@Arczek2001 Ale czy naprawdę trzeba się aż tak spieszyć? W klubie już nie ma Messiego, dla którego szkoda by było marnować ostatnie lata kariery - są za to bardzo młodzi gracze którzy mogą się na spokojnie ogrywać. Nie trzeba sprzedawać duszy diabłu i znowu szastać kasą.
@MESSIah16 Nie wiem co kogo boli ta decyzja. Traktują go jak tego zdrajcę co uciekł na Białoruś. Zupełnie jak w średniowieczu - wystarczy wskazać tłumowi czarownice aby ten się na nie rzucił
@MSN1998 Nie jest to jakaś wiedza tajemna, ale nie baw się w żadne sztuczne granie na jakichs platformach. To niczego cię nie nauczy bo i tak inaczej reagujesz gdy kasa którą wrzuciłeś paruje ci w oczach a inaczej gdy to tylko cyferki jak w grze komputerowej.
@prokofiew No ale pierwsze zdanie nie wyklucza motywu. Można tu dodać tysiące motywów. Drugie zdanie ogranicza ich liczbę do jednego. Czyli bardziej prawdopodobne jest to pierwsze. Ale na wyobraźnię ludzką działa to drugie.
Podrzucam dwa zdania. A. "Wiódł szczęśliwe życie z żoną. Potem ją zabił" B. "Wiódł szczęśliwe życie z żoną. Potem ją zabił dla spadku" Które zdanie według was opisuje większe prawdopodobieństwo wystąpienia tego zdarzenia?
@FC1899Barca Czas na protesty był wtedy gdy ogłaszali lockdowny i "drukowali" pieniądze. Teraz to co te protesty dadzą? Nie ma co płakać, że pada deszcz. Trzeba bylo wybudować schronienie zawczasu.
@tomek8756 Tak swoją drogą jeśli uznamy, że pod wpływem odurzenia alkoholem czy narkotykami nie da się wyrazić świadomej zgody na jakąś czynność, to czy wówczas można karać pijanych kierowców, za czyny spowodowane bez udziału ich świadomości?
0
@zodiak_10 To Messi siedział w tym samochodziku? Wiedziałem, że jest niski, ale że aż tak?
2
@Criss18Barca Kto to do diaska jest Mariusz P. i co znaczy robić piąteczkę?
0
@Lodziara69 Jeśli znowu zaczną szastać kasą to raczej do ruiny.
0
@Arczek2001 Ale czy naprawdę trzeba się aż tak spieszyć? W klubie już nie ma Messiego, dla którego szkoda by było marnować ostatnie lata kariery - są za to bardzo młodzi gracze którzy mogą się na spokojnie ogrywać. Nie trzeba sprzedawać duszy diabłu i znowu szastać kasą.
0
@tomek8756 Nosz kurna - a co w tym odkrywczego? Powinni chyba wprowadzić w podstawówkach podstawy ekonomii.
1
@AllBundy Ale że ten Messi do PSG, to dajcie spokój. Kto to widział.
0
@MarioVeB! No jasne - a kara śmierci to nie było potępienie tylko uhonorowanie.
1
@Kgorecki2500 Co za typ - w XIX wieku to większość nie pracowała tylko zapier---ła fizycznie.
0
@MesQueUnClub96 Zalewski już był.
0
@IronSanHybrid Napisała "myślę" i się zawiesiła czy co?
0
@MarioVeB! Tak - komuna.
0
@kkbarca No tym razem to Miedwiediew całkiem rozsądnie opisał tą sytuację.
1
@MesQueUnClub96 Ze schabowym, a krewetki jako ozdoba na talerzu.
0
@arsenallondyn0 Właśnie świeżo skończyłem tą trylogię w wersji książkowej, ale chyba ekranizację sobie odpuszczę.
1
@MESSIah16 Nie wiem co kogo boli ta decyzja. Traktują go jak tego zdrajcę co uciekł na Białoruś. Zupełnie jak w średniowieczu - wystarczy wskazać tłumowi czarownice aby ten się na nie rzucił
1
Komentarz usunięty
0
No i super. W nowym sezonie nie będzie Luuka, to może w końcu dostanie swoje szanse.
0
@MSN1998 Nie jest to jakaś wiedza tajemna, ale nie baw się w żadne sztuczne granie na jakichs platformach. To niczego cię nie nauczy bo i tak inaczej reagujesz gdy kasa którą wrzuciłeś paruje ci w oczach a inaczej gdy to tylko cyferki jak w grze komputerowej.
0
@prokofiew No ale pierwsze zdanie nie wyklucza motywu. Można tu dodać tysiące motywów. Drugie zdanie ogranicza ich liczbę do jednego. Czyli bardziej prawdopodobne jest to pierwsze. Ale na wyobraźnię ludzką działa to drugie.
0
Podrzucam dwa zdania.
A. "Wiódł szczęśliwe życie z żoną. Potem ją zabił"
B. "Wiódł szczęśliwe życie z żoną. Potem ją zabił dla spadku"
Które zdanie według was opisuje większe prawdopodobieństwo wystąpienia tego zdarzenia?
1
@FC1899Barca Czas na protesty był wtedy gdy ogłaszali lockdowny i "drukowali" pieniądze. Teraz to co te protesty dadzą? Nie ma co płakać, że pada deszcz. Trzeba bylo wybudować schronienie zawczasu.
0
@Colon Moim zdaniem trochę zmarnowany potencjał. Nie wiedzieli chyba za bardzo w którą stronę pójść.
0
@Medium Lenin? Znaki
0
@FCB24 Del Piero, Totti, Baggio, Zola.
1
@impa No patrząc po wynikach to Węgry dość często stawiają się faworytom. Nie pamiętasz Euro w ich wykonaniu?
0
@agaFCB W sumie lepszy content niż te różne patostreamy.
1
@Przemek2323 Efekty grubej kreski.
1
@tomek8756 Tak swoją drogą jeśli uznamy, że pod wpływem odurzenia alkoholem czy narkotykami nie da się wyrazić świadomej zgody na jakąś czynność, to czy wówczas można karać pijanych kierowców, za czyny spowodowane bez udziału ich świadomości?
1
@don'T.R.I.P.e I takich prezydentów właśnie nam potrzeba. A nie tych wszystkich sztywniaków w garniturach żyjących w szklanej bańce.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 A od kiedy trofeum to synonim słowa puchar? Trofeum oznacza ogólnie pojęty sukces - srebrny medal też się do takich zalicza.