@Janas11224 Haha. Jeśli to prawda to krótko zostala zgaszona. Cyk - przejście na język angielski aby uniknąć nieporozumień zaimkowych i przy okazji sprawdzić znajomość języka. Szach i mat. Następny proszę.
@Pilka_jest_okragla W sumie trochę dziwne,że pojawia się na zajęciach w klubie w którym w zasadzie spędził tylko kilka miesięcy,a nie w klubie którego jest legendą i w którym spędził większość kariery.
@hayek Jedyne co ratuje PIS to przede wszystkim brak jakiejkolwiek alternatywy. Druga sprawa choć mniej istotna to taka, że lud kupi narrację,że wiele problemów to wina Putina. No ale brak alternatywy to podstawa. A nie widać aby cos w najbliższym czasie mialo się wykluć na tym polu
@norbi77 Parafrazując - mam to gdzieś, że w dekalogu jest hasło "Nie zabijaj". Nie chcesz to nie musisz nikogo zabijać, żyj po swojemu. Ale pozwól mi realizować swoje pasje i robić co chcę z życiem swoim i czyimś innym....
@AdiKingu96 Nie zgodzę się - rejon typowo turystyczny i widać wyraźny spadek w liczbie turystów. Znajoma która zawsze miała zaklepany domek na cały sezon w tym roku, mówi że sporadycznie się ktoś trafia . Być może część turystów po okresie pandemii wyruszyła za granicę, ale jednak spadek dostrzegalny gołym okiem na parkingach, w ruchu ulicznym czy w restauracjach.
@pikass14 Dokładnie. Ludzie sobie poradzą na różne sposoby. Tym bardziej, że jest legalna tania alternatywa w postaci choćby owsa. Tania oczywiście na razie, bo jak skoczy popyt to i cena także.
3
@QQL5 No to niezłe jaja. Putin pośrednio załatwił ,że prawdopodobnie doczekamy się Ligi Mistrzów w Polsce.
0
@barcelonaLM No to ktoś kupi ten węgiel za 3 tysie jak gdzies go znajdzie, a potem sprzeda taniej lub drozej zależnie od sytuacji.
1
@Fabik87 Czemu one w miejscu stoją?
0
@QuaReL Choćby dlatego, że de Light to kolejna perełka z Ajaxu, która odbiła się od topowego klubu. Z tej mąki chleba nie będzie.
0
@Peszko07 Jak już wrzucasz takie cytaty to warto od razu podać źródło i kontekst. O jakie w ogóle szczepionki chodzi w tej wypowiedzi?
1
@krajana Nie usuwaj. Walnij se jakąś naklejkę w to miejsce i po problemie.
2
@Odcinkowy Już nie ma globalnego ocieplenia bo rzeczywistość nie pasuje do narracji. Teraz w modzie mamy zmiany klimatu.
1
@Janas11224 Haha. Jeśli to prawda to krótko zostala zgaszona. Cyk - przejście na język angielski aby uniknąć nieporozumień zaimkowych i przy okazji sprawdzić znajomość języka. Szach i mat. Następny proszę.
1
@Karokilla Natura raczej po części też.
1
@Pilka_jest_okragla W sumie trochę dziwne,że pojawia się na zajęciach w klubie w którym w zasadzie spędził tylko kilka miesięcy,a nie w klubie którego jest legendą i w którym spędził większość kariery.
0
@Peszko07 Nie wiem o co poszło, ale jeśli dojdzie do czegoś to Grecy raczej nie mają szans.
7
@don'T.R.I.P.e Ostatnio bodajże Bild ujawnił ile kasy z Moskwy poszło na finansowanie podobnych inicjatyw ekologicznych pożytecznych idiotów.
1
@Przemek2323 Bardzo mądre i rozsądne rady.
0
@sergio5 Ja tam bym go nie poznał. W ogóle go nie kojarzę.
0
@msmsms Na szopi pipipipipi....
0
@Jacu327 Hary Kejn.
2
@hayek Jedyne co ratuje PIS to przede wszystkim brak jakiejkolwiek alternatywy. Druga sprawa choć mniej istotna to taka, że lud kupi narrację,że wiele problemów to wina Putina. No ale brak alternatywy to podstawa. A nie widać aby cos w najbliższym czasie mialo się wykluć na tym polu
0
@macio_944 To pewnie nie są pierwsze takie przypadki. Grunt, że sprawa załatwiona i wszyscy zadowoleni.
2
@don'T.R.I.P.e Borussia Dortmund B?
0
@macio_944 Normalna sprawa w negocjacjach.
5
@ranger3120 Dziwnie piszesz maliny.
2
@Kurkmen Prosty sposób na rozwiązanie obecnych problemów? Palić ukraińskim zbożem.
2
@Pawel13sz Nie no - jak widzę tego typa na dolnym zdjęciu to aż się nóż w kieszeni otwiera.
1
@jeyx77x Myślisz, że popularność takich portali wynika z faktu, że nie ma dla nich alternatywy i jak ona powstanie to te portaliki upadną?
0
@draxidox Nigdy nie patrzę na cenę jednostkową produktu, tylko zawsze cenę za kilogram/litr/ml itd.
0
@Pewex Nie wiem po co komu jakieś social media Barcy skoro istnieje La Rambla.
0
@DonMatteo901 Czyli ona sugeruje, że Hiszpania jako kraj funkcjonuje lepiej niż Niemcy?
1
@norbi77 Parafrazując - mam to gdzieś, że w dekalogu jest hasło "Nie zabijaj". Nie chcesz to nie musisz nikogo zabijać, żyj po swojemu. Ale pozwól mi realizować swoje pasje i robić co chcę z życiem swoim i czyimś innym....
1
@AdiKingu96 Nie zgodzę się - rejon typowo turystyczny i widać wyraźny spadek w liczbie turystów. Znajoma która zawsze miała zaklepany domek na cały sezon w tym roku, mówi że sporadycznie się ktoś trafia . Być może część turystów po okresie pandemii wyruszyła za granicę, ale jednak spadek dostrzegalny gołym okiem na parkingach, w ruchu ulicznym czy w restauracjach.
0
@pikass14 Dokładnie. Ludzie sobie poradzą na różne sposoby. Tym bardziej, że jest legalna tania alternatywa w postaci choćby owsa. Tania oczywiście na razie, bo jak skoczy popyt to i cena także.