0

@Culer_1906 Dajta już spokój z tym pajacowaniem. Kibiców powinna interesować gra i wyniki a nie jakies pierdoły.

1

XXI wiek, sztuczna inteligencja, loty w Kosmos, elektryczne samochody, a biurokracja wiecznie żywa i wiecznie bezduszna i wiecznie absurdalna -https://www.farmer.pl/finanse/nie-moze-odebrac-taniego-wegla-opalowego-pgg-z-kopalni-bo-ma-piec-kaflowy,121439.html

0

@msmsms Raczej nie każdy.

0

@Szmulek 1.City
2. Arsenal
3. Liverpool
4. Chelsea
5. Man Utd

1

@Pawel13sz Gavi.

2

No i nowa saga rozpoczęta. Teraz przez rok ten temat będzie powracał jak bumerang. Oby tylko nic z tego nie wynikło.

1

@MesQueUnClub_87 Ok. Spoko.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kamyk_23 Kurna - takie rzeczy powinny być zakazane,albo powinno się bezkarnie móc strzelać do takich dronów ingerujących w czyjąś prywatność. Jak dla mnie to już duża przesada.

0

@Lionel_Messi10 Co oni nie ogarniają,że już go tu nie ma? Czy już grzeją temat pt. "powrót Leo"? Oby nie.

0

@MesQueUnClub_87 Serio myślisz,że musisz mi to tłumaczyć?

0

@MesQueUnClub_87 Chodzi mi o podobne rocznice gdzieś na świecie.

0

@SuperPatsonFCB Kiedyś sezon był o wiele krótszy, nie było tyle meczy. Świat piłki się jednak zmienia i trzeba się dostosować i za nim podążać, a nie kombinować jak to zrobić aby było po staremu. Może niech ktoś im podpowie, że najłatwiej to załatwić brakiem awansu do europejskich pucharów. Tylko skąd wtedy wezmą kasę?

1

@Przemek2323 30-lecie muzyki disco polo. Ależ to brzmi dumnie. Słyszał ktoś o podobnych rocznicach rocka, rockandrolla itp?

0

@Transu96 Sam ochłoń, poczytaj kilka razy co napisałeś i się nad tym zastanów. Może się zreflektujesz choć wątpię. Na razie.

0

@Transu96 Czyli tradycyjnie. Bohater w necie...

1

@Karokilla Nie chodzi mi o politykę. Ani o wyroki sądów. Raczej o podejście społeczeństwa do ludzi którzy mają za sobą podobne przejścia. Gdyby panował ostracyzm wobec sprawców podobnych przestępstw, to tacy ludzie zniknęliby z mediów.

1

@norbi77 A co mamy komunę, że PIS ma decydować co mają robić przedsiębiorcy ze swoim towarem i które kontrakty mają zrywać?

0

@Transu96 Powiedziałbyś to w oczy ich bliskim czy jednak zachowalbyś tą opinię dla siebie?

0

@STALU W operze jest taki dodatek że zwracają część kasy gdy robisz zakupy u ich partnerów. Nie pamiętam jak się nazywa, ale pewnie znajdziesz bez problemu. Ostatnio przez ten dodatek na nju dostałem zwrot 75 zł, co zapewni mi ponad 3 miesiące abonamentu.
Edit - chodzi o Dify Cashback.

0

@bartekvisca Nie chciałbym jego powrotu. Dla mnie to temat zamknięty. Ale i tak nie mam nic do gadania w tym temacie. To tylko moja subiektywna opinia.

0

0

@Karokilla Dawać go do ekstraklasy w takim razie. W naszym kraju po podobnych przejściach nadal można być autorytetem i brylować w mediach,polityce czy dziennikarstwie.

0

@Transu96 Co to jest zakazane kąpielisko? Wszystko musi być obwarowane przepisami? Poza tym minimum szacunku wobec czyjejś śmierci wypadaloby okazać. Zwłaszcza jak nie znasz okoliczności.

0

@Pawel13sz Ależ błazenada.

1

@norbi77 Ciekawe po ilu dawkach nabywa się takie moce.

0

@czółkovsky Że co? To już zamknięty temat.

0

@Traba727 Ciekawe czy to przyniesie jakąś korzyść w LM tym słabszym zespołom, które wyślą mniej zawodników na mundial.

2

@Barca1992 Dali 11 mld na opał? Dali. To teraz te parę milionów im żałujesz?

0

@jordus100 Jakoś nie zauważyłem aby PIS był skłonny decentralizować władzę. Raczej ida w odwrotnym kierunku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?