@Comentateiro Chyba od takich spraw mamy właśnie NATO. Póki co nie wiemy jak zareagowałoby NATO w momencie agresji na członka sojuszu, ale skąd założenie, że jakaś europejska armia zareagowałaby lepiej?
@LioMessi10 No ale co ma do tego porównywanie innych krajów? Bez podania choćby takich danych jak zarobki, poziom inflacji czy wzrost/spadek ceny nieruchomości.
@barcanawieki Tylko czemu nie dodasz, że chwilę potem dodał że nie chce się wypowiadać na te tematy? Nie każdy musi być ekspertem - nie rozumiem sensu pytania boksera czy też innego sportowca o podobne sprawy. A jak ktoś się wypowie nie po myśli to potem hejt i krytyka.
@cris2706 No ale tak ogólnie to wcale nie ma mowy o tym, że to musza być koniecznie elektryki. Chodzi o napęd zeroemisyjny, a ostatnio widziałem artykuł ,że testują pierwszy zeroemisyjny traktor napędzany wodorem w formie amoniaku i podobno póki co projekt zakończony powodzeniem. Pytanie ile w tym prawdy - https://swiatoze.pl/pierwszy-traktor-na-amoniak-na-swiecie-nie-emituje-spalin/
0
@Abominacja To w takim razie samochód będzie zarejestrowany na randomowego Ukraińca/Białorusina/Pakistańczyka a ludzie będą sobie u nas nimi pomykać.
0
@tomek8756 Jeden troll odpisuje drugiemu na prowokacje,a ludzi to śmieszy.
0
@QAnon Wyłapać ich tam wszystkich i wysłać do "najlepszego wynalazku" ich idoli - do łagru na kilka lat.
0
@macio_944 Daj pan spokój. Dobrze, że to tylko jeden dzien na razie.
1
@Nazio87 Mi się podoba też Pochodnia Kasi Sienkiewicz z Muńkiem. Taki klimat z lat 90-tych.
0
@Barcanajlepszyteam Czyli z jednego absurdu popadamy w drugi. No to nieźle.
7
@Nieznajomy Nie - ale przymusowa praca dla wszystkich skazanych powinna być przywrócona także u nas.
2
Okazuje się,że Białoruś w pewnych aspektach może być wzorem dla innych państw - https://wiadomosci.wp.pl/jak-niewolnicy-tak-pracuja-wiezniowie-na-bialorusi-6781244984089504a
2
@AdamaTraore Moim zdaniem wszyscy powinni tam wystąpić.
7
@AdamaTraore W końcu ktoś z tym robi porządek. Mam nadzieję, że Stany Zjednoczone Polski będą w końcu wolne od pejsbuka.
3
@oZinho Albo zaraz po podpisaniu umowy złapać kontuzję.
1
@Comentateiro Chyba od takich spraw mamy właśnie NATO. Póki co nie wiemy jak zareagowałoby NATO w momencie agresji na członka sojuszu, ale skąd założenie, że jakaś europejska armia zareagowałaby lepiej?
0
@LioMessi10 Nie wiem - ale na pewno byłoby bardziej przejrzyste i wówczas można by było wyciągnąć jakiekolwiek wnioski.
0
@DaPidejpi Kurczę współczuję. U nas podobno 28. Dobrze że to tylko jeden dzień i akurat niedziela to się można jakoś przemęczyć.
1
@Nano22 No ale czy ta wypowiedź przeczyła ówczesnej sytuacji?
0
@LioMessi10 No ale co ma do tego porównywanie innych krajów? Bez podania choćby takich danych jak zarobki, poziom inflacji czy wzrost/spadek ceny nieruchomości.
0
@FC1899Barca Super takie rzucanie jednej danej statystycznej. Takie wybiórcze i nic nie wnoszące.
0
@koziar Szpieguje dla Ziobry.
0
@Kengo No że jest z Polski i co dalej? Nie dokończyłeś zdania.
1
@barcanawieki Tylko czemu nie dodasz, że chwilę potem dodał że nie chce się wypowiadać na te tematy? Nie każdy musi być ekspertem - nie rozumiem sensu pytania boksera czy też innego sportowca o podobne sprawy. A jak ktoś się wypowie nie po myśli to potem hejt i krytyka.
1
@Jakchcesz Panie co tam jakiś Bojan - teraz jest Pedri i Gavi.
0
@cris2706 No ale tak ogólnie to wcale nie ma mowy o tym, że to musza być koniecznie elektryki. Chodzi o napęd zeroemisyjny, a ostatnio widziałem artykuł ,że testują pierwszy zeroemisyjny traktor napędzany wodorem w formie amoniaku i podobno póki co projekt zakończony powodzeniem. Pytanie ile w tym prawdy - https://swiatoze.pl/pierwszy-traktor-na-amoniak-na-swiecie-nie-emituje-spalin/
2
@Barca_bwo W jakich krajach tak jest?
0
@martin3131 No ale według, tudzież podług kogo?
0
@JohnnyBarca Alemany - działaj.
0
@Barca1992 Za Hitlera rzeczywiście mieli lepiej.....
0
@Lodziara69 A któż to wie?
1
@Kinginiesta I prawidłowo. Króciutko z przestępcami. Wiek nie ma znaczenia.
2
@ObiwanKenobi Jak można zrobić coś takiego? Chodzi ci o techniczne podejście? Są różne sposoby
0
@Lodziara69 W pierwszej kolejności spłacić długi.