0

@PabloVEB Nie wiem co trzeba mieć w tym pustym łbie aby spłodzić podobny artykuł.

0

@KacperVEB A jakby mu kazali gówno zjeść na granicy to też byś gadał, że przecież mógł zjeść by wjechać?

0

@bartas97 Spełnienia marzeń i ogólnie wszystkiego najlepszego.

0

@Pawel13sz Ale jakich innych oczekujesz? Dla mnie to istotny argument. Wolę Lewego niż Messiego i nic nie poradzę.

2

@NaFazieHitman Każdego kto pcha się na granicę powinni tak powiesić dla przykładu. Tyle w tym temacie.

4

@Ojciec5tkidzieci Ja tam nic bym nie wysyłał. Wiadomo jak to jest z policją i sądami. Niby zaczynasz jako świadek a potem cię jeszcze ukarzą za to że nielegalnie go nagrałeś czy coś innego wymyślą.

0

@sintesox Ja tam jednak wolę oglądać tych młodych. A z tych dwóch wymienionych weteranów to wolę Lewego bo to Polak rodak.

2

@don'T.R.I.P.e Patrząc na to z tej strony to jeśli nie są dużym problemem, to nie ma co się też bać tego, że prawo do obrony zostanie rozszerzone. Oczywiście wszelkie zapisy powinny być dopracowane, aby nie budziły wątpliwości. Moim zdaniem warto się zająć tym problemem, bo choć nie znam statystyk na cała Polskę to subiektywnie zauważam, że w mojej okolicy coraz częściej dochodzi do rabunków.

2

@koksik2700 Brakuje tam dopisku "swojego domu". Ten przepis jest wadliwy bo w zasadzie może być interpretowany tak, że jak ktoś wejdzie do twojego domu, np aby go okraść, a ty będziesz potem próbował sam wejść do tego domu to możesz być uznany za tego który dokonuje zamach i ten przepis będzie chronił tego złodzieja.

1

@AdiKingu96 Masakra. Też mnie przeraża ta zgnilizna Zachodu i to całe multi-kulti, AGDRTV itd. Straszne gdzie zmierza obecny świat.

0

@Medium W dzisiejszych czasach nie ma problemu aby to załatwić online choćby w weekend.

0

@Kgorecki2500 Nie mogli na jedno się zdecydować?

0

@Kgorecki2500 Znamienne - kobieta cierpi na nieuleczalną chorobę, a ludzie zachwycają albo przejmują się "słodkim psem"...

0

@Colon Czy objętość kuli ziemskiej została pomniejszona o tą ilość wody o którą ją uszczuplono? A co z wodą w atmosferze?

0

@Kubsoleon W takim razie ta której gra bardziej mi się spodoba na mundialu, byleby była z Europy.

0

@Kubsoleon Polsce.

0

@koziar Dobry aktor, ale poza ekranem trochę odklejony.

0

@FcPortoFan1999 Oby nie.

1

@Seledynowy Kiedyś takie coś odwalił Leeds a potem kilkanaście lat wracali do PL, a o LM to nawet tam do dziś nikt nie marzy.

0

@AlexDark00 Lepiej poczekać aż skończy karierę coby go potem nie rozbierać jeśli coś odwali np. przejdzie do Realu...

0

@AdiKingu96 A jeszcze lepiej grzać kaloryferem i mieć wywalone na wszystko...

1

@kubix05 "Ino łopatować i łopatować"...

0

@Kondziubarca O proszę - Komorowski mówi coś z sensem? Nie spodziewałbym się tego po byłym prezydencie.

0

@avanes Nie żebym bronił przeznaczenia tych pieniędzy, ale w skali budżetu to są dosłownie grosze. Bardziej boli mnie wywalenie 2 mld zł na TVP.

0

@cris2706 Pamiętaj, że tylko liczby są jedynym miarodajnym kryterium. Cała reszta to tylko subiektywna ocena.

0

@Bogan A czy ja napisałem, że to ma nastąpić w najbliższej przyszłości? Może być nawet za te kilka lat gdy Xavi z jakichś powodów odejdzie.

1

@don'T.R.I.P.e Aż ciarki przechodzą jak się czyta podobne rzeczy.

0

@Bogan Po Xavim tylko Marquez.

0

@matirix20 Strzelał cały zeszły sezon, ale w najważniejszych meczach reprezentacji i BVB go akurat zabrakło.

0

@Kgorecki2500 Jak to szło? "Moje dziecko moja sprawa" ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?