0

@antymadrista1 Najważniejszy dwumecz z Interem i Bayern. O kolejności w lidze i tak zadecydują mecze z dołem tabeli.

0

@Borneo Kto to jezd ałgiasz?

3

@Kessie Esencja wolności - bo wolno się będzie ładował.

0

@liberoFCB On tydzień lub dwa przed tą wypowiedzią z PSG mówił dokładnie to samo.

0

@Criss18Barca Do dziś się zastanawiam jak po świetnym dla nich Euro Węgrzy przegrali z nami awans na mundial.

0

@Rl9k1nG Wyraziliby zaniepokojenie i być może jakieś sankcje by na nich nałożyli.

2

@FC1899Barca Ciekawe jak ta zwykła drewniana skamielina znalazła się na Księżycu?

16

@jabber21 Jakby człowiek wiedział, że się przewróci to by się zawczasu położył.

0

@osa91 "lobby LGBT" czy "ideologia gender" z tego przemówienia, też zna każdy.

0

@michal26 No i właśnie tam to było oddolne.

2

@michal26 Nie da się nigdzie wprowadzać demokracji z zewnątrz. Takie rozwiązanie zawsze będzie ułomne i nietrwałe. To musi pójść od dołu od samych Rosjan.

3

@VegetaPolska A wszyscy topowi koszykarze są czarni.

0

@Kazragore Na polu walki byś nie wybrzydzał i pewnie byś wolał takiego chirurga niż żeby cię kroił jakiś niepiśmienny chłopak ze stepów.

5

@Hubsao Co w tym dziwnego, że przed śmiercią ludzie ostatni raz zabalowali?

0

@slayer Bo Lewy wiecznie grał nie będzie.

1

@GeneralXavi Szkoda, że urwane bo chciałbym poznać ciąg dalszy i jaka jest puenta.

0

Ależ to byłby hit gdyby udało się podpisać Benzemę.

0

@Benz A te protesty to niby kto inspiruje i opłaca?

0

@ZbiornikCOM Co ta wódka robi z ludzi. A na serio to mam nadzieję, że on już jest wolny. Jeśli tak to gratulacje.

1

@Gacek5 Obyś miał rację.

2

@Comentateiro Generalnie to w ostatnich latach da się zauważyć trend, że piłkarze starzeją się wolniej. Kiedyś po trzydziestce to już był schyłek kariery.

0

@hazo428 Po prostu postawił wszystko na jedną kartę, no ale nie wyszło.

8

@Pstryk Przecież to wyciek danych z policji.

0

@VamosRakieta Tyle, że wielu kibiców którzy nie siedzą na internecie nawet nie zdaje sobie sprawy z tych dram które się tam dzieją. Ja tam lubię słuchać jak Borek komentuje mecze, a reszta jego życia mnie nie obchodzi.

1

@Zbyszard Dokładnie. W Polsce ta menda jest pamiętana głównie z tamtego wyczynu.

0

@VamosRakieta Serio wrzucasz Borka do jednego worka z Hajtą? Przecież Borek całkiem dobrze komentuje mecze.

2

@Zbyszard Włochy górom.

1

@FC1899Barca Słabe to trochę.

0

@RosjaninBut Kiedy w końcu ludzie zrozumieją, że w polityce międzynarodowej nie ma żadnych kumpli tylko interesy?

1

@Sensible I prawidłowo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?