La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1343 Culés

6

30.11.2022r Polska vs Argentyna o godz. 20:00
Dokładnie za 63dni odbędzie się to widowisko, Lewy vs Leo Messi. ;)

Jeszcze można wymienić duo Jacek Góralski vs Rodrigo De Paul ;)

7

@Lionel_Messi10 Ależ to będzie srogi wp****l. Aczkolwiek trochę szkoda będzie Argentyny, mimo wszystko.

5

@macio_944 Tam będzie kareta Leo Messiego ;))

konto usunięte

0

@Lionel_Messi10 Góralskiego nawet na mundialu nie będzie

0

@Emhyr Mam nadzieję, że Messiego też tam nie będzie.

konto usunięte

0

@maroon No trudno żeby nie był

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

3

@maroon Czy tobie sufit na łeb się nie spadł? Życzyć kontuzji takiemu zawodnikowi?

0

@Coutinho007 No niestety - nic nie poradzę. Bardziej mnie interesuje to jak sobie poradzi nasza reprezentacja a większe szanse mamy gdy Messi wówczas nie zagra.

3

@maroon Dobrze, ale kontuzji nie życzy się nikomu, nawet takiemu Viniciusowi, Casemiro, Carvajalowi czy Grzmotowi, mimo, że ich nie trawie. Niech nasze orły pokażą klase i spróbują go zatrzymać.

konto usunięte

3

@maroon Przecież nasza reprezentacja to jest totalny syf XD

0

@Emhyr Ale jest nasza i tyle wystarczy. Reprezentacji tak jak rodziny się nie wybiera.

4

@maroon Ale ty wiesz, że nie mamy szansy nawet na wyjście z grupy prawda? Nawet bez Messiego Argentyna by nas zmiotła z planszy.

konto usunięte

3

@maroon Trzeba być realistą. Tam nawet jak wyjmiesz Lautaro i Messiego to nadal nas zdominują bo to nie jest ten poziom piłkarski.

0

@Coutinho007 A co niby zmienia ta wiedza? Cieszy mnie każde zdarzenie, które choćby o cień promila zwiększa naszą szansę na ugranie choćby punktu. Nie takie cuda się w piłce zdarzały.

1

@maroon No to skoro by ciebie ucieszyła kontuzja Leo tylko przez to no to gratuluje ci.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?