0

@kuz To albo trollują albo mają takie klapki na oczach. W tym pierwszym przypadku olać, w tym drugim można ich zapoznać z tym fenomenem.

1

@kuz Najlepsze jest to, że kiedyś czytałem artykuł że ponoć istnieją badania i stwierdzono, że to jest naturalne, że ludzie najlepiej rozróżniają przedstawicieli własnej rasy. Biały człowiek ma na przykład problem z rozróżnianiem Azjatów i odwrotnie - Azjaci mają problem z rozróżnianiem białych.
Edit - fenomen ten nazywa się "efekt innej rasy". Na przyszłość zapoznaj nieświadomych z tym pojęciem,bo wyzywanie od rasistów jest w tym przypadku nieuzasadnione.

1

@robsesh Nie do końca się z tym zgodzę, że za późno. Znam osobę po 60- tce która z dnia na dzień rzuciła palenie, ale to musi wyjść od tej osoby. Żadne naciski czy wpływ z zewnątrz raczej nie pomoże.

1

@FC1899Barca Narobił się jak głupi i po co? Taniej go wyszło? Bez sensu - na szrocie kupiłby całą ćwiartkę, zrobił porządnie i nikt by się nie poznał, a tu wystarczy popukać i sprawa się rypnie.

0

@Messibestplayerintheworld Niemuszę się nad tym zastanawiać bo to nie moja sprawa tylko Auby. Mogę tylko dodać, że gdyby miał chęć zostać to ja tą decyzję doskonale rozumiem.

0

@Messibestplayerintheworld A znasz zdanie samego Auby na ten temat? Być może mu taka rola pasuje.

0

@msmsms Podobne przykłady można znaleźć prawdopodobnie w każdej religii. Nieważne z jakich powodów - ważne, że nie promują nagannych wzorców.

0

@ranger3120 Zdecydowanie nie - właśnie słońce tak na mnie działa, że nie mam chęci do niczego.

1

@Przemek2323 Według mnie nikogo w tym przestoju nie obchodziły wysokie koszty, bo te i tak przerzucone by zostały na klientów. Stawiałbym raczej na to, że chcieli w ten sposób oszczędzić gaz na zimę, ale nie zdali sobie sprawy z ubocznych skutków.

0

@pluszek Wiń urzędników którzy ich tam wysłali za tą głupotę. Ewentualnie mieszkańców którzy tym urzędnikom nie potrafią przemówić do rozsądku. W wielu miastach zaprzestają już praktyki koszenia trawników - urzędnikom jest to nawet na rękę bo wydadzą mniej kasy z budżetu miasta.

0

@msmsms No i tak cię to boli? Że z powodu religii nie chcą uczynić czegoś wbrew jej zasadom?

0

@FC1899Barca O przepraszam - z tym ostatnim punktem się nie zgodzę. Do dziś pamiętam wywiad Bońka bodajże dla Piłki Nożnej w którym prorokował międzynarodową karierę dla Roberta Lewandowskiego. Jak dobrze pamiętam to jeszcze gdy grał w Lechu.

0

@marcin62 Tylko, że wtedy robili browary, a nie produkowali jakieś szczyny na skalę masową.

0

@Malkey95 Nie mają raczej wyboru. Pytanie tylko ile za to zaplacimy.

1

@jeyx77x Nie żeby coś, ale ci milionerzy sami powinni zadbać o swoje bezpieczeństwo i wydać trochę kasy na ochronę. Może nie tyle, że powinni ale na ich miejscu ja bym tak zrobił skoro dochodzi do takich napadów.

0

@Bobo25 Jedyny "sondaż" się liczy - wybory. Cała reszta to pic na wodę, fotomontaż robiony pod konkretne zamówienie

1

@ObiwanKenobi Kolejki zawsze budzą agresję.

1

@Rust_Cohle A po co ci ktoś do tego potrzebny? Posmaruj sobie palec i sam przetestuj. Każdy kto w życiu zetknął się z miodem nie musi tego robić aby to stwierdzić.

0

@Azi Jeśli będzie to prawdziwy Janusz to będzie nadal spisywał co dwa tygodnie umowy z pracownikiem który się na to zgodzi i trzymał je w szufladzie na wypadek kontroli i sukcesywnie je niszczył.

2

@Rust_Cohle Nie sądzę aby lepki miód miał takie właściwości, że daje lepszy poślizg.

19

@Kessie Ostatnio w serialu Yellowstone Costner wygłosił fajną kwestię do protestującej weganki i uświadomił ją, że podczas produkcji roślinnej zabijane są także miliony stworzeń żyjących w glebie,więc tak naprawdę skupia się ona na wybranych gatunkach tylko z tego powodu,że bardziej się jej podobają.

0

@Sergio_Devils Real i PSG.

1

@Nazio87 "Lider prorosyjskich faszystów". Hehehe

1

@Bogan Śmiem zaryzykować stwierdzenie,że gdyby z tą brodą startował na prezydenta to zebrałby kilka procent głosów więcej.

0

@LeoMessi1994 Ja tam mam wywalone jądra na tego dyrektora kołchozu.

1

@Pawel13sz Obowiązkowo południe Stanów i czarny kolor skóry.

0

@LukaszFan Powinno być karane bojkotem - a karę powinni wymierzać widzowie.

0

@wiksxd Ale nigdy dotąd nie było sezonu tak zaburzonego przez mundial,a do tego z każdym rokiem jest starszy a nie młodszy. Klub będzie musiał sobie radzić, ale gdyby Auba został to na pewno trochę by pograł.

2

@tko Dokładnie. Poza tym gdyby groziła im rzeczywista utrata tej kasy to mogłoby dojść do konfliktu interesów i ewentualnej sprzedaży jakiegoś zawodnika po zaniżonej cenie ze szkodą dla klubu,ale z korzyścią dla gwaranta.

1

@Kgorecki2500 Ok. Już widzę - do tego to kwestia 5-6 dni. To może być ciekawy tydzień. Gdy to się rozejdzie to będzie to co z cukrem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?