La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1515 Culés

22

https://x.com/murzynfrogXL/status/1575741813666635776

XD I teraz pewnie u części osób przez głowe przelatuja takie myśli:
"Aha, w całej UE? A to nie, to dobre rozwiązanie jest! Brawo UE, osiem gwiazdek, pozdro".

17

@Ojciec5tkidzieci powracamy do wczorajszej mojej dyskusji na temat "jak społeczeństwo odbiera daną decyzję, w zależności od tego, kto ją podejmuje". Lewaki wczoraj i dzisiaj: "hurr durr PiS (którego też szczerze nienawidzę). Piekło kobiet!!! Wyjechać do Czech trzeba!"
Lewaki po dowiedzeniu się, że to ich ukochaną UE wprowadza: "czy macie może sojowe mleko? Ale ładna pogoda dzisiaj. Taka piękna polska złota jesień".

A to tylko jeden z wielu przykładów.

1

@Ojciec5tkidzieci Co ciekawe niejaka europosłanka Spurek już krytykowała to, że w Polsce mają wprowadzić ten rejestr. To co ona nawet nie wie za czym tam głosuje? Fajnie by było dotrzeć do rejestru jak wówczas głosowała.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?