0

@Kidd Niby tak, ale z drugiej strony to przy takich obrotach ciężko się w razie czego pozbyć akcji. Wolę jednak firmy które w każdej chwili można sprzedać bez problemu.

0

@Kidd Ok Już znalazłem. Ale stosunkowo małe te dywidendy.

0

@Kidd Nie kojarzę takiej spółki. To na NewConnect?

0

@Bobo25 Znasz albo wiesz coś o tym, że istnieją jakieś osoby które traktują na serio te odpały Maxa Kolonko?

0

@Criss18Barca Złoto dla Polski LM dla Barcy. Nad czym tu się zastanawiać?

0

@Drogba1 Jakbyś nie wyłapał to to było pytanie retoryczne. Nie musiałeś odpowiadać.

2

@Ojciec5tkidzieci Co za ..... Miałem napisać soczysty epitet, ale w sumie szkoda wyłapać bana za tego osobnika.

3

2

@Przemek2323 Nie znam liczb, ale strzelam w ciemno, że i tak nikt nie przebije tego biurokratycznego potwora jakim jest UE.

1

@Drogba1 Nie rozumiem po co rozpowszechniać podobne wypowiedzi podobnych ludzi? Jak usłyszysz gdy menel pod sklepem coś tam bredzi od rzeczy to też to powielasz dalej?

1

@jedrek7000 W tym artykule przecież nie ma nic o ruskich - są Węgrzy i Arabia Saudyjska.

1

@jedrek7000 A po polsku? O co ci chodzi?

0

@Criss18Barca Banda rasistów i tyle. Mam nadzieję, że ich tam zdyskwalifikują.....

0

@tomek8756 Tu trzeba zatrudnić dr Dragana aby objaśnił ludziom tą nieintuicyjną matematykę.

0

@Keriox Kaczyński popularne nazwisko. Miłe, że tą panią spotkała w życiu kiedyś taka miłość, że nawet w tym wieku się za swego wybranka modli.

0

@Matt_i1992 Nie musisz wydać tego na węgiel,pellet czy gaz. Możesz też na chrust.

0

@osa91 Bardzo łatwo teraz oceniać z dystansu. A Berlingowcy to też wszyscy bez wyjątku niechlubne postacie naszej historii?

1

@IronSanHybrid Nie ma takich trzech więc wymienię dwa.
1. Młody papież
2. Przyjaciele.

0

@BartqRKO Braci Koala para, o pomoc się postara...

2

@DLFCB Ty widzisz gdzieś w tle jakieś Złote Piłki, a ja jakichś trzech wytatuowanych kryminalistów na pierwszym planie.

0

@michal26 Akurat Kosowo to mały pikuś. Bardziej mogło niepokoić napięcie na linii Grecja-Turcja, bo groziło rozłamem w samym NATO. Oczywiście pomijając Chiny-Tajwan.

0

@Kapitan hawk Aha. Dzięki.

0

@Kapitan hawk Co w ogóle oznacza ten skrót HD?

1

@Rl9k1nG No i kto ma zadrzeć z tym NATO w razie jakiejś prowokacji ? Serbia?

7

@Rl9k1nG Ukraina też graniczy. I co z tego? Poza tym Rosja w samej Ukrainie ledwo przędzie i nie ma szans aby miała sily na otwieranie nowych frontów.

2

@Kgorecki2500 Nie wiem dokładnie jakie mają sojusze, ale stacjonuje tam nasz kontyngent. A jako ciekawostka to Kosowa nie uznają m.in. takie kraje jak Ukraina, Hiszpania i Rosja.

0

1

@TR3YWAY Szczerze to zupełnie mi to wisi. Szkoda czasu by przejmować się rzeczami na które nie mamy wpływu.

0

@AlphaNumeric To nie jest świętowanie. Przykre,że nawet tego nie pojmujesz.

0

@tomekjd Ja akurat też nie wiem kim on jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?