@Tridente2015 Dokładnie - odejście Auby i przybycie Alonso to dwa ruchy które mnie nie cieszą. Co do Alonso to głównie ze względów pozasportowych. Co do Auby to głównie ze względu na sympatię do tego bramkostrzelnego zawodnika.
@Kidd Właśnie owies ma spora kaloryczność i ustępuje jedynie węglowi. Sam testowałem to tej zimy i miałem problem, że czujnik kilka razy wywalał mi błąd z powodu zbyt wysokiej temperatury palnika.
@Kidd Kwestia czasu, aż ludzie odkryją że istnieje stosunkowo tanie (przynajmniej w porównaniu do innych alternatyw) i legalne paliwo opałowe a jest nim zboże. Nadaje się zarówno do kopciuchów jak i części kotłów na pellet.
@Comentateiro Makroekonomia jest jednak bardziej skomplikowana niż chirurgia. W tym sensie, że trzeba brać pod uwagę miliony zmiennych i ciężko przewidzieć efekty podjętych działań.
@7black4 Aż z ciekawości zerknąłem kto to w ogóle jest i na stronie Sejmu podają, że ukończył Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku w 1968 roku, więc skąd ta szkoła zawodowa w twoim opisie?
@kuz Pomijając zupełnie aspekty sportowe to za Alonso ciągnie się smród innego rodzaju i to jest główny powód niechęci do tego transferu dla wielu kibiców.
@Kusco15 "Podchodźmy z dystansem do informacji z internetu wszakże co chwila pojawiają się różne rewelację, które mają na celu wywołać między nami konflikt." Napisała osoba, która notorycznie wrzuca różne rewelacje mające na celu wywołać konflikt...
@kuz Najlepsze jest to, że kiedyś czytałem artykuł że ponoć istnieją badania i stwierdzono, że to jest naturalne, że ludzie najlepiej rozróżniają przedstawicieli własnej rasy. Biały człowiek ma na przykład problem z rozróżnianiem Azjatów i odwrotnie - Azjaci mają problem z rozróżnianiem białych. Edit - fenomen ten nazywa się "efekt innej rasy". Na przyszłość zapoznaj nieświadomych z tym pojęciem,bo wyzywanie od rasistów jest w tym przypadku nieuzasadnione.
@robsesh Nie do końca się z tym zgodzę, że za późno. Znam osobę po 60- tce która z dnia na dzień rzuciła palenie, ale to musi wyjść od tej osoby. Żadne naciski czy wpływ z zewnątrz raczej nie pomoże.
@FC1899Barca Narobił się jak głupi i po co? Taniej go wyszło? Bez sensu - na szrocie kupiłby całą ćwiartkę, zrobił porządnie i nikt by się nie poznał, a tu wystarczy popukać i sprawa się rypnie.
@Messibestplayerintheworld Niemuszę się nad tym zastanawiać bo to nie moja sprawa tylko Auby. Mogę tylko dodać, że gdyby miał chęć zostać to ja tą decyzję doskonale rozumiem.
@Przemek2323 Według mnie nikogo w tym przestoju nie obchodziły wysokie koszty, bo te i tak przerzucone by zostały na klientów. Stawiałbym raczej na to, że chcieli w ten sposób oszczędzić gaz na zimę, ale nie zdali sobie sprawy z ubocznych skutków.
@pluszek Wiń urzędników którzy ich tam wysłali za tą głupotę. Ewentualnie mieszkańców którzy tym urzędnikom nie potrafią przemówić do rozsądku. W wielu miastach zaprzestają już praktyki koszenia trawników - urzędnikom jest to nawet na rękę bo wydadzą mniej kasy z budżetu miasta.
0
@Tridente2015 Dokładnie - odejście Auby i przybycie Alonso to dwa ruchy które mnie nie cieszą. Co do Alonso to głównie ze względów pozasportowych. Co do Auby to głównie ze względu na sympatię do tego bramkostrzelnego zawodnika.
1
No i punkt 9 sprawia że już mi się nie podoba....
1
@hayek W końcu byśmy się doczekali szans na wygraną w LM.
2
@hayek Niech biorą Alemany'ego do tych negocjacji
0
@Kidd Właśnie owies ma spora kaloryczność i ustępuje jedynie węglowi. Sam testowałem to tej zimy i miałem problem, że czujnik kilka razy wywalał mi błąd z powodu zbyt wysokiej temperatury palnika.
0
@Kidd W zasadzie na upartego to nie trzeba go nawet pelletować. Cena na razie jest niska w porównaniu do innych paliw.
0
@Comentateiro ABW już cię namierza domorosły terrorysto z La Rambli.
