- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1403 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
95 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Rastafarnianin
0
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1403 Culés
20
"Elity" w walce ze zmianami klimatu. Tu Janusz Filipiak, który sam nie zamierza z niczego rezygnować, ale chcę żeby ludzie zrezygnowali z lotów na zagraniczne wakacje i "żarli" mniej mięsa. Jedna wypowiedź, ale te pseudoelity w większości tak myślą. Zakazy dla plebsu w imię walki z klimatem, a elity ponad prawem
@Kondziubarca @tomek8756 @Kgorecki2500 @IronSanHybrid @michal26 @lucas/catalan @FC1899Barca
https://x.com/unveilNEWS/status/1541405862870368256
3
@Barca1992 ta a na chacie sam pewnie karkowe z gryla je popalając cygaro
1
@Barca1992 W Holandii kiedyś zjedli premiera bo uznali, że działa na ich szkodę. Ja nic nie sugeruję.
0
@Barca1992 na to jest ooracowywana technologia
https://dlapilota.pl/wiadomosci/swiat/rolls-royce-opracowuje-technologie-rozszerzajaca-zasieg-samolotow-hybrydowo
A co do mięsa to jest sztuczne mięso, które niczym nie różni się od zwykłego mięsa.Jest drogie się od orzekonania się doi niego będzie zależeć cena zgodnie z ekonomią skali.
10
@Barca1992 Ulany dziad będzie komuś mówił, że mają mniej żreć xD
2
@Borneo Skoro jest sztuczne to już się różni. Tyle w tym temacie.
1
@Barca1992 Dno....
0
@maroon tak jak ktoś zrobi 2 kotlety też się różnią i to wieloma rzeczami wagą grubością wysokością szerokością ba mogą pochodzić od innego dna itp. tyle w temacie;)
1
@Barca1992 Ograniczenia,ale oczywiście tylko dla "plebsu"..
1
@Borneo Słuchaj - chcesz jeść sztuczne mięso to smacznego. Tylko pamiętaj że mój talerz to moja sprawa.
0
@maroon ale czy ja coś chcę od twojego talerza nic o tym nie pisałem;)natomiast z perspektywy środowiskowej taka krowa faktycznie jest szkodliwa dla środowiska z dupy wylatuje Metan 5 krotnie bardziej cieplarniany od co2.Choć szybciej się ulatnia bo ślad cieplarnuany w atmosferze jest jeszcze z czasów rewolucji przemysłowej.Z mordy wywala jej Co2 i jeszcze trzeba robić jej pastwiska gdzie wymiana się drzewa w których magazaynuje się co2 .Dodać trzeba że lasy rocznie giną tyle co powieszchnia peru a miesięcznie budowany jest nowy jork.Aby ci zobrazować problem.Obecnie prezydent Brazyli wyciął sporo puszczy amazońskiej ppd rolnictwo.Niezależnie czy Ci się podoba to i tak ci taka żywa krowa szkodzi.Jeśli świat i na to się zdecyduje to orzynajmnie abyś wiedział dlaczego;)Ale było jasne to nie zaglądam ci do miski;) pozdr:)
0
@Borneo No i spoko,że nie zaglądasz. A tak poza tematem to drzewa to nie są jedyne rośliny w których zachodzi proces fotosyntezy.
0
@maroon ja tego nie twierdzę ,ale one też w sobie gromadzą co2 i przy wycince wydostaje się pochłonione co2 ,które nie uległo fotosyntezie jeszcze straty są tutaj.
0
@Borneo Ale wycięty las nie zamienia się w pustynię, tylko z reguły nadal staje się miejscem w którym rozwija się roślinność. Czy to na dziko czy jako tereny rolnicze.
0
@maroon niekoniecznie robi się pastwiska albo autostradę albo zabierają miasta różnie.
0
@Borneo No a na pastwisku to nic nie rośnie?
0
@maroon ale to nie łaś który obniża temp.Na dodatek na patfisku krowy czymś się karmią.Nie ma tyle powierzchni do przeciwywania co2.
1
@Barca1992 Sam wygląda jakby żarł bez opamiętania:D