@Kondziubarca Dziwne to wszystko. Jeszcze gdyby to była jakaś królowa, która miała znaczny wpływ na władzę, a przecież to tylko ułuda. Zupełnie tego nie rozumiem.
Jak tam ramblowicze? Szykujecie już kilka stówek na świadectwo energetyczne budynku? A może ktoś robi już jakieś kursy i liczy na swój udział w torcie wartym 300 zł razy kilka milionów budynków? I zdalne wystawianie świadectw i inkasowanie opłat? Dziękujemy eurokraci, dziękujemy polskim (p)osłom, którzy głosowali za.
@kibic1899 Dlaczego w ogóle Murzyni zawłaszczają sobie wyzwisko "małpa" i łączą go ze swoim kolorem skóry? Jakieś kompleksy mają? Wyzwisko to jest stosowane przecież wobec każdej rasy.
@Messi1000000 Generalnie nie ma przymusu grać w repce. Nie na tym to przecież polega. Wyłączając oczywiście jakieś kraje reżimowe to nie ma opcji aby były za to jakies kary inne niż ta, że więcej powołania nie będzie.
@Recha_0684 W normalnych czasach może i zgoda, ale żyjemy w takich ciekawych czasach, że z blackoutem liczą się nawet takie potęgi jak Niemcy, Szwajcaria itd. To nie jest tylko nasz problem. Dlatego w interesie większości społeczeństwa jest to aby jednak te niepotrzebne sprzęty nie pobierały energii.
@Nano22 Pomysł wygląda rewelacyjnie. Ciekawe jak wyglądają szczegóły, ale sama idea mi się podoba. Aczkolwiek wątpię, że sama marchewka zmieni nawyki obecnego roszczeniowego i leniwego społeczeństwa.
2
@Medium Lepiej wysłać na jakieś roboty przymusowe.
1
@barcanawieki Myślę, że piłkarz jest od grania a nie od pozowania do zdjęć. Niech se modela jakiegoś fotografują jak mają taką potrzebę.
0
@Kondziubarca Dziwne to wszystko. Jeszcze gdyby to była jakaś królowa, która miała znaczny wpływ na władzę, a przecież to tylko ułuda. Zupełnie tego nie rozumiem.
0
@JackPtak Z krajami arabskimi zgoda, nie wiem jak to na Węgrzech, ale w Polsce to już chyba katolicy powoli stają się mniejszością.
0
Jak tam ramblowicze? Szykujecie już kilka stówek na świadectwo energetyczne budynku? A może ktoś robi już jakieś kursy i liczy na swój udział w torcie wartym 300 zł razy kilka milionów budynków? I zdalne wystawianie świadectw i inkasowanie opłat? Dziękujemy eurokraci, dziękujemy polskim (p)osłom, którzy głosowali za.
1
@mateusz1989VeB Też Balotelli -
0
@kamil9040 Eugenika była wówczas w modzie i miała wielu wyznawców na Zachodzie.
1
@Adi123456789 Najbardziej to Polska. Potem Serbia. Najmniej Niemcy, potem długo nic a potem Brazylia, Argentyna. Reszta obojętnie.
0
@szkutnik91
0
@Kgorecki2500 Kurna oni jeszcze te cyrki tam odstawiają? Myślałem ze już po wszystkim.
0
@Kessie Strach zapytać jak traktują wyznawców jakiejkolwiek religii.
0
@kibic1899 Dlaczego w ogóle Murzyni zawłaszczają sobie wyzwisko "małpa" i łączą go ze swoim kolorem skóry? Jakieś kompleksy mają? Wyzwisko to jest stosowane przecież wobec każdej rasy.
0
@jeyx77x Najlepsze są takie cieszynki -
0
@Worny Pewnie problem jest w tym czy to wkurza ludzi na stadionie, a nie tych przed telewizorem.
0
Najgorzej - https://www.pomponik.pl/plotki/news-kamila-lapicka-nie-dostala-ani-grosza-ze-spadku-andrzej-lapi,nId,6293377
0
@Sulimo Jak nie lubię Atletico, tak nazywanie ich kotletiko to już naprawdę poziom dna...
3
@Compadre A o co się rozchodzi tak w ogóle?
15
@AlexDark00 Leo - przedłużaj z tym PSG i nie wymyślaj.
0
@AllBundy Verujem, ne verujem.
0
No no - Athletic ładnie - już 3-1. Październik ich zweryfikuje i zobaczymy, czy Ernesto już naoliwił maszynę. Sevilla,Atletico,Barca,Villareal.
1
@Janiama Barca- Elche 2-2.
9
@Kgorecki2500 W USA prezydent i wice też chyba nie podróżują razem.
1
@NorbiTBOB No to niezłe zaskoczenie. Ale to jest absurdalny przepis. Nigdy bym nawet nie pomyślał, że taki istnieje.
0
@Messi1000000 Generalnie nie ma przymusu grać w repce. Nie na tym to przecież polega. Wyłączając oczywiście jakieś kraje reżimowe to nie ma opcji aby były za to jakies kary inne niż ta, że więcej powołania nie będzie.
2
@Recha_0684 W normalnych czasach może i zgoda, ale żyjemy w takich ciekawych czasach, że z blackoutem liczą się nawet takie potęgi jak Niemcy, Szwajcaria itd. To nie jest tylko nasz problem. Dlatego w interesie większości społeczeństwa jest to aby jednak te niepotrzebne sprzęty nie pobierały energii.
1
@rafa324 Sam napisałeś o truciu węglem nie wiadomo po co, skoro jesteś świadomy,że zmiana sposobu ogrzewania za wiele w tym zakresie nie zmieniła.
0
@AmigoBlancos Ja liczyłem, ale się okazalo że we wtorek grają. Uefa zagrała w kulki, bo myślałem,że grupy grają zamiennie a tu takie cyrki
1
@Nano22 Pomysł wygląda rewelacyjnie. Ciekawe jak wyglądają szczegóły, ale sama idea mi się podoba. Aczkolwiek wątpię, że sama marchewka zmieni nawyki obecnego roszczeniowego i leniwego społeczeństwa.
0
@El dominatore @pt9 Byle tylko nie skończył kariery tak jak Mendy.
1
A pamiętacie Demira albo Halilovicia? Ja też nie.....