6

@FC1899Barca Co to kurdę było. Chyba już za stary jestem na podobną "tfurczość".

1

Właśnie obejrzałem film "Quo vadis Aida" dotyczący masakry w Srebrenicy. Film po prostu miażdży zwłaszcza w kontekście obecnej wojny.

0

@Roxi Skoro Niemcy,Francja czy Bułgaria jawnie stwierdzają, że gazu z Rosji nie są w stanie zastąpić, to dlaczego Putin ma tym nie grać?

0

@Survier To chyba nie ten etap. Poza tym w jakim celu? Chiny mają u siebie spore "pustynie" do zasiedlenia.

0

@Mads Taktyk...

0

@osa91 To chyba jasne, że nie wszystkie siły uczestniczą bezpośrednio w walkach - jest tam także zaopatrzenie,brygady remontowe i inne tego typu logistyczne oddziały.

2

@doc Absolutnie nie porównuję tych dwóch rzeczy. Gdybym jednak pogrzebał w swoich komentarzach to jeszcze podczas Euro pisałem, że jeśli w sporcie będzie przyzwolenie na takie gesty jak tęczowe opaski, to w przyszłości nie będzie podstawy aby krytykować inne polityczne gesty w sporcie. Tyle. Nie dokonuję oceny i nie porównuję tychże gestów, ale jestem zdania że nie powinno być miejsca na jakiekolwiek podczas rozgrywek.

0

@Kozinho. A kto ci powiedział, że mogą tak sobie przyjąć jakiś kraj? Najpierw trzeba uzyskać status kraju starającego się o akces, a potem spełnić szereg warunków.

2

@doc Tak samo jak za tęczowe opaski?

2

@Hubsao Bo z ruskimi to nie trzeba się dogadywać na górze tylko bezpośrednio na dole za pomocą łapówki.

0

@cinero1996 Kurła - ja to pamiętam czasy gdy benzyna była poniżej 2 zł. Wtedy to były czasy. Teraz nie ma czasów.

1

@Kgorecki2500 Podejrzewam, że akurat ten warunek jest tylko po to aby mieć z czego ustępować.

0

@hank_moody Wiem mniej więcej gdzie je kupić. Interesuje mnie raczej to gdzie je można sprzedać, jak szybko można to zrobić i jak kształtuje się ta cena gdy chcesz je sprzedać w stosunku do ceny rynkowej.

0

@hank_moody No ale gdzie konkretnie i po jakiej cenie.

0

@Kondziubarca Raczej nie jest. Przecież te ceny ich dobijają.

0

@Kondziubarca Nie sądzę. Jasne, że jak tylko sytuacja pozwoli to wrócą do interesów, ale na pewno ich to otrzeźwiło i długofalowo będą szli w kierunku dywersyfikacji dostaw.

0

@hank_moody A jak to potem można spieniężyć?

2

@GeneralXavi Nadal o tym mówią - chcą neutralności Ukrainy czego warunkiem będzie właśnie demilitaryzacja.

1

@konajoncek Człowieku - Zachód ma gdzieś te bomby. Każdy dzień walk jest na rękę sojuszowi NATO.

0

@Dembouz1899 Jakby ktoś był ogarnięty i przykładał się choć trochę do swojej pracy to nie potrzebowałby żadnych wytycznych aby się przygotować do nowych okoliczności.

1

@Jarek_psikuta To chyba jest skierowane na ich przekaz wewnętrzny.

1

"Morawiecki zapowiedział też zmiany w prawie, które umożliwią Ukraińcom korzystanie z usług publicznych, a zwłaszcza z polskiej służby zdrowia oraz pozwolą na posłanie dzieci do polskich szkół. Szef rządu zapewnił jednak, że Ukraińcy nie będą w tym względzie w żaden sposób uprzywilejowani. " - i cyk zaraz będzie afera o dyskryminację uchodźców w zagranicznych mediach gdy Ukraińcom wyznaczą terminy w NFZ u specjalistów za 3-4 lata.

0

@Wilczeq Nie muszą im nic dodatkowo przydzielać, bo obecny program 500 plus przecież obejmował także Ukraińców. Kwestia tylko tego aby ogarnęli odpowiednie papiery.

0

@Qlewer Więc po pierwsze - skala podwyżek to nie była kilka-kilkanaście groszy na produkcie. Zresztą skalę rozpatruje się w procentach, a nie w kwocie. Po drugie - pomijam tu naprawdę memiczne zachowania jakie krążyły po necie, chodzi mi o tych którzy maja gdzie to przechować i nie robili tego na wariata. Po trzecie nie mieszam tu innych paranoicznych zachowań, bo po co. Mam na ich temat takie samo zdanie. Tak samo zresztą jak na temat tych, którzy kupowali paliwo z powodu plotki, że go zabraknie. No i po czwarte dziś jesteśmy mądrzejsi o wiedzę jak kształtują się ceny paliw na rynku i ja widzę, że ci którzy kupili tanio postąpili mądrze (edit - postąpili prawidłowo), a ty nadal nazywasz ich idiotami. Na razie.

0

@Qlewer Kumam tyle, że jest człowiek x, który kupuje coś po niższej cenie, a po wzroście cen wychodzi człowiek y i nazywa go idiotą. Gdzie tu jakaś logika?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@vebkuba Co to za brednie?

0

@Qlewer Jeśli ktoś tankował bo się bał, że paliwa zabraknie to faktycznie łyknął plotkę. Tyle, że finalnie i tak wyszedł na tym na plus. Tyle. Skoro zaś nazywasz ludzi idiotami gdy korzystają w swoim mniemaniu z cenowej okazji to jest to nielogiczna obelga. Idiotą mógłbyś ich nazwać gdyby ceny spadły.

0

@Kacper1432 Wyłącz internet i telewizję i świat od razu piękniejszy.

0

@Qlewer Głupotą to jest wiązanie wzrostu cen z tymi ludźmi. Owszem - zdarzały się wówczas lokalne wyskoki i paliwo po 8 zł- i to wtedy był wzrost cen z powodu tych zakupów, ale obecne ceny nie mają już z tym nic wspólnego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?