@Ojciec5tkidzieci Co ciekawe niejaka europosłanka Spurek już krytykowała to, że w Polsce mają wprowadzić ten rejestr. To co ona nawet nie wie za czym tam głosuje? Fajnie by było dotrzeć do rejestru jak wówczas głosowała.
@Borneo Człowieku - nie chodzi mi o treść którą przekazujesz, tylko o formę w jakiej to robisz. Błąd na błędzie, pełno literówek, do tego ogólny chaos. Naprawdę ciężko się to czyta.
@tristan87 Banda foliarzy. Nic dla was nie znaczy ludzkie życie? Jeden ceni je bardziej niż jakieś sałatki, a drugi by się po lasach szwendał i chorobę roznosił. A zastanowiliście się kiedyś jeden z drugim ile ludzkich istnień zostało dzięki temu uratowanych?
@sonek Dokładniej to jeśli ktoś we wniosku wskaże np. że mieszka 5 osób, a deklarował we wniosku na odpady 3 osoby to jest wzywany do wyjaśnień i ewentualnie będzie bulił za odpady za te 5 osób. Jeśli ktoś ma kilka nieruchomości to przede wszystkim dostanie dodatek tylko za tą za którą płaci za odbiór odpadów przez cały rok a nie tylko za nieruchomości rekreacyjne. No i mają też weryfikować aby dostał tylko na jedną nieruchomość nawet jeśli płaci za cały rok odbiór odpadów w kilku miejscach, chyba ze zmieni to w deklaracjach i przepisze na kogoś innego.
Wiecie jaki fajny myk zrobili przy okazji tych dopłat do węgla itd.? Sprawdzają i porównują je z deklaracjami za odpady. Trzeba przyznać,że wymyślili bardzo sprawny mechanizm weryfikacyjny.
@FC1899Barca Chciałbym zobaczyć kiedyś jego minę jak sam trafi na podobny patent kogoś kto przed nim też tak zrobił. Choć są też specjalne kleje do gwintów o różnej mocy stosowane w miejscach gdzie są np drgania i śruby mają tendencję do luzowania i kilka razy sam stosowałem i nawet chyba potem to odkręcałem bez większego problemu.
@MesQueUnClub_87 Temat bananów to grubsza sprawa, zwłaszcza w świecie sportu. Czytałem kiedyś jak to bodajże w skokach narciarskich były stosowane jako pewnego rodzaju doping i w zależności właśnie od stopnia dojrzałości były podawane sportowcom w odpowiednim czasie przed zawodami aby wywołać u nich dopływ energii.
@FC1899Barca Ale wiesz,że ten dziennikarz tak jak i inni żyje z takich tematów i z podsycania napięć i lęków? Gdyby każdy z nich pisał "dobrze jest,dobrze chłopaki robią,idą lepsze czasy,dobry przekaz leci", to musieliby zmienić zawód bo nikt by tego nie czytał,nie klikał i nie rozpowszechniał i im za to nie płacił.
@Lola120 Taka ciekawostka, że miód traci swoje zdrowotne właściwości powyżej 40 stopni więc trzeba napój ochłodzić do tej temperatury. Ostatnio lekarz zalecał mi też mleko z miodem.
@macio_944 No tak. Niektórym odwala z powodu hinduskiego symbolu szczęścia, a to też tylko jakiś tam symbol na kawałku materiału. Dziś każdy sportowiec może głosić otwarcie swoje poglądy na setki sposobów więc stadiony powinny być od tego wolne.
@Sulimo Taka ciekawostka, że nasza wiedza o mózgu jest znikoma, więc wszelkie porównywanie nawet pod względem biologicznym nie ma większego sensu, bo do żadnych wniosków to nie prowadzi.
@tomek8756 Wina państwa jest tylko taka, że dali małpie brzytwę. Cała wina leży po stronie zawistnych urzędników, którzy chcieli zgnębić człowieka bo nie przyjął pokornie grzywny.
