La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 823 Culés

0

Waszczykowski wprost mówi w wywiadzie z Rzeczpospolitej że chcę aby utrzymać współpracę z le pen z Salvinim oboje opłacani przez putina I orbanem.Le pen jest za wpływami Rosji na ukrainue za tym aby Krym był Rosji przeciw wojskom nato w Polsce.Jest za rozsądek ue.Po to aby Putin mógł rozgrywać każde państwo z osobna.T9 agentura putinowska.I jakiekolwiek związki z tą osobą to działania na szkodę Polski.Salvini ma bliskie relacje z putinem chodzi w koszulkach z putinem i został zwyczajnie przegoniony z granicy Polsko ukraińskiej i wręczono mu putinowską koszulkę.To są wtyki putina z orbanem włącznie.

1

@Borneo Czytałeś ten wywiad? Bo Waszczykowski wypunktował też korzyści jakie pozwalali Rosji odnosić obecni włodarze Zachodu. Ci, którzy ponoć nie są opłacani przez Putina i nie są jego wtykami. Dlaczego tą część wywiadu pominąłeś?

0

@maroon dobrze że to powiedziałeś.
Co by się stało gdyby Niemcy i Europa nie próbowały kupować ropy gazu i węgla od ruskich.Przechwycily by ich Chiny i dziś nie miałbyś żadnych opcji sankcji na ruskich dzięki temu że Rosja weszła w Europę.Gdyby Rosja zbudowała z Chinami związki to mogłaby atakować Ukrainę z zabezpieczenie finansowym.Tak masz jakiś wpływ.Ue miała wybór wciągać Rosję i spróbować ich ucywilizować i mieć tanie nośniki albo nie.Spróbowala nie udało się.Ale nie możesz opowiadać że to że coś odkogos kupujesz w sensie surowców to ty jesteś odpowiedzialny.Odpowiedzialny jest Putin który wydał polecenie ataku na Ukrainę.Le pen nie chcę wojsk w Polsce jest za wpływami rosyjskimi na ukrainie Krym jest ruski donbas i ługańsk też.A ue ma się rozpaść.To jest totalnie polityk putinowski.Ue nie akceptuje Krymu donbasu i lugańsku nie akceptuje wpływu Rosji na Ukrainę i pomaga wprost finansowo I i kraje militarnie pomagają ukrainie i daje sankcje.Jest za wojskami nato w Polsce.To kompletnie przeciwstawne do działalności le pen czy salviniego.Ue chciała ucywilizować putina nie udało się to bo facet ma imoerialne pomysły.Mimo wszystko należało psprobować.Inaczej miałbyś dawno sojusz chińsko rosyjski w każdej dziedzinie.Jaka kolwiek wwpólpraca z le pen to jest zwykła zdrada w sytuacji napaść na Ukrainę to tezeba wprost mówić.Zwykła zdrada nue mówiąc że ordo Jurij która pojechała przyglądać się wyborom Orbana stwierdziła że były teansoarentne I że jest tam pełen pluralizm.Trzeba powiedzieć że media na Węgrzech są w rękach orbana.Dodam że Kaja godek to ordo Jurij która jest przez pus używana jak pis ma jakąś afera i wyciąga aborcję lgbt uchodzców albo politykę historyczna np. Niemcy.
Pis dalej chcę autokracji a wojna tych ludzi niczego nie nauczyła.Dalej chcą rozpierdalał państwo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?