@Messi1000000 Generalnie nie ma przymusu grać w repce. Nie na tym to przecież polega. Wyłączając oczywiście jakieś kraje reżimowe to nie ma opcji aby były za to jakies kary inne niż ta, że więcej powołania nie będzie.
@Recha_0684 W normalnych czasach może i zgoda, ale żyjemy w takich ciekawych czasach, że z blackoutem liczą się nawet takie potęgi jak Niemcy, Szwajcaria itd. To nie jest tylko nasz problem. Dlatego w interesie większości społeczeństwa jest to aby jednak te niepotrzebne sprzęty nie pobierały energii.
@Nano22 Pomysł wygląda rewelacyjnie. Ciekawe jak wyglądają szczegóły, ale sama idea mi się podoba. Aczkolwiek wątpię, że sama marchewka zmieni nawyki obecnego roszczeniowego i leniwego społeczeństwa.
@takisobiektos No to popatrz co zrobili w Kanadzie i jak odcięli ludzi od ich wirtualnych pieniędzy tylko za to, że wspierali protest. A to nie jest jakieś państwo reżimowe, tylko rzekomo demokratyczne.
1
@Janiama Barca- Elche 2-2.
9
@Kgorecki2500 W USA prezydent i wice też chyba nie podróżują razem.
1
@NorbiTBOB No to niezłe zaskoczenie. Ale to jest absurdalny przepis. Nigdy bym nawet nie pomyślał, że taki istnieje.
0
@Messi1000000 Generalnie nie ma przymusu grać w repce. Nie na tym to przecież polega. Wyłączając oczywiście jakieś kraje reżimowe to nie ma opcji aby były za to jakies kary inne niż ta, że więcej powołania nie będzie.
2
@Recha_0684 W normalnych czasach może i zgoda, ale żyjemy w takich ciekawych czasach, że z blackoutem liczą się nawet takie potęgi jak Niemcy, Szwajcaria itd. To nie jest tylko nasz problem. Dlatego w interesie większości społeczeństwa jest to aby jednak te niepotrzebne sprzęty nie pobierały energii.
1
@rafa324 Sam napisałeś o truciu węglem nie wiadomo po co, skoro jesteś świadomy,że zmiana sposobu ogrzewania za wiele w tym zakresie nie zmieniła.
0
@AmigoBlancos Ja liczyłem, ale się okazalo że we wtorek grają. Uefa zagrała w kulki, bo myślałem,że grupy grają zamiennie a tu takie cyrki
1
@Nano22 Pomysł wygląda rewelacyjnie. Ciekawe jak wyglądają szczegóły, ale sama idea mi się podoba. Aczkolwiek wątpię, że sama marchewka zmieni nawyki obecnego roszczeniowego i leniwego społeczeństwa.
0
@El dominatore @pt9 Byle tylko nie skończył kariery tak jak Mendy.
1
A pamiętacie Demira albo Halilovicia? Ja też nie.....
0
@kuz Nie no - mam nadzieję, że dzieciak ma trochę oleju w głowie i wyrzucił tę kartkę.
1
@Peszko07 To chyba nie jest pierwsza gmina. Jak byłem z miesiąc temu w Świętej Lipce to tam już wtedy wisiały jakieś kartki informujące,że gmina zamierza oszczędzać na energii wyłączając latarnie.
Edit - od 18 lipca już tak robią - oto źródło https://info-ketrzyn24.pl/reszel-egipskie-ciemnosci-w-reszlu-od-poniedzialku/
1
@JohnnyBarca Akurat Barca robiła większe wtopy transferowe - patrz Coutinho i Griezmann.
1
@P33ck Nie zapominaj o naszym Konradzie de La Fuente.
1
@bartekvisca Mnie też paraliżuje myśl na wyjściu do sklepu po bułki, ale to się nazywa inflacja a nie depresja.
0
@Worny Tuchel do Juve.
1
@Comentateiro Gdyby Messi żył w jego czasach to ani nikt z Europy go nie ściągnął jako nastolatka ani nikt by go nie leczył za młodu.
2
@PatrychoO Żona Jędruli.
0
@DamianBarcaCule Jemu by się przydał pobyt nie w zakładzie zamkniętym, ale na oddziale zamkniętym.
0
@adambądkowski93 To tak jak te typy które jadą autem na komendę aby się zbadać alkomatem, a tam zabierają im prawko.
0
@J4no A co chciałbyś aplikować na stanowisko kata? Chore masz fantazje.
1
@Firestone Dokładnie. Dopiero gdy zdasz egzamin i zaczniesz sam jeździć to zaczyna się nauka jazdy.
5
@tristan87 I jak tu ich nie lubić? Do boju Celtowie.
3
@takisobiektos No to popatrz co zrobili w Kanadzie i jak odcięli ludzi od ich wirtualnych pieniędzy tylko za to, że wspierali protest. A to nie jest jakieś państwo reżimowe, tylko rzekomo demokratyczne.
0
@tbas Dokładnie. Wystarczy spojrzeć na ostatnie mecze w Bundeslidze.
4
@jordus100 Trzeba było ściągnąć Sterlinga zamiast Raphinhi.
1
@Rl9k1nG No dokładnie - dla mnie też to wygląd na czołg.
1
@FC1899Barca Na szczęście powstała już technologia poza kontrolą i w razie potrzeby szybko ewoluuje aby te zamiary udaremnić.
0
@AFA90 Raz VAR daje (patrz Viktoria Pilzno, gdy arbiter na początku podjął błędną decyzję), a raz odbiera - jak wczoraj.
0
@Fido66 Pewnie na biurku Władimira Władymirowicza.