0

@tristan87 Nie ogarniam tego. Zmuszanie aby ten horror przejść na trzeźwo to jakieś barbarzyństwo.

0

@MesQueUnClub08 Na XTB możesz sobie założyć darmowe konto demo, aczkolwiek niektórzy odradzają takie początki gdyż obracanie wirtualną kasą nie uczy kontrolowania emocji. Rozważ też założenie konta IKE lub IKZE, aby tam coś wpłacać i żeby na początek uniknąć podatku.

0

@Kgorecki2500 Nie zmienia się konia podczas przeprawy przez rzekę...

0

@endriuuu2 No ale fakt jest taki, że Mou ponosi odpowiedzialność za swoje czyny i słowa, a dziennikarze nie biorą ani za czyny ani za słowa.

2

Przy tym wyniku, ten napis Stop invasion wygląda cokolwiek dwuznacznie...

1

@Janiama Real - Barcelona 2-3

0

@patry295 Kurczę. Aż musiałem sprawdzić z ciekawości kim jest ten cały Tom Brady.

0

@KibicBarcy123 Jeśli ktoś mu oferuje więcej, to co tu niby jest do rozumienia?

0

@FC1899Barca Po co oni to przepakowują? Nie łatwiej złapać ten cały wózek i od razu pędzić z nim do kasy?

1

@marcin62 Pomijając już sam aspekt dobroczynności, to ci osobnicy chyba nie wiedzą na czym polega promocja. Polega na promowaniu jakiejś marki. A promowanie marki można dostosować do grupy docelowej. Jeśli marka jest już wystarczająco rozpoznawalna wśród polskiego społeczeństwa, to nie jest w tym nic dziwnego, że firma chce się przebić w świadomości grupy kilkumilionowej, która przybyła do naszego kraju i wśród której jest masa dzieci. Czyli w przypadku firmy Smyk jest to jak najbardziej opłacalne działanie. Tylko totalny dzban tego nie pojmuje.

0

@Criss18Barca " A teraz ludziom przeszkadza..." Ja bym nie używał wobec tych osobników słowa "ludzie", bo takie podejście nie podchodzi pod ogólnie pojmowane ludzkie zachowanie.

3

@Sztywno Na naszej stronie też co niektórym trzeba to przetłumaczyć na polski, bo już bredzą coś o jakichś przywilejach czy promocjach. Choć i tak pewnie do nich nie dotrze...

0

@KapiFCB No i bardzo dobrze. Niech odpadają.

0

@Kgorecki2500 Od razu widać, że to androidy wyposażone w ten sam system operacyjny.

0

@Kengo On się przypiął do słupka? Ja bym go tam zostawił przynajmniej do końca meczu

0

@vangoor Tego Olofa to zapakować razem z tymi Rosjanami i wywieźć do tej Rosji, a dodatkowo zaminować wokół nich granice, odłączyć od sieci i niech tam sobie wegetują.

0

@Momals11 A jak oni to sprawdzają? Po dowodzie czy na oko?
Edit - już widzę. Potrzebny dokument. No to kto sprytny ten ma okazję dorobić proponując pośrednictwo w zakupie.

1

@MesQueUnClub_87 No to spoko. To już zależy od firmy.

1

@MesQueUnClub_87 No ale medycyna pracy przecież jest prywatna, bo NFZ tego nie refunduje. Często pracodawcy mają po prostu umowę z danym lekarzem i dlatego nie ma możliwości wyboru.

6

@Zoker Jaki mieli w tym cel? Ruscy usiłują zabić wszystko na tej Ukrainie co przewyższa ich inteligencją?

0

@John_Doe Ależ to jest głupi konkurs, a ci którzy się plują, to już totalni debile. Każdy ma swój gust i to bezsens, aby krytykować czyjeś w pełni subiektywne oceny. To już wybory czempionów wśród różnych zwierząt mają więcej merytorycznych przesłanek.

3

Widzę, że Bodo/Glimt znowu awans. To jest fenomen, że zespół bez regularnej gry bo zaczną sezon dopiero w kwietniu wyrzuca z rozgrywek kolejną drużynę, tym razem Alkmaar.

0

@AdamaTraore Worek

1

@koksik2700 Jak z lat 90-tych i w czapce i okularach to na pewno Robert Janson, a piosenka to najpewniej Małe szczęścia. Nie dziękuj.
Edit - ooo, 17 sekund się spóźniłem.

2

@Pawel13sz To teraz powinni jedenastki strzelać na zmianę i za każde trafienie w tego dzbana punkty nich im naliczają.

0

@DCHX Tyle dobrego, że niemieckie media suchej nitki nie zostawiły na Bundestagu i na kanclerzu i nazwały ich zachowanie hańbą.

0

@Janiama Galatasaray- Barcelona 0-3

0

@patry295 Moralnie i etycznie dopuszczam karę śmierci. Jedyne co mnie do niej zniechęca, to ułomność wymiaru (nie)sprawiedliwości.

0

@GeneralXavi Dziś gramy o 18-45.

0

@RoBoT Nierealne. W dłuższej perspektywie Rosja znajdzie sobie "kraje tranzytowe", przez które prześle swoje surowce dalej. Oczywiście tracąc na tym, ale jednak...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?