1

@FC1899Barca Wyglądają spoko, a jak smakują?

0

@tbas A jeśli ruscy też go oglądają? Nie chciał wysypać Ukraińców.

0

@marcin62 Pociesz się, że to tylko Cadiz, a nie Real Madryt.

1

@Tom0VeB Szczerze, to nie wnikam za bardzo w te tematy, ale zależy jak wygląda to umawianie. Jeśli to łowca jest stroną inicjującą, a pedofil daje się podpuścić,ale sam z siebie by nie wykazał inicjatywy, to w tym sensie nie stanowi zagrożenia. Generalnie nie potępiam, ale podchodzę z dystansem. No i oczywiście czuję niesmak, że nasze służby nie podejmują takich czynności, tylko dochodzi do sytuacji, że zwykli ludzie się za to biorą.

5

@AmigoBlancos Są doniesienia, że zdarza im się łapać osoby lekko upośledzone, które nie stanowią zagrożenia dla otoczenia, ale dają się im podpuścić a ci potem robią pokazowe zatrzymanie, więc ja tam z dystansem podchodzę do podobnych organizacji.

1

Komentarz usunięty

0

@Kessie Żałosna jest ta cenzura,że usuwa podobne wpisy.

1

@BorzyKrzys Bo każdy bramkarz i lewoskrzydłowy to wariat.

9

@Bocheno1 Ale tak serio czy to coś zmieni w moim życiu? Zmarła tak jak co dzień umierają setki tysięcy ludzi. I co z tego? Skoro ktoś kto czuje jakiś żal po jej śmierci chce się tym żalem podzielić, to takie samo prawo mają ci co czuja obojętność, aby się to obojętnością podzielić. Oczywiście bez wyzwisk i obrażania.

0

@Rastafarnianin Pewnie w szpitalu nastąpiła pomyłka i ukradkiem niechcący podmienili.

1

@bartas97 Jak to po co? Dla kasy.

1

@MesQueUnClub96 Żałoba. Ot co.

1

@LionelM95 Na początek brzmi to niewinnie, ale jak stworzą precedens, to te aplikacje już nie muszą być takie niewinne.

3

@FC1899Barca Prosta sprawa. Każdy który to zrobił powinien mieć rozwiercone kolano tą samą wiertarką. Nie z zemsty, ale dla przykładu.

0

@[Oli] To jakoś dziwnie napisałeś, że plama na honorze spadnie na Griezmanna i że wychodzi na szmatę. Zabrzmiało to tak jakby on był temu winny.

5

@Stagiryta Ciekawe co na to Stano? Może nagra jakiś odcinek w którym wykpi takie praktyki, jak ma to w stylu czynić.

0

@[Oli] Po co mieszasz w to Griezmanna?

1

@NaFazieHitman "Kto wie, czy płomień wolności nie zostałby zduszony, gdyby w tamtych dniach nie stała przy nas Polska" - miała czelność powiedzieć osoba reprezentująca państwo, które aby nie urazić wujaszka Stalina nawet nie zaprosiło polskich żołnierzy na paradę z okazji zwycięstwa w II wojnie. Polscy lotnicy którzy ich ratowali uczestniczyli w paradzie tylko jako widzowie.

2

@TheNekro94 Umarł król - niech żyje król. Show must go on.

0

Oh shit. Here we go again.

4

@koksik2700 Każdy kto ma niezabudowaną nieruchomość powinien teraz wystąpić z wnioskiem o warunki zabudowy,aby się przed tym zabezpieczyć. A to prawo daje samorządom takie pole do nadużyć, że to się w pale nie mieści.

12

@John_Doe Dokładnie. Doskonałe podsumowanie sytuacji. W ciągu roku odchodzą miliony o wiele bardziej wartościowych osób, które same coś osiągnęły lub które poświęciły życie dla innych,a świat nawet tego nie zauważa. A tu jest normalnie parodia w tym prześciganiu się w sztucznej żałobie po osobie która prowadziła sztuczne życie.

2

@mkord Polski język jest na tyle nieprecyzyjny, że w zasadzie obaj macie rację.

0

@DonMatteo901 Kolejny powód aby być zadowolonym z odejścia terrorysty z Rosario.

0

@betonito Jaką szopkę? Skoro sprawdza się jako dżoker na podmęczonych rywali to po co mają coś zmieniać? Barca się sfrajerzyła z tymi zapisami i jedyne co można zrobić to wyciągnąć wnioski na przyszłość.

0

Króciutko i na temat. A Barca niech wyciąga wnioski na przyszłość i nie zgadza się na podobne zapisy, a jeśli już to niech to dotyczy tylko zmiennych.

0

A tymczasem w Viktorii Pilzno Chory sobie Bucha.

0

@Emhyr A jak tam drugi Demir? Gra coś u nas?

1

@bartekvisca Bilard to stół, kulki i kijki,a nie jakieś miljony.

0

@AmigoBlancos Ronald Koeman.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?