2

@Medium Lepiej wysłać na jakieś roboty przymusowe.

1

@barcanawieki Myślę, że piłkarz jest od grania a nie od pozowania do zdjęć. Niech se modela jakiegoś fotografują jak mają taką potrzebę.

0

@Kondziubarca Dziwne to wszystko. Jeszcze gdyby to była jakaś królowa, która miała znaczny wpływ na władzę, a przecież to tylko ułuda. Zupełnie tego nie rozumiem.

0

@JackPtak Z krajami arabskimi zgoda, nie wiem jak to na Węgrzech, ale w Polsce to już chyba katolicy powoli stają się mniejszością.

0

Jak tam ramblowicze? Szykujecie już kilka stówek na świadectwo energetyczne budynku? A może ktoś robi już jakieś kursy i liczy na swój udział w torcie wartym 300 zł razy kilka milionów budynków? I zdalne wystawianie świadectw i inkasowanie opłat? Dziękujemy eurokraci, dziękujemy polskim (p)osłom, którzy głosowali za.

1

@mateusz1989VeB Też Balotelli -

0

@kamil9040 Eugenika była wówczas w modzie i miała wielu wyznawców na Zachodzie.

1

@Adi123456789 Najbardziej to Polska. Potem Serbia. Najmniej Niemcy, potem długo nic a potem Brazylia, Argentyna. Reszta obojętnie.

0

0

@Kgorecki2500 Kurna oni jeszcze te cyrki tam odstawiają? Myślałem ze już po wszystkim.

0

@Kessie Strach zapytać jak traktują wyznawców jakiejkolwiek religii.

0

@kibic1899 Dlaczego w ogóle Murzyni zawłaszczają sobie wyzwisko "małpa" i łączą go ze swoim kolorem skóry? Jakieś kompleksy mają? Wyzwisko to jest stosowane przecież wobec każdej rasy.

0

@jeyx77x Najlepsze są takie cieszynki -

0

@Worny Pewnie problem jest w tym czy to wkurza ludzi na stadionie, a nie tych przed telewizorem.

0

@Sulimo Jak nie lubię Atletico, tak nazywanie ich kotletiko to już naprawdę poziom dna...

3

@Compadre A o co się rozchodzi tak w ogóle?

15

@AlexDark00 Leo - przedłużaj z tym PSG i nie wymyślaj.

0

@AllBundy Verujem, ne verujem.

0

No no - Athletic ładnie - już 3-1. Październik ich zweryfikuje i zobaczymy, czy Ernesto już naoliwił maszynę. Sevilla,Atletico,Barca,Villareal.

1

@Janiama Barca- Elche 2-2.

9

@Kgorecki2500 W USA prezydent i wice też chyba nie podróżują razem.

1

@NorbiTBOB No to niezłe zaskoczenie. Ale to jest absurdalny przepis. Nigdy bym nawet nie pomyślał, że taki istnieje.

0

@Messi1000000 Generalnie nie ma przymusu grać w repce. Nie na tym to przecież polega. Wyłączając oczywiście jakieś kraje reżimowe to nie ma opcji aby były za to jakies kary inne niż ta, że więcej powołania nie będzie.

2

@Recha_0684 W normalnych czasach może i zgoda, ale żyjemy w takich ciekawych czasach, że z blackoutem liczą się nawet takie potęgi jak Niemcy, Szwajcaria itd. To nie jest tylko nasz problem. Dlatego w interesie większości społeczeństwa jest to aby jednak te niepotrzebne sprzęty nie pobierały energii.

1

@rafa324 Sam napisałeś o truciu węglem nie wiadomo po co, skoro jesteś świadomy,że zmiana sposobu ogrzewania za wiele w tym zakresie nie zmieniła.

0

@AmigoBlancos Ja liczyłem, ale się okazalo że we wtorek grają. Uefa zagrała w kulki, bo myślałem,że grupy grają zamiennie a tu takie cyrki

1

@Nano22 Pomysł wygląda rewelacyjnie. Ciekawe jak wyglądają szczegóły, ale sama idea mi się podoba. Aczkolwiek wątpię, że sama marchewka zmieni nawyki obecnego roszczeniowego i leniwego społeczeństwa.

0

@El dominatore @pt9 Byle tylko nie skończył kariery tak jak Mendy.

1

A pamiętacie Demira albo Halilovicia? Ja też nie.....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?