@Comentateiro Generalnie to w ostatnich latach da się zauważyć trend, że piłkarze starzeją się wolniej. Kiedyś po trzydziestce to już był schyłek kariery.
@VamosRakieta Tyle, że wielu kibiców którzy nie siedzą na internecie nawet nie zdaje sobie sprawy z tych dram które się tam dzieją. Ja tam lubię słuchać jak Borek komentuje mecze, a reszta jego życia mnie nie obchodzi.
@Janiama Kiedyś to tylko nasi bramkarze grali w naprawdę topowych klubach. A o zawodnikach z pola grających regularnie w lidze angielskiej i hiszpańskiej mogliśmy zapomnieć.
@Criss18Barcahttps://www.najlepszekonto.pl/ranking-lokat-porownywarka Łap na przyszłość - masz tu wszystkie oferty, promocje, opis tych ofert, a jak wejdziesz w jakąś to na dole masz komentarze ludzi z których tez można się dowiedzieć o ich wadach i zaletach. Rankingi kont, lokat, kont oszczędnościowych itd.
0
@slayer Bo Lewy wiecznie grał nie będzie.
1
@GeneralXavi Szkoda, że urwane bo chciałbym poznać ciąg dalszy i jaka jest puenta.
0
Ależ to byłby hit gdyby udało się podpisać Benzemę.
0
@Benz A te protesty to niby kto inspiruje i opłaca?
0
@ZbiornikCOM Co ta wódka robi z ludzi. A na serio to mam nadzieję, że on już jest wolny. Jeśli tak to gratulacje.
1
@Gacek5 Obyś miał rację.
2
@Comentateiro Generalnie to w ostatnich latach da się zauważyć trend, że piłkarze starzeją się wolniej. Kiedyś po trzydziestce to już był schyłek kariery.
0
@hazo428 Po prostu postawił wszystko na jedną kartę, no ale nie wyszło.
8
@Pstryk Przecież to wyciek danych z policji.
0
@VamosRakieta Tyle, że wielu kibiców którzy nie siedzą na internecie nawet nie zdaje sobie sprawy z tych dram które się tam dzieją. Ja tam lubię słuchać jak Borek komentuje mecze, a reszta jego życia mnie nie obchodzi.
1
@Zbyszard Dokładnie. W Polsce ta menda jest pamiętana głównie z tamtego wyczynu.
0
@VamosRakieta Serio wrzucasz Borka do jednego worka z Hajtą? Przecież Borek całkiem dobrze komentuje mecze.
2
@Zbyszard Włochy górom.
1
@FC1899Barca Słabe to trochę.
0
@RosjaninBut Kiedy w końcu ludzie zrozumieją, że w polityce międzynarodowej nie ma żadnych kumpli tylko interesy?
1
@Sensible I prawidłowo.
0
@koksik2700 Teraz już takich nie robią..
0
Joachim! Ty wiesz co...
0
@Janiama Kiedyś to tylko nasi bramkarze grali w naprawdę topowych klubach. A o zawodnikach z pola grających regularnie w lidze angielskiej i hiszpańskiej mogliśmy zapomnieć.
0
@cris2706 Na dno to się stoczył Max Kolonko, a nie Borek.
1
@NaFazieHitman Raczej chwała Jelcynowi i Gorbaczowowi.
2
@kubix05 Kurczę. Ile kultowych seriali miało premierę w tym samym dniu.
1
@talizmo Mascherano 174 cm. Dziękuję. Zamykam temat.
0
No i kto mu teraz zwróci ten czas który siedział w areszcie wydobywczym?
1
@bartas97 Trochę przypał, że żona nauczycielka nie podała mu lepszych sposobów aby tę ściągę sprytnie zamaskować.
0
@Rl9k1nG Sobieski się w grobie przewraca...
0
@janman8888 Ktoś hejtuje tu Puyola czy o co chodzi?
0
@Criss18Barca https://www.najlepszekonto.pl/ranking-lokat-porownywarka
Łap na przyszłość - masz tu wszystkie oferty, promocje, opis tych ofert, a jak wejdziesz w jakąś to na dole masz komentarze ludzi z których tez można się dowiedzieć o ich wadach i zaletach. Rankingi kont, lokat, kont oszczędnościowych itd.
0
Pieski jak zwykle szczekają, ale zamilkną gdy Klopp go naprawi.
0
@PatrychoO No ale ma akurat rację tutaj.