@macio_944 Odważny gest? Nie oszukujmy się - reprezentacje będą pod parasolem ochronnym i nic a nic im nie grozi. Ale ciekawe ile kibiców zachęconych podobnym zachowaniem swoich idoli będzie szykanowanych i nikt im wówczas nawet nie pomoże, a wszystko będzie zamilczane.
@FC1899Barca Kolejny raz napiszę to samo - UEFA i FIFA powinna to unormować i zakazać podobnych samowolnych gestów. Żeby się potem nie obudzili gdy jakaś reprezentacja wyjdzie z opaskami ze swastyką, Al-kaidą, czy rosyjską flagą. Bo potem będzie tylko płacz i zgrzytanie zębów. Ale tak się kończy wprowadzanie polityki do sportu.
@Coutinho007 A co niby zmienia ta wiedza? Cieszy mnie każde zdarzenie, które choćby o cień promila zwiększa naszą szansę na ugranie choćby punktu. Nie takie cuda się w piłce zdarzały.
@Coutinho007 No niestety - nic nie poradzę. Bardziej mnie interesuje to jak sobie poradzi nasza reprezentacja a większe szanse mamy gdy Messi wówczas nie zagra.
0
@Kusco15 Ale to jakaś krytyka czy tylko ciekawostka?
14
@katalonczyk112 Kolejne kryterium "prawdziwego kibica"? Kto to wprowadził?
1
@Ojciec5tkidzieci Co ciekawe niejaka europosłanka Spurek już krytykowała to, że w Polsce mają wprowadzić ten rejestr. To co ona nawet nie wie za czym tam głosuje? Fajnie by było dotrzeć do rejestru jak wówczas głosowała.
0
@Borneo Ok to dzięki w takim razie, choć i tak nie wiem co autor miał na myśli.
0
@Borneo Nie "poddwaj suę"?
0
@Borneo Człowieku - nie chodzi mi o treść którą przekazujesz, tylko o formę w jakiej to robisz. Błąd na błędzie, pełno literówek, do tego ogólny chaos. Naprawdę ciężko się to czyta.
0
@Borneo "Misja samobujcza|" to przedrzeć się przez twoje wywody. Pisz na spokojnie swoje posty bo ciężko je przeczytać i jeszcze coś zrozumieć.
0
@draxidox Ja zanim pójdę do kina na film to ściągam i oglądam sobie najpierw piracką wersję ...
0
@tristan87 To jest porąbane. Nie pojmuję jaka korzyść przypada temu gatunkowi z tej cechy w którą wyposażyła ją natura.
1
@tristan87 Banda foliarzy. Nic dla was nie znaczy ludzkie życie? Jeden ceni je bardziej niż jakieś sałatki, a drugi by się po lasach szwendał i chorobę roznosił. A zastanowiliście się kiedyś jeden z drugim ile ludzkich istnień zostało dzięki temu uratowanych?
0
@sonek Dokładniej to jeśli ktoś we wniosku wskaże np. że mieszka 5 osób, a deklarował we wniosku na odpady 3 osoby to jest wzywany do wyjaśnień i ewentualnie będzie bulił za odpady za te 5 osób. Jeśli ktoś ma kilka nieruchomości to przede wszystkim dostanie dodatek tylko za tą za którą płaci za odbiór odpadów przez cały rok a nie tylko za nieruchomości rekreacyjne. No i mają też weryfikować aby dostał tylko na jedną nieruchomość nawet jeśli płaci za cały rok odbiór odpadów w kilku miejscach, chyba ze zmieni to w deklaracjach i przepisze na kogoś innego.
0
Wiecie jaki fajny myk zrobili przy okazji tych dopłat do węgla itd.? Sprawdzają i porównują je z deklaracjami za odpady. Trzeba przyznać,że wymyślili bardzo sprawny mechanizm weryfikacyjny.
2
@FC1899Barca Chciałbym zobaczyć kiedyś jego minę jak sam trafi na podobny patent kogoś kto przed nim też tak zrobił. Choć są też specjalne kleje do gwintów o różnej mocy stosowane w miejscach gdzie są np drgania i śruby mają tendencję do luzowania i kilka razy sam stosowałem i nawet chyba potem to odkręcałem bez większego problemu.
