La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1694 Culés

2

Kurs złota przekroczył właśnie 2000 USD za uncję.

0

@tobiasson92 szczęśliwie od 2 lat zamieniam oszczędności na złoto… głupi to ma jednak szczęście.

0

@hank_moody Gdzie kupujesz i w jakiej formie?

0

@hank_moody dołączam się do pytania

0

@maroon w Niemczech przez neta, w formie monet 1 oz.

0

@hank_moody A jak to potem można spieniężyć?

0

@maroon sprzedać można

0

@hank_moody No ale gdzie konkretnie i po jakiej cenie.

0

@maroon poszukaj w necie, złote monety 1 oz i coś znajdziesz

0

@hank_moody Wiem mniej więcej gdzie je kupić. Interesuje mnie raczej to gdzie je można sprzedać, jak szybko można to zrobić i jak kształtuje się ta cena gdy chcesz je sprzedać w stosunku do ceny rynkowej.

0

@maroon zazwyczaj w tym samym sklepie. przy sprzedaży pewnie niższa niż rynkowa, nie wiem. Złoto się kupuje na kilka lat, więc szybko na tym nie zarobisz. Mi już wzrosło ok 400EUR cena w stosunku do kupna, ale to cieżko policzyć bo od 2 lat kupowałem kilkanaście razy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?