La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1470 Culés

9

Piękna pogoda. Najlepiej jak w Turcji 300 dni powyżej 25 stopni powinno być i raz na tydzień dobry deszcz. Dupeczki wyrozbierane chodzą opalone, człowiekowi aż chce się po mieście szwędać a nie jak w zimie ciapa chlapa żyć się nie chce. Jednak naród polski musi ponarzekać, bo taki mental. Zimno źle, ciepło źle, wieje źle, pada źle.

0

@Dieselzor bo najlepiej to umiarkowana temperatura, bez żadnych dodatkow. :p

Poza tym, dziwi Cie to? Spoleczenstwo jest rozne, jeden kocha ciepło drugi zimno, a trzeci jesienna depreche

9

@Dieselzor serio chce Ci się szwendać po mieście, bo baby chodzą skąpo ubrane? xD
dobry perv

konto usunięte

1

@Zoker a jak można tego nie lubić?!

1

@Zoker przy okazji jest na czym oko zawiesić.

0

@pioz123 nie mówię, że nie lubię, ale nie jest to powód żeby wychodzić na miasto

konto usunięte

0

@Zoker na miasto - nie. Na plażę - tak... ;))

0

@Dieselzor A niech wieje, niech pada i może być zimno, wszystko byle nie skwar

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?