La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 788 Culés

14

Ja tam z wiekiem zacząłem doceniać Ronaldo. Świetny piłkarz, buc trochę ale cieszę się ze dalej można oglądać jak wali bramy. W dupie mam ze Leo zawsze w mediach gorszy, a CR najlepszy. Kto się zna na piłce wie kto jest GOAT. Nie wiem po co się kłócą ludzie dalej o żelka zamiast docenić ze są tacy piłkarze jeszcze na świecie. Wrzućcie na luz bo i tak nic nie zmienicie, a zacznijcie się cieszyć piłką

konto usunięte

0

@Janas11224 to znaczy niezbyt mnie cieszy ze są tacy piłkarze jak Sterling czy ronaldo i wolałbym by w piłce takich symulantów nie było.

3

@Janas11224 mam tak samo. Kiedyś z niego szydziłem, ale z wiekiem zacząłem doceniać klasę Ronaldo. Co tu dużo mówić. Jest genialnym piłkarzem. Jednym z najlepszych w historii czy to się komuś podoba czy nie. Z Messim napisali piękną historię o której będzie się mówiło przez dziesięciolecia:))

1

@Dankhog gdzie ty porównujesz tego wafla Sterlinga do CRa

konto usunięte

0

@Janas11224 i jeden i drugi cała karierę przewracają się o podmuch wiatru. Tfu na takich pilkarzy

0

@Janas11224 W sumie odkąd nie gra w Realu, to już nawet nie irytuje tak mocno.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?