@Emhyr Nie chodzi mi o politykę zagraniczną, tylko o to jak przejął władzę i jaką dyktaturę u siebie wprowadził. Jak na razie cieszy mnie to czyją stronę trzyma, bo Turcja to dość potężny gracz, ale już sam Erdogan za sprawą polityki wewnętrznej na szacunek w żadnym razie nie zasługuje.
@Emhyr Erdogan niczym nie różni się od Łukaszenki. Cieszy to, że obecnie jest po stronie Nato i nie lawiruje, ale podchodziłbym z wielkim dystansem do jego słów, a już na pewno nie gloryfikowalbym w żaden sposób jego rządów. Alianci też gloryfikowali Stalina i w swojej propagandzie przedstawiali go jako wujaszka Joe. Jako że to forum powiązane z piłką nożną, to polecam zapoznać się choćby z historią Hakana Sukura i to jak został wymazany z kronik tureckiej piłki nożnej.
@Kgorecki2500 Ja tam mam swoje zdanie na ten temat, ale w sumie pewnie nikogo ono nie obchodzi. I tak powinno zresztą być. Ale chciałbym też dodać, że w ten "zawód" wpisana jest krytyka niemal każdego zachowania, jakiego dopuszcza się polityk i nikogo to nie powinno dziwić. Ta zasada dotyczy wszystkich polityków na całym świecie, oczywiście wyłączając dyktatury i kraje gdzie wolność słowa nie istnieje.
@barteq No ok - to już widzę korzyść dla nich - bo się zastanawiałem dlaczego tak robią. Ale co w tym fajnego dla widza? Ja i tak wolę poczekać aż wypuszczą cały sezon i dopiero wtedy zamierzam zabrać się za oglądanie (o ile oczywiście doczekam tej chwili). Tak jak z BCS - czekałem aż wypuszczą ostatni odcinek, teraz skończę serial który w międzyczasie zacząłem i dopiero sobie obejrzę bez zbędnego czekania na kolejne odcinki i to pół roku.
@Darek_Maruszczak Czyli jeśli pojawi się na boisku w meczu z Barcą to wystarczy go tak połamac aby nie był dostępny do końca sezonu i klauzula wejdzie w życie. To który chętny? Kessie?
@tomek8756 Jedna z najpopularniejszych? Kurna - a ja nawet nie wiem kto to jest i nie znam jej piosenek ( no chyba że znam, ale nie wiem że to ona je wykonuje)
@MatBac1991 Przeżywasz jakby to twoje miliony były. A prawda jest taka, że każdy kto ma odrobinę oleju w głowie zanim by te miliony wydał to najpierw 10 razy by się upewnił, że nie będzie problemu z rejestracją.
@macio_944 Nie nie jest tak - bo nawet gdyby Ronaldo znalazł sobie gdzie miejsce to kluby musiałyby się dogadać, chyba że ewentualnie ma jakąś klauzulę w kontrakcie, która pozwoliłaby mu go zerwać i zabrać swoją kartę zawodniczą
@macio_944 Piłka nożna to jednak specyficzna firma, bo gdyby nie to powinno to też działać w drugą stronę - zawodnik tak samo miałby prawo przyjść do biura i zabrać swoje papiery mówiąc, że pracodawca nie spełnia jego wymogów, bo nie gra w europejskich pucharach więc adios.
@swiergol2 Bo klub sam sobie zasłużył na podobne epitety po doniesieniach medialnych jakie się w ostatnim czasie pojawiały. przykro mi jest za to, że doniesienia o haniebnym traktowaniu zawodników pojawiają się w mediach.
@Deeespacito Czemu alternator miałby go nie doładowywać skoro on przez cały czas gdy jest włączony silnik podaje napięcie? Im większe aku tym większy prąd pobierze z alternatora, gdy aku jest naładowane to nie pobierze więcej prądu więc też go nic nie rozwali. Ten układ balansuje się sam podczas pracy i gdy alternator i aku jest sprawne, to nic się w tym układzie nie uszkodzi z powodu większej pojemności baterii.
