@Janiama A tyle na ten temat obecny prezes PGNiG - "W 2023 r. własne wydobycie PGNiG w Norwegii ma wynieść 2,4 mld m sześc. W 2026 -2027 r. będzie to już 4 mld m sześc. – Zgodnie z kontraktem przesyłowym mamy w Baltic Pipe zarezerwowaną zdecydowaną większość z 10 mld m sześć. gazu rocznej przepustowości".
@Pogba Ja wiem czy śmieszne? Szukacie dziury w całym. Pomaga to pewnie rozładować kolejki. Ja tam wolałbym przyjść w godzinach gdy jest mniejszy tłok niż tłoczyć się bez sensu wtedy gdy najwięcej ludzi.
@LioMessi10 Dokładnie - mimo wszystko jestem zaskoczony tym, jak wiele słówek córka już dzięki temu załapała. I z jakim zainteresowaniem musi to robić.
@hardmind Czemu akurat klęcząc na grochu? Hymn już zna, więc nie ma powodu aby ją do niego zmuszać. A ukraiński? W przyszłości jego znajomość może być pożądana na rynku pracy, jeśli oba kraje nawiążą partnerską współpracę.
@FCB24 "obecne społeczenstwo jest po prostu mądre i tyle. Myśli o tym jak to wpłynie na wszystko" - no i właśnie dlatego to "mądre społeczeństwo" wybrało sobie PIS wraz z jego populistycznym programem socjalnym.
@LioMessi10 Mają u siebie w grupie dziewczynkę, która pochodzi z mieszanej rodziny - polsko-ukraińskiej i "robi im za tłumacza" wobec dzieci, które dołączyły.
@VegetaPolska Ja tam nawet nie wiem co to jest te całe spotify, ale jeśli się za to płaci, to nawet nie będę tego sprawdzał. A muzykę, którą słucham to powstała x lat temu i posiadam ją od dawna w swojej kolekcji,a to co teraz powstaje to nie dla mnie.
@Jackazz W zasadzie to bezpośrednio, bo walczyliśmy z nimi o drugie miejsce w grupie. No nic. Ja tam trzymam kciuki aby zaszli jak najdalej, bo nie ma tu już żadnego zespołu, z którym choć trochę sympatyzuję.
@Hubsao I nie można było wcześniej robić podobnych spotkań z Łukaszenką? Przecież Erdogan to taki sam dyktator. Gdyby nie nagonka na Łukaszenkę po sfałszowaniu wyborów, to być może nie byłoby tej inwazji. Być może nie na taką skalę.
@Kgorecki2500 Aż się prosi zacytować treść nieśmiertelnej piosenki - "Są przewrotne rezolucje Które mają zgubną treść Nigdy nikt ich nie przeczyta Ale my to mamy gdzieś Dokładnie tam Dokładnie tam" Taka jest wartość wszelkich rezolucji. Papier na którym je drukują ma większą wartość, bo można się nim chociaż podetrzeć.
Brawo Benfica. Pewnie kroczą po sukces. Mnie jako kibica Barcy bardzo to cieszy, bo odpaść z późniejszym triumfatorem rozgrywek to zawsze trochę mniejszy wstyd.
@robimen12345 Jeśli się widzi, że klub nie chce wypełnić niewygórowanych żądań, a jednocześnie sprowadza kolejnych graczy, to nie byłbym taki pewien. Patrząc na rolę,jaką pełnią obaj gracze, to jeśli prawdą są doniesienia o ich żądaniach to psim obowiązkiem klubu jest się na nie zgodzić.
@skubi99 Nie ma to jak rozliczać syna za postępki ojca. Andrzeja Kryże rozliczajmy za jego własne postępki, a nie za winy ojca. Po co to ze sobą mieszać?
@kkbarca Nieprawda. Natomiast gdyby Putin szybko się z tym uwinął, to Zachód by w ogóle nie zareagował. Opór Ukraińców oraz to w jaki sposób toczą wojnę informacyjną sprawiły ,że opinia publiczna Zachodu niejako "wymusiła" zdecydowaną reakcję władz.
@Gaz Jest szybki sposób na wycięcie tego wrzodu zwanego Rosją z powierzchni Ziemi. Tych przyzwoitych Rosjan załadować na statki, potem cała resztę zbombardować, ale tak do cna, że kamień na kamieniu nie zostanie, a na koniec wszystkie te statki zatopić.
1
@zeko0 Zaraz, nie przypominam sobie aby Messi czy Ronaldo w pojedynkę mierzyli się z całymi drużynami.
1
@Janiama A tyle na ten temat obecny prezes PGNiG - "W 2023 r. własne wydobycie PGNiG w Norwegii ma wynieść 2,4 mld m sześc. W 2026 -2027 r. będzie to już 4 mld m sześc. – Zgodnie z kontraktem przesyłowym mamy w Baltic Pipe zarezerwowaną zdecydowaną większość z 10 mld m sześć. gazu rocznej przepustowości".
1
@Rust_Cohle Kurna. Myślałem, że takie dzbany to tylko jakiś regionalny folklor, a to tak jest w całym kraju?
0
@Pogba Ja wiem czy śmieszne? Szukacie dziury w całym. Pomaga to pewnie rozładować kolejki. Ja tam wolałbym przyjść w godzinach gdy jest mniejszy tłok niż tłoczyć się bez sensu wtedy gdy najwięcej ludzi.
0
@LioMessi10 Dokładnie - mimo wszystko jestem zaskoczony tym, jak wiele słówek córka już dzięki temu załapała. I z jakim zainteresowaniem musi to robić.
