- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1442 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
92 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
macio_944
4
Szczerze mówiąc trochę mnie zaskakuje ten ból, że nie będzie wersji na płytach GTA VI. Może... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1442 Culés
2
Niby jak człowiek ma dojechać do pracy jak pracuje w miejscowości oddalonej o 20 km?
Jak ktoś mieszka np. we Wrocławiu, gdzie na każdym osiedlu są markety, apteki, przychodnie i różne knajpy, kina, galeria itd. a do tego pracuje jakieś 2km od mieszkania/domu to faktycznie auto niepotrzebne, ale nie każdy tak ma. Co za poroniony pomysł. Nie każdego stać na elektryka za kilkaset tysięcy. Pomysł kretynów, którym to na rękę, bo drogi będą puste a oni swoimi elektrykami czy spalinowymi Lambo będą sobie latać po ulicy.
0
@cris2706 Spokojnie nie przejdzie, jak już to hybrydy powinny być wprowadzane. Ceny hybryd zaczynają być znośne, nawet używek jest coraz więcej, a produkcja takiego full elektryka też nie jest zbyt ekologiczna.
Wielu taksiarzy katuje stare Priusy bo im palą 5l lpg po mieście a wymiania dużo mniejszych ogniw po nwm 150-200k km jest opłacalna.
0
@szymon6847 no już ktoś dzisiaj wrzucał, że w Niemczach parkingi zlikwidowali, żeby utrudnić. Pewnie szybko tego nie wprowadzą, ale coś już się powoli zaczyna dziać w tym kierunku.
0
@cris2706 No ale tak ogólnie to wcale nie ma mowy o tym, że to musza być koniecznie elektryki. Chodzi o napęd zeroemisyjny, a ostatnio widziałem artykuł ,że testują pierwszy zeroemisyjny traktor napędzany wodorem w formie amoniaku i podobno póki co projekt zakończony powodzeniem. Pytanie ile w tym prawdy - https://swiatoze.pl/pierwszy-traktor-na-amoniak-na-swiecie-nie-emituje-spalin/