0

@Mow_mi_Douglas Z tego co widziałem w klasyfikacji czołówki to Polacy są tam najmłodsi - 80-te roczniki. Reszta to inne dekady - są nawet osoby z rocznika 50-tego. To też robi różnicę

0

@Sulimo A coś więcej? On tworzy pod pseudonimem? Podaj jakieś tytuły spod jego pióra, bo nie mogę nic znaleźć.

0

@Sulimo Kto to u diaska jest ten Andrew Duncan i dlaczego próbuje wypłynąć na nazwisku Tolkiena?

1

@Sensible A on wyszedł już ze szpitala? Bo kilka dni po tym pokazowym wypiciu podobno czystej wody wylądował w szpitalu.

0

Ciekawe którego czarnoskórego aktora obsadzą w roli Luisa. I którą postać przedstawią jako geja/lesbijkę?

2

@hayek Jeden zbiera na tabliczki, drugi na jakieś zwierzęta, a trzeci robi zrzutkę na laptopa bo mu się nie chce normalnie pracować. Ale w sumie co komu do tego na co kto zbiera i co komu do tego, że ktoś jest frajer i na co wpłaca? Właśnie jest dobrze bo wolny kraj mamy i przynajmniej o takich sprawach każdy sam może jeszcze decydować.

1

Wszyscy tylko ten Karaś i Karaś - a tymczasem borem lasem, posługując się kompasem po Polsce podróżuje ten oto młodzieniec - https://gazetaolsztynska.pl/lubawa/858007,Pielgrzym-z-krzyzem-odwiedzil-Lubawe-Dzis-zmierza-do-Stebarka.html

0

@IronSanHybrid Dokładnie. Ale to nadal za mało aby wypełnić wymagania LL.

2

@Barcaa12 Reptilianie w tym wieku już tak mają.

3

@maciar Do czego to doszło. Kolejki na porodówkach, a potem i tak mówią,że coraz mniej dzieci się rodzi.

1

@MAGNETO Ale wtedy twoje poświęcenie nie pójdzie na marne, bo twoje organy utrzymane w dobrym stanie będą mogły jeszcze komuś posłużyć.

0

@Pawel13sz To teraz już przegiąłeś i to ostro.

0

@IronSanHybrid Czyli jest kasa, ale jednak nie ma kasy. Albo inaczej - jest za mało tej kasy.

0

@KrzysiekM A mi się tak średnio podobała. Jakoś nie pasuje mi jak Follet kreuje bohaterów a zwłaszcza relacje między nimi i dialogi. W Stuleciu wiadomo, że to raczej kwestia poboczna i oczywiście warto to przeczytać, zwłaszcza jako streszczenie historii najnowszej, ale i tak mogłoby być lepiej.

0

@Azi Ale La Rambla choć zna się na wszystkim, to nie ma takiej mocy sprawczej jak Pan Obajtek,choć On co prawda nie zna się na niczym.

0

@Kgorecki2500 Nie martw się - na pewno maja już przygotowane dziesiątki ustaw, które przy okazji spróbują przepchnąć sobie po cichu w cieniu tej katastrofy.

1

@don'T.R.I.P.e A gdzie tu był ruch na bok? Gdy zbijasz pionka to chyba obojętnie w którą stronę.

0

@FC1899Barca Najpierw bym się w ogóle musiał nauczyć pływać.

0

@Azi Chyba coś ci się poklikało - wysłałeś to pytanie na La Ramblę a nie do Pana Obajtka.

0

@Kitek1640 A co? Zaczyna brakować?

0

@Eto'o9 R10 "Według relacji świadków" - słowo klucz.

0

@Kgorecki2500 W jaki sposób? Jedyna opcja aby go ruszyć to załatwić jak Leppera. Ale dopóki nie grozi nikomu użyciem haków to po co mają się nim interesować?

1

@Rl9k1nG Spokojnie. W ruski miesiąc się uwiną.

1

@koksik2700 A u nas sucho i deszczu nie zapowiadają.

0

@Criss18Barca Nie ma opcji że ktoś pójdzie siedzieć. To jest bardzo ciężkie do udowodnienia. Prawnicy mają szerokie pole do popisu aby podważać dowody.

0

@FC1899Barca To są jego słowa? Bo akurat pan Stanisław sam tej pokory raczej nie okazuje.

5

Bardzo mądre słowa. Przykro mi za to co się dzieje w klubie, a przynajmniej za to jak to wygląda z medialnych doniesień.

0

@Encore Dobra maszynka na zwykłe żyletki bije na głowę wszystkie te wynalazki. I jakościowo i cenowo.

0

@FC1899Barca Nie znam francuskiego, ale to przecież nie może być prawda. Nie wierzę w to.

1

@Janas11224 W sumie racja - też bym wolał zarzynać się przez kilkadziesiąt godzin i mieć potem święty spokój, niż kilka lat być matką małego dziecka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?