1
@Kidd Kwestia czasu, aż ludzie odkryją że istnieje stosunkowo tanie (przynajmniej w porównaniu do innych alternatyw) i legalne paliwo opałowe a jest nim zboże. Nadaje się zarówno do kopciuchów jak i części kotłów na pellet.
3
@Mario96w Przynajmniej dzięki temu od razu widać, że w głowie ma poukładane.
0
@Kondziubarca Nie strasz, nie strasz...
3
Powodzenia Samu. Trzymam za niego kciuki i oby wrócił na szczyt.
1
@Comentateiro Makroekonomia jest jednak bardziej skomplikowana niż chirurgia. W tym sensie, że trzeba brać pod uwagę miliony zmiennych i ciężko przewidzieć efekty podjętych działań.
0
@7black4 Aż z ciekawości zerknąłem kto to w ogóle jest i na stronie Sejmu podają, że ukończył Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku w 1968 roku, więc skąd ta szkoła zawodowa w twoim opisie?
0
@7black4 Uczepili się dziadzi,aż biedaczyna się zaczął motać ze stresu. Jak im nie wstyd tak naskoczyć na biednego człowieka.
0
@kuz Pomijając zupełnie aspekty sportowe to za Alonso ciągnie się smród innego rodzaju i to jest główny powód niechęci do tego transferu dla wielu kibiców.
0
@Zoker Pocałunek smoka.
0
@Herato Te ameby już osiągnęły swój cel jakim była deklaracja Michniewicza że z niego rezygnuje.
0
@Herato Gdyby jeszcze nie osłabiali najgroźniejszych rywali podkupując ich najlepszych graczy...
2
@Kusco15 "Podchodźmy z dystansem do informacji z internetu wszakże co chwila pojawiają się różne rewelację, które mają na celu wywołać między nami konflikt." Napisała osoba, która notorycznie wrzuca różne rewelacje mające na celu wywołać konflikt...
0
@Comentateiro Ciemnogród nie rozumie wielu rzeczy....
0
@kuz To albo trollują albo mają takie klapki na oczach. W tym pierwszym przypadku olać, w tym drugim można ich zapoznać z tym fenomenem.
1
@kuz Najlepsze jest to, że kiedyś czytałem artykuł że ponoć istnieją badania i stwierdzono, że to jest naturalne, że ludzie najlepiej rozróżniają przedstawicieli własnej rasy. Biały człowiek ma na przykład problem z rozróżnianiem Azjatów i odwrotnie - Azjaci mają problem z rozróżnianiem białych.
Edit - fenomen ten nazywa się "efekt innej rasy". Na przyszłość zapoznaj nieświadomych z tym pojęciem,bo wyzywanie od rasistów jest w tym przypadku nieuzasadnione.
1
@robsesh Nie do końca się z tym zgodzę, że za późno. Znam osobę po 60- tce która z dnia na dzień rzuciła palenie, ale to musi wyjść od tej osoby. Żadne naciski czy wpływ z zewnątrz raczej nie pomoże.
1
@FC1899Barca Narobił się jak głupi i po co? Taniej go wyszło? Bez sensu - na szrocie kupiłby całą ćwiartkę, zrobił porządnie i nikt by się nie poznał, a tu wystarczy popukać i sprawa się rypnie.
0
@Messibestplayerintheworld Niemuszę się nad tym zastanawiać bo to nie moja sprawa tylko Auby. Mogę tylko dodać, że gdyby miał chęć zostać to ja tą decyzję doskonale rozumiem.
0
@Messibestplayerintheworld A znasz zdanie samego Auby na ten temat? Być może mu taka rola pasuje.
0
@msmsms Podobne przykłady można znaleźć prawdopodobnie w każdej religii. Nieważne z jakich powodów - ważne, że nie promują nagannych wzorców.
0
@ranger3120 Zdecydowanie nie - właśnie słońce tak na mnie działa, że nie mam chęci do niczego.
1
@Przemek2323 Według mnie nikogo w tym przestoju nie obchodziły wysokie koszty, bo te i tak przerzucone by zostały na klientów. Stawiałbym raczej na to, że chcieli w ten sposób oszczędzić gaz na zimę, ale nie zdali sobie sprawy z ubocznych skutków.
0
@pluszek Wiń urzędników którzy ich tam wysłali za tą głupotę. Ewentualnie mieszkańców którzy tym urzędnikom nie potrafią przemówić do rozsądku. W wielu miastach zaprzestają już praktyki koszenia trawników - urzędnikom jest to nawet na rękę bo wydadzą mniej kasy z budżetu miasta.