@swiergol2 A co miało niby wpłynąć na zmianę ich zdania? Nie wypowiadali się na temat gry, tylko ocenili działania Barcy na rynku transferowym i wobec piłkarzy
@Vintee Tym bardziej ci Ukraińcy którzy się afiszują z wystawnym życiem powinni zrozumieć, że szkodzą sprawie i niweczą działania ukraińskiej propagandy. A wystarczy po prostu mniej ostentacji.
@daniel32778 Najpraktyczniej jest wówczas aby cała rodzina chodziła po kolei po sobie i ostatni spuścił wodę. Oczywiście warto też wówczas nie zapalać światła w łazience jeśli zdarzy się taka sytuacja, że prąd będzie akurat dostępny...
@Kessie Ku temu to wszystko zmierza. Bodajże Renault oferuje od kilku lat jakiś elektryczny pojazd miejski w którym baterie nie należą do właściciela pojazdu, tylko płaci on miesięczny abonament za korzystanie z nich.
0
@Joint21 Kiedyś wrzucałem artykuł. W skrócie to był w partii opozycyjnej i został zmuszony do opuszczenia kraju, rodzinę mu szykanowano i w tureckich mediach maja problem gdy wymieniają rekordzistów w repce bo jego nazwisko musi być pomijane.
https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/reprezentacja-polski/dramatyczne-wyznanie-hakana-sukura-musial-uciekac-z-wlasnej-ojczyzny/tn1kbhr
1
@Emhyr Nie chodzi mi o politykę zagraniczną, tylko o to jak przejął władzę i jaką dyktaturę u siebie wprowadził. Jak na razie cieszy mnie to czyją stronę trzyma, bo Turcja to dość potężny gracz, ale już sam Erdogan za sprawą polityki wewnętrznej na szacunek w żadnym razie nie zasługuje.
5
@Emhyr Erdogan niczym nie różni się od Łukaszenki. Cieszy to, że obecnie jest po stronie Nato i nie lawiruje, ale podchodziłbym z wielkim dystansem do jego słów, a już na pewno nie gloryfikowalbym w żaden sposób jego rządów. Alianci też gloryfikowali Stalina i w swojej propagandzie przedstawiali go jako wujaszka Joe. Jako że to forum powiązane z piłką nożną, to polecam zapoznać się choćby z historią Hakana Sukura i to jak został wymazany z kronik tureckiej piłki nożnej.
0
@michal26 Nie wiem jak na magazynie, ale skoro już przejął to kurier to przecież w rejestrze figuruje kto to przejął i kiedy.
2
@Kgorecki2500 Ja tam mam swoje zdanie na ten temat, ale w sumie pewnie nikogo ono nie obchodzi. I tak powinno zresztą być. Ale chciałbym też dodać, że w ten "zawód" wpisana jest krytyka niemal każdego zachowania, jakiego dopuszcza się polityk i nikogo to nie powinno dziwić. Ta zasada dotyczy wszystkich polityków na całym świecie, oczywiście wyłączając dyktatury i kraje gdzie wolność słowa nie istnieje.
2
@Borneo Hehehehe-rbata mi stygnie
0
@barteq No ok - to już widzę korzyść dla nich - bo się zastanawiałem dlaczego tak robią. Ale co w tym fajnego dla widza? Ja i tak wolę poczekać aż wypuszczą cały sezon i dopiero wtedy zamierzam zabrać się za oglądanie (o ile oczywiście doczekam tej chwili). Tak jak z BCS - czekałem aż wypuszczą ostatni odcinek, teraz skończę serial który w międzyczasie zacząłem i dopiero sobie obejrzę bez zbędnego czekania na kolejne odcinki i to pół roku.
0
@Explode Poroniona strategia.
1
@BulaKG Pozazdrościć. U nas taka susza, że masakra.
1
@Darek_Maruszczak Czyli jeśli pojawi się na boisku w meczu z Barcą to wystarczy go tak połamac aby nie był dostępny do końca sezonu i klauzula wejdzie w życie. To który chętny? Kessie?
0
@tomek8756 Jedna z najpopularniejszych? Kurna - a ja nawet nie wiem kto to jest i nie znam jej piosenek ( no chyba że znam, ale nie wiem że to ona je wykonuje)
0
@MatBac1991 Przeżywasz jakby to twoje miliony były. A prawda jest taka, że każdy kto ma odrobinę oleju w głowie zanim by te miliony wydał to najpierw 10 razy by się upewnił, że nie będzie problemu z rejestracją.
0
@macio_944 Nie nie jest tak - bo nawet gdyby Ronaldo znalazł sobie gdzie miejsce to kluby musiałyby się dogadać, chyba że ewentualnie ma jakąś klauzulę w kontrakcie, która pozwoliłaby mu go zerwać i zabrać swoją kartę zawodniczą
0
@macio_944 Piłka nożna to jednak specyficzna firma, bo gdyby nie to powinno to też działać w drugą stronę - zawodnik tak samo miałby prawo przyjść do biura i zabrać swoje papiery mówiąc, że pracodawca nie spełnia jego wymogów, bo nie gra w europejskich pucharach więc adios.
0
@swiergol2 Bo klub sam sobie zasłużył na podobne epitety po doniesieniach medialnych jakie się w ostatnim czasie pojawiały. przykro mi jest za to, że doniesienia o haniebnym traktowaniu zawodników pojawiają się w mediach.
0
@Deeespacito Czemu alternator miałby go nie doładowywać skoro on przez cały czas gdy jest włączony silnik podaje napięcie? Im większe aku tym większy prąd pobierze z alternatora, gdy aku jest naładowane to nie pobierze więcej prądu więc też go nic nie rozwali. Ten układ balansuje się sam podczas pracy i gdy alternator i aku jest sprawne, to nic się w tym układzie nie uszkodzi z powodu większej pojemności baterii.
0
@Transu96 W sumie zgoda. Dla mnie jak jest upał to nie jest żadne życie, tylko męczarnia i raczej przetrwanie, a nie normalne życie i funkcjonowanie.
0
@agaFCB W jakim kraju masz tak dobrze? U mnie kolejny tydzień upałów się zapowiada. Jak żyć ludzie?
0
@swiergol2 Napiszę jeszcze raz - nic nowego nie muszą mówić, bo wówczas mieli pełną rację i nic od tego czasu się nie zmieniło.
0
@swiergol2 Sam sobie tej pensji nie przyznał. Klub podpisał tę umowę i teraz ponosi konsekwencje tego ruchu. Może na przyszłość wyciągną wnioski.
0
@swiergol2 A co miało niby wpłynąć na zmianę ich zdania? Nie wypowiadali się na temat gry, tylko ocenili działania Barcy na rynku transferowym i wobec piłkarzy
0
@Firestone To dlaczego tylko jeden mecz o tej porze?
2
@Vintee Tym bardziej ci Ukraińcy którzy się afiszują z wystawnym życiem powinni zrozumieć, że szkodzą sprawie i niweczą działania ukraińskiej propagandy. A wystarczy po prostu mniej ostentacji.
0
@Kitek1640 Ciekawe jak Bóg poradzi sobie z dylematem gdy kibice Realu Sociedad także wzniosą modły o ich zwycięstwo.
0
@daniel32778 Najpraktyczniej jest wówczas aby cała rodzina chodziła po kolei po sobie i ostatni spuścił wodę. Oczywiście warto też wówczas nie zapalać światła w łazience jeśli zdarzy się taka sytuacja, że prąd będzie akurat dostępny...
0
@mate92 Pamiętajcie - po samym siku nie trzeba spuszczać wody....
0
@Kessie Ku temu to wszystko zmierza. Bodajże Renault oferuje od kilku lat jakiś elektryczny pojazd miejski w którym baterie nie należą do właściciela pojazdu, tylko płaci on miesięczny abonament za korzystanie z nich.
0
@Colon Mycie skraca życie - skóra się wyciera i człowiek umiera.
0
@Rust_Cohle A nie kręciłeś pokrętłem od ustawiania temperatury?
0
@AlwaysBlaugrana W ogóle nie wyobrażam sobie życia za granicą. I chyba tylko z tego powodu bym raczej został i płynął z prądem.