0
@hardmind Czemu akurat klęcząc na grochu? Hymn już zna, więc nie ma powodu aby ją do niego zmuszać. A ukraiński? W przyszłości jego znajomość może być pożądana na rynku pracy, jeśli oba kraje nawiążą partnerską współpracę.
7
@FCB24 "obecne społeczenstwo jest po prostu mądre i tyle. Myśli o tym jak to wpłynie na wszystko" - no i właśnie dlatego to "mądre społeczeństwo" wybrało sobie PIS wraz z jego populistycznym programem socjalnym.
0
@LioMessi10 Mają u siebie w grupie dziewczynkę, która pochodzi z mieszanej rodziny - polsko-ukraińskiej i "robi im za tłumacza" wobec dzieci, które dołączyły.
0
Znak obecnych czasów - córka wróciła z przedszkola i wprost bombarduje nas ukraińskimi słówkami, które dziś opanowała.
1
@VegetaPolska Ja tam nawet nie wiem co to jest te całe spotify, ale jeśli się za to płaci, to nawet nie będę tego sprawdzał. A muzykę, którą słucham to powstała x lat temu i posiadam ją od dawna w swojej kolekcji,a to co teraz powstaje to nie dla mnie.
0
@Jackazz W zasadzie to bezpośrednio, bo walczyliśmy z nimi o drugie miejsce w grupie. No nic. Ja tam trzymam kciuki aby zaszli jak najdalej, bo nie ma tu już żadnego zespołu, z którym choć trochę sympatyzuję.
1
@AllBundy Arsenal i MU w LM, Czelsi odesłanie do 4 ligi, a co do majstra to totalna olewka.
1
@Hubsao I nie można było wcześniej robić podobnych spotkań z Łukaszenką? Przecież Erdogan to taki sam dyktator. Gdyby nie nagonka na Łukaszenkę po sfałszowaniu wyborów, to być może nie byłoby tej inwazji. Być może nie na taką skalę.
0
@El dominatore Widzę, że przebywasz w jakiejś alternatywnej rzeczywistości.
0
@jeyx77x Można prosić o konkrety z tą nieprawdą u Wolskiego?
0
@El dominatore "nakaz noszenia podpasek na twarzy" ? Że co? Serio było tam coś takiego?
0
@Kgorecki2500 Aż się prosi zacytować treść nieśmiertelnej piosenki -
"Są przewrotne rezolucje
Które mają zgubną treść
Nigdy nikt ich nie przeczyta
Ale my to mamy gdzieś
Dokładnie tam
Dokładnie tam"
Taka jest wartość wszelkich rezolucji. Papier na którym je drukują ma większą wartość, bo można się nim chociaż podetrzeć.
1
@Jackazz A dlaczego by nie? Jest to jedyny zespół któremu obecnie kibicuję w LM.
2
Brawo Benfica. Pewnie kroczą po sukces. Mnie jako kibica Barcy bardzo to cieszy, bo odpaść z późniejszym triumfatorem rozgrywek to zawsze trochę mniejszy wstyd.
0
@RosjaninBut Ale faktem jest,że więlu ekspertów krytykuje projekt Armii Nowego Wzoru. Wymieniając konkrety. Zresztą teraz mamy doskonały przykład do analizy jak to wygląda w praktyce i do czego mamy się szykować.
https://www.krzysztofwojczal.pl/analizy/armia-nowego-wzoru-a-rzeczywistosc-analiza/
0
@robimen12345 Jeśli się widzi, że klub nie chce wypełnić niewygórowanych żądań, a jednocześnie sprowadza kolejnych graczy, to nie byłbym taki pewien. Patrząc na rolę,jaką pełnią obaj gracze, to jeśli prawdą są doniesienia o ich żądaniach to psim obowiązkiem klubu jest się na nie zgodzić.
2
@IronSanHybrid Ze znieczuleniem...
0
@skubi99 Dla mnie wystarczy jak rozliczymy go z jego własnej działalności, a kwestie rodzinne potraktujemy w ramach ciekawostki. Tyle.
0
@skubi99 Nie ma to jak rozliczać syna za postępki ojca. Andrzeja Kryże rozliczajmy za jego własne postępki, a nie za winy ojca. Po co to ze sobą mieszać?
0
@OBSERWATOR2021 Wcale im się nie dziwię. Rewanżują się za wcześniejsze podejście Polski do kwestii imigrantów.
0
@TheNekro94 Daj pan spokój. Nie podchodzi mi zupełnie.
1
Kwas chlebowy własnej roboty to coś wspaniałego. Nie ma lepszego napitku na tym świecie.
0
@MesQueUnClub_87 To dawaj robimy akcję bojkotu. U mnie w okolicy akurat nie ma tych firm więc solidarnie się do tej akcji przyłączę.
0
@kkbarca Nieprawda. Natomiast gdyby Putin szybko się z tym uwinął, to Zachód by w ogóle nie zareagował. Opór Ukraińców oraz to w jaki sposób toczą wojnę informacyjną sprawiły ,że opinia publiczna Zachodu niejako "wymusiła" zdecydowaną reakcję władz.
0
@Gaz Jest szybki sposób na wycięcie tego wrzodu zwanego Rosją z powierzchni Ziemi. Tych przyzwoitych Rosjan załadować na statki, potem cała resztę zbombardować, ale tak do cna, że kamień na kamieniu nie zostanie, a na koniec wszystkie te statki zatopić.