy - jak dla mnie to przegięcie. No ale za odwagę szacunek, no i plus 500 dla propagandy.

1

@Kgorecki2500 Wiedz, że świat staje na głowie gdy żołnierz odmawia wykonania rozkazu. Ciekawe jakie były powody.

1

@Kubax96 No wiesz niby nic. Ale na tej samej zasadzie USA nic było do Kuby w wiadomych czasach.

0

@FCB24 A gdzie Holendrzy?

0

@Hubsao Ciekawe co zrobiliby w momencie gdyby Białoruś wkroczyła do walki.

0

@tristan87 Kurczę. Jaki ten świat byłby piękny gdyby internet wszędzie zlikwidowali.

0

@Janiama Podobną firmą jest choćby Blackwater, z których usług korzysta USA. Oni tez nie rekrutują ludzi do prowadzenia zajęć przedszkolnych.

3

@Przemek2323 To samo jest w tej chwili z nawozami. Wyprodukowano zapasy przy starej cenie za gaz, a teraz wykorzystują pretekst że gaz znowu podrożał i ceny wzrosły o 50 % z dnia na dzień.

0

@Gavinho Wymyślą cokolwiek aby odwrócić medialną uwagę od inflacji

0

@szymon6847 Przecież UE narzuca minimalny limit i wymusza stosowanie biopaliw. Nie licz jednak na to, że to jakaś tańsza alternatywa gdyż ceny rzepaku też poszybowały w kosmos i z cen w okolicy 1,5-2,5 tys za tonę teraz osiągają już ponad 4 tys za tonę.

0

@Colon Myślałem że we wszechświecie nic co ma jakąkolwiek masę nie jest w stanie przekroczyć prędkości światła.

1

@Conradxc Ban dla PSG na najbliższą edycję LM. Ależ by to było piękne...

0

@Sau_Ron Ferdek Kiepski.

0

@LeoMessi1994 Łukaszenka negocjuje teraz z pozycji siły i gra tym, że wciąż zwleka z wysłaniem swoich sił do akcji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?