- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 967 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
169
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 967 Culés
9
Żałosna okładka Newsweeka ta z Putinem i Kaczyńskim sprzed tygodnia, ale tu jeszcze wiekszy poziom żenady wg mnie.
No, ale Newsweek = Tomasz Lis, wiec aż tak bardzo zdziwiony nie jestem.
2
@Ojciec5tkidzieci Joe Biden ma 3,26m. Jest ok.
2
@Ojciec5tkidzieci Ciekawe co jest w niej żenujące? Nieudolny polityk najpierw prowadzony przez Kaczyńskiego, a teraz posłusznie oddający się do dyspozycji Amerykanów. Chcesz kogoś przekonać, że Duda myśli niezależnie?
Duda - człowiek mentalnie podporządkowany. Chyba, że Ty widzisz tu eksplozję wartości demokratycznych w jego głowie.
Śmieszy mnie trochę atakowanie Lisa z definicji.
1
@Ojciec5tkidzieci Newsweek i wszystko jasne. Nie rozumiem po co promować ten ściek?
0
@Comentateiro To nie jest atak na Lisa z definicji. Te okładki pokazują, że Tomasz Lis ma jakies kompleksy i próbuje je chyba leczyć tego typu okładkami - atakujacymi Pisiorów czesto ponizej pasa.
Ok, Duda zachowuje sie jak zachowuje, ale ta okładka to już przegiecie jesli chodzi o robienie z Andrzeja błazna. Gdyby podobna okładka byla zrobiona z np. Tuskiem i Merkel kilka lat wstecz, to Tomasz Lis by oszalał.
0
@Ojciec5tkidzieci Zadziwia mnie doszukiwanie się kompleksów u człowieka, który jest synonimem sukcesu w dziennikarstwie. Jakie on może mieć kompleksy? Wobec kogo? Czy ten wyraz "kompleksy" nie jest takim słowem-wytrychem, które często wrzuca się bez pokrycia?
Okładki maja swoje reguły, nie raz przekracza się granice dobrego smaku, wywołuje skandal, przykuwa uwagę. Akurat ta okładka jest ilustracją tekstu dziennikarki, która dziś rano wyjaśniała co miała w artykule na myśli. I teraz, gdy wrzuciłeś tę okładkę na LR, widzę, że ona idealnie oddaje to co ta pani napisała.
Mnie w tym świecie niewiele dziwi, a "skandaliczna" okładka dla mnie jest jak Doda bez stanika - kompletnie nie zwracam na to uwagi, bo nie ma na co.