1
@MesQueUnClub_87 Temat bananów to grubsza sprawa, zwłaszcza w świecie sportu. Czytałem kiedyś jak to bodajże w skokach narciarskich były stosowane jako pewnego rodzaju doping i w zależności właśnie od stopnia dojrzałości były podawane sportowcom w odpowiednim czasie przed zawodami aby wywołać u nich dopływ energii.
0
@LloretDeMar Może i spotykane ale wytykanie hipokryzji zawsze na propsie.
0
@FC1899Barca Ale wiesz,że ten dziennikarz tak jak i inni żyje z takich tematów i z podsycania napięć i lęków? Gdyby każdy z nich pisał "dobrze jest,dobrze chłopaki robią,idą lepsze czasy,dobry przekaz leci", to musieliby zmienić zawód bo nikt by tego nie czytał,nie klikał i nie rozpowszechniał i im za to nie płacił.
1
@Lola120 Taka ciekawostka, że miód traci swoje zdrowotne właściwości powyżej 40 stopni więc trzeba napój ochłodzić do tej temperatury. Ostatnio lekarz zalecał mi też mleko z miodem.
2
@8stoichkov8 Zawsze gdy to widzę to cały czas się gapię jak ten koleś jednocześnie gra na perkusji i na klawiszach. Mistrz drugiego planu.
2
@FC1899Barca Udział w wojnie może oznaczać wiele.
1
@macio_944 No tak. Niektórym odwala z powodu hinduskiego symbolu szczęścia, a to też tylko jakiś tam symbol na kawałku materiału. Dziś każdy sportowiec może głosić otwarcie swoje poglądy na setki sposobów więc stadiony powinny być od tego wolne.
0
@Sulimo Taka ciekawostka, że nasza wiedza o mózgu jest znikoma, więc wszelkie porównywanie nawet pod względem biologicznym nie ma większego sensu, bo do żadnych wniosków to nie prowadzi.
0
@tomek8756 Wina państwa jest tylko taka, że dali małpie brzytwę. Cała wina leży po stronie zawistnych urzędników, którzy chcieli zgnębić człowieka bo nie przyjął pokornie grzywny.
0
@gumaz Nie wiem kto to i nie kojarzę takiej ksywy na La Rambli, ale te Fame Mma uważam za totalne dno więc raczej nie.
0
@gumaz Realny konflikt w wirtualnym świecie? W takim razie tylko z kibicami Realu.
0
@macio_944 Odważny gest? Nie oszukujmy się - reprezentacje będą pod parasolem ochronnym i nic a nic im nie grozi. Ale ciekawe ile kibiców zachęconych podobnym zachowaniem swoich idoli będzie szykanowanych i nikt im wówczas nawet nie pomoże, a wszystko będzie zamilczane.
2
@FC1899Barca Kolejny raz napiszę to samo - UEFA i FIFA powinna to unormować i zakazać podobnych samowolnych gestów. Żeby się potem nie obudzili gdy jakaś reprezentacja wyjdzie z opaskami ze swastyką, Al-kaidą, czy rosyjską flagą. Bo potem będzie tylko płacz i zgrzytanie zębów. Ale tak się kończy wprowadzanie polityki do sportu.
1
@Medium To tak jak większość w tym Sejmie. Musi chodzić o coś konkretniejszego.
0
@Coutinho007 A co niby zmienia ta wiedza? Cieszy mnie każde zdarzenie, które choćby o cień promila zwiększa naszą szansę na ugranie choćby punktu. Nie takie cuda się w piłce zdarzały.
0
@Emhyr Ale jest nasza i tyle wystarczy. Reprezentacji tak jak rodziny się nie wybiera.
0
@Coutinho007 No niestety - nic nie poradzę. Bardziej mnie interesuje to jak sobie poradzi nasza reprezentacja a większe szanse mamy gdy Messi wówczas nie zagra.