0

@Katalończyk 99 A co u nas się działo po przejściu Auby?

8

@Kessie Hmm ekologia - zniszcz opony które mogły służyć, kup nowe, stare zutylizuj, ślad węglowy na pewno się zmniejszy dzięki takim akcjom .....

0

@Bogan Ok. Moim zdaniem takie osoby są na świeczniku i powinny kreować swój wizerunek w każdy możliwy sposób i popełnił błąd z taką reakcją bo noże sobie zrazić pewną grupę konsumentów. Pod tym względem to błąd. Natomiast rozumiem takie podejście że to wyśmiał, bo jeśli dochodzi do takich absurdów gdy bodajże Lufthansa musiała wykonywać puste przeloty z powodu idiotycznych przepisów (nie wiem czy znasz tą sprawę), to sam bym wyśmiał takie pytanie, jeśli by mi nie zależało na wizerunku. Jedyne pole do krytyki jakie tu widzę to gdyby angażował się w jakieś ekologiczne akcje, reklamy,promowanie ekologicznych postaw itd. a potem tak do tego podchodził. Wtedy krytyka uzasadniona, ale jak nie brał w tym udziału to jak dla mnie normalna zrozumiała reakcja.

0

@Firestone Chyba najbardziej frajerskie jego zagranie. Dał się porobić jak dziecko któremu zabrano lizaka z ręki.

1

@Bogan Co za głupie pytanie. I to jeszcze do kogo - niech lepiej pyta o to decydentów którzy wprowadzają pseudoekologiczne bzdurne dyrektywy, a nie ludzi którzy z tworzeniem prawa nie mają nic wspólnego.

1

@jaras121 Ferran Torres albo Sterling.

1

0

@Worny No i znowu pójdzie narracja jak to biały człowiek uciska czarny lud i każe się nazywać szefem.

0

@Borneo Czy ty umiesz czytać cokolwiek ze zrozumieniem,czy trzeba ci narysować?

0

@Borneo Jemu nie chodziło o wprowadzenie euro, tylko wysnuł tezę, że osłabienie wartości krajowej waluty względem dolara nic w tym kraju nie zmieniło.

0

Lekcja ekonomii od prezesa - "Prezes PiS wrócił też do swojej wizyty w Austrii sprzed lat, gdy walutą był tam szyling. — Wtedy jeszcze był szyling, nie euro. 12 szylingów za dolara. Potem byłem w Austrii to były 24 szylingi za dolara. I myślicie państwo, że w Austrii się coś zmieniło? — powiedział".

0

@Mroziu Skąd wiesz który mecz będzie lepszy? Nie da się tego przewidzieć.

1

@RivaldoVitorBorba Cytując Gmocha - Breel Ebola.
I cytując innego polskiego trenera Bobo Kaczmarka - Moussa Yamaha.

0

@Allbi Ok. Dzięki.

0

@BulaKG Nie pytam o ranking tylko gdzie ona siedzi na tym zdjęciu? Z lewej, z prawej czy pośrodku?

1

@macio_944 Ale czas już z tym kończyć. Zresztą o jakiej rywalizacji mowa. Teraz jeden już siedzi na ławce a jedyną rywalizację nakręcają w necie ich psychofani deprecjonując lub wyolbrzymiając osiągnięcia jednego lub drugiego. Przykro na tą żenadę patrzeć.

0

@Lionel_Messi10 Oby to nie miało miejsca.

1

@BulaKG A która jest która na tym zdjęciu tak w ogóle?

1

@TR3YWAY Przecież napisał, że chodzi o ludzi...

0

@mateusz1989VeB Jakie szczęście, że ta rywalizacja już dogorywa i obaj z racji wieku są u schyłku swoich karier.

1

@Kondziubarca Przypomnijmy - ten osobnik przegrał wybory z podobno pacynką Putina.

1

@Azi Zasadniczo to jest to raczej gówno prawda.

0

@squeamish Całym sercem za naszym napastnikiem na M. Do boju Arek.

4

@Rust_Cohle Ja bym chciał zobaczyć minę całej trójki gdy odpadną w fazie grupowej.

0

@PakietShakhtar "Dlaczego strona, która jest winna ma teraz kolejny raz być uprzywilejowana?" Sprawdź sobie najpierw co oznacza słowo "przywilej", a potem się zastanów czy zasadne jest używać tego słowa w przypadku który opisujesz.

0

@arasz1819 Ty chyba też nie ogarniasz. Przedmówcy osoba na filmiku kojarzy się z szefunciem, mi bardziej z randomowym wujkiem na weselu. Opisuję tylko swoje odczucia po tym to co widzę w filmiku. Ani to żadna krytyka ani nic co w jakiś sposób ma obrazić czy ośmieszyć Laportę.

0

@Messibestplayerintheworld Wypadek przy pracy. Ważne, że wylądują w top3 w tabeli na koniec sezonu.

0

@A_Gomesinho_21 Na szczęście jest Valverde w Bilbao więc za bardzo nie uciekną.

0

@arasz1819 No i? Przecież to oczywista oczywistość to co piszesz. Coś chciałeś mi przekazać czy o co chodzi w twoim wpisie?

0

@PakietShakhtar "W krajach, w których szczepienia były w pełni dobrowolne nie wypłaciłbym nawet grosza odszkodowania". Czyli jeśli producent jakiejś żywności wypuści np. skażoną partię towaru, a ty ją dobrowolnie spożyjesz mimo iż instytucje kontrolne dopuszczą ją na rynek to też się zrzekniesz prawa do odszkodowania? Na jakiej zasadzie chciałbyś pozbawić ludzi prawa do odszkodowania, bo nie za bardzo widzę w tym jakąś